Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

BSA lubi takie sprawy

Polecane posty

Już wiem kogo Wam tutaj tak brakowało :P Oooo nawet mój podszyw zawitał... co mnie zastanawia... On zawsze pojawia się wtedy kiedy i ja... Szpiegujesz mnie podszywie? Takież to absorbujące zajęcie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, no pogadałem sobie z nim, z tym że ja gadałem a on coś pierdział. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, a czemu to miałeś nie wchodzić już? Masz mi zarzucić ten pomysł z prędkością światła, tu i teraz. :classic_cool: Beliar, a nie odpowiedziałeś na pytanie, czym Ty się zajmujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, Biedny Smerf Antyspołeczny pisał że czeka na wojnę. Ja mu napisałem żeby zabrał swoją faszystowską doopę do lasu na minimum 24h aby zobaczył jak może wyglądać 1/10000000 rzeczy jaka na wojnie może go spotkać. Ten mnie zwyzywał od ciot i zaczął wkręcać że prawicowcy mają rozsiane po kraju i świecie obozy szkoleniowe jak Umbrella z Resident Evil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam. BSA się wojna marzy, dlatego jest sam jak palec i zapełnia sobie czas szturmując kafe (pewnie to taki rodzaj treningu). A bąble bo bąble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar, BSA to typ, którego nawet offerma uważa za "pojeba", czyli musi to o czymś świadczyć :P. Chłopina nie może się przebić ze swoimi neonazistowskimi poglądami na kafe. Moorland, sezon ogórkowy powiadasz... Heaven, ostatnio pisałaś, że miało Cię nie być kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pisał że sie 2 razy na drążku obcią... pardon podciągnie, że zrobi 10 pompek, że pakuje pustymi kartonami po mleku, że gdybym zobaczył 55kg żywej masy jego ciała + ogoloną głowę to zesrałbym się w gacie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie śmieszny ludek i wersje są dwie, albo sobie robi jaja, albo na prawdę nie wie jakie głupoty pieprzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panther, heh, tak jak kiedyś pisałem... jak kafe mi się znudzi to je "zarzucę" na dłuższy czas :). Najwidoczniej ta chwila jest już bliska ;). Beliar, ci neonaziści faktycznie robią sobie obozy szkoleniowe, ale nie jest to nic oficjalnego, a ni stałego - to po pierwsze. Po drugie wiele innych grup również sobie organizuje takie obozy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałbym się siedzieć w jednym okopie z Biednym Smerfem Antyspołecznym podczas wojny. Jak bym usnął to mógłby sobie wkręcić że jestem aryjczykiem i wziąłby mnie na śpiocha :( Na niego trzeba jednak uważać. Swoją drogą offerma to też poyeb pierwsza klasa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, masz jakiś link o tych obozach? :D jak by był taki w pobliżu to może zorganizowałbym recon żeby przez conajmniej 36h przyjrzeć się tym popaprańcom z bliska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heaven, heh, zatem trafiliśmy z obecnością na kafe :P. Moorland, wiesz, takich ludzi jak on nie jest wcale tak mało... jakbym miał strzelać to bym powiedział, że ze 3% społeczeństwa takie lub zbliżone poglądy może mieć. Stąd przypuszczam, że nie robi sobie jaj - jest po prostu walnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy offerma jest czasem (vel często) arogancki, ale ma zdrowszy światopogląd. Ostatnio się dość dobrze wypowiedział o BSA do WHO w jednym temacie, dlatego, ja bym go aż takim znowu pojebem nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterko, ja z offermą też się ogadałem i żal mi tego dziada. Obaj są siebie warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czytałam kilka jego wypowiedzi i o ile był to real Off, to po prostu niemiły człowiek. Ale takich kuriozów nie opowiadał jak BSA. Nie wiem- może sobie po prostu nie trafiłam na właściwy temat, w każdym bądź razie tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×