Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

BSA lubi takie sprawy

Polecane posty

Ależ nie wybyłem :D A co z doopą Maryni? Tą od Janosika? Pewnie stara już jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa Marynia to przedmiot dyskusji największej elity tego świata Beliarze drogi, uważaj, co o niej mówisz! :D Nawet Obamie i Kwaśniewskiemu się zdarza o niej gawędzić.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :P A swoją drogą mam ochotę na ale...już któryś dzień, będzie się trzeba wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnaś nie jest zbyt dobrym piwem. :P Lepszy jest zimny Lech, ale jego lepiej nie pić zeby PISiorowcy się nie wkurzali :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto dosyć. Musimy dać radę we trójkę. Opowiedzcie mi czym się zajmujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panterko, rimbi rimbi rimbi eeee czy my śpiewamy imbir imbir? (rozkmina dwóch blondynek i jedne brunetki) yyyy rimbi rimbi rimbi, teraz jakby mniej :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zajmuję edukacją, maturą i tymi wszystkimi nieprzyjemnymi sprawami (oczywiście poza siedzeniem na kafe :D). Ostatnio z tej niemocy przedegzaminacyjnej zaczęłam słuchać "Another brick in the wall". :classic_cool: A Ty Beliar? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemano WHO :) 🖐️ BSA to debil, wcześniej tego nie wiedziałem, teraz już doskonale to wiem. Panterko ano ja się też jeszcze uczę. Czy Ty jesteś aby rocznik 93? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×