Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

BSA lubi takie sprawy

Polecane posty

Panther, masz na myśli tą dyskusję (moją z BSA + offerma później) w temacie BSA o tym, że aryjskie kobiety są piękne? Heaven. nie wątpię w Twe zdolności telepatyczne ;)... jednak tym razem stwierdziłem, że to całkiem prawdopodobne, iż akurat dzisiaj będziesz (nie ma Cię na kilka dni, zatem zapewne w niedzielę wieczorem, wszak to po weekendzie, już będziesz :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, narazie natknąłem się na młodzież weszpolską. Jestem z lewicy. Dbam o swój interes i próbuję żyć w zgodzie ale chętnie bym zajął się organizają osób, które by troszeczkę dały w pióra wylęgarni faszyzmu w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heaven, może mi prześlesz na maila? ;) Ja ostatnio zagłębiam się powoli w Pink Floyd (i na pewno nie ze względu na pokrewieństwo z moim nickiem:D), więc chętnie bym poczytała. A nastroje przed matmą koszmarne. :O Podstawy się nie boję, ale rozszerzenie to będzie Jesień Średniowiecza. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panther, ja też się zgadzam z opinią, że offerma jest normalniejszy od BSA. Z offermą są moim zdaniem 2 podstawowe problemy: - jest chamski i nie potrafi dyskutować bez wyzwisk - nic do niego nie dociera - wbił sobie raz do głowy swoje jedynie słuszne poglądy do głowy (nacjonalizm i neoliberalizm) i nijak nie jest w stanie zmienić ich nawet jeżeli się mu udowadnia - on tych dowodów nie przyjmuje do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy Offuś się ostatnio zaczernił i poza tym, że trochę szowinizmem od niego wieje to całkiem normalny rozmówca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnoje z młodzieży weszpolskiej pozdrawiają się jak faszysci. Jednocześnie to zagorzali katole. Ja naprawdę nie jestem czerwony, jednak jestem antyteistą, ponad to jestem za SLD. Jak bym się uwziął to bojóweczka byłaby pierwsza klasa i łysole z okolic nie mieliby życia. Ale łysole to nie jest jedyny problem, jest więcej upierdliwych ugrupowań. Jednak naprawdę zależy mi na spokoju i dążeniu do własnego celu. Szkoda by było spieprzyć sobie przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHO, no dokładnie o tą dyskusję mi chodzi. ;) Ja się tam potem włączyłam i napisałam pod jednym postem Offermy, że dobrze prawi, bo mądrze się wypowiedział o BSA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heaven, tego nie napisałem ;), aczkolwiek miałem nadzieję, że również się pojawisz :D. Beliar, nie wiem z jakiej lewicy jesteś, ale jeżeli z nieskrajnej to bojówek takowej nie znajdziesz. Skrajna powinna coś organizować choć raczej nie jest to na taką skalę jak neonaziści. Zresztą prawdziwie skrajna lewica miała swoje 5 min. w Europie - lata 70 i 80, dziś ta skrajna to środowiska feministyczne i gejowskie, a one w bojówkach moce nie są :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panther rozszerzenie..! Właśnie bo Ty ścisła umysłowo kobieta jesteś :P Dasz radę, wystarczy że zdasz podstawę na 90% i wzwyż - powinnaś się dostać na polibudę :) Niektórzy moi znajomi mieli taką sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Heaven w tym sęk, że podstawa dobrze zdana nie wystarczy i się cykam. :O Ale co będzie, to będzie. Nie będę Wam głów truła moimi zmartwieniami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam Cię, nie prowokuj mojej wewnętrznej potrzeby uświadamia ludu, że Marksizm, a jego karykatura zwana Marksizmem Leninowskim to nie to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego szkolę się na własny koszt. Nie przystępuję do nikogo, choć mam swoje poglądy, które cały czas poszerzają horyzonty. Robię co lubię a przy tym nabieram doświadczenia związanego z różnymi dziedzinami, przedewszystkimi militarnymi. :) Pomijając szkołę i życie na codzień to właśnie tym się zajmuję, to kocham i to jest moje życie. Z każdym wypadem w teren człowiek sobie zdaje sprawę jak mało wie. Z każdym razem wraca mniej wykończony i z poczuciem że czegoś się nauczył :D A taki Biedny Smerf Antyspołeczny? Wali konia, siedzi na kafe i pierrdoli smuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚOZ można tak to nazwać :) Za niedługo będę tego czasu miała coraz mniej. Jutro mogę spać przynajmniej do późna :P A Tobie jak minął weekend?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×