Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motylkowy ślub

Motylkowy ślub Zia86

Polecane posty

Gość ładne zdjęcia ale ja
na miejscu gości nie byłabym zadowolona z tego, że ktoś wstawia zdjęcie ze mną (nawet w tle) na publiczne forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzz
jej...jakie piekne zdjecia. slub musial naprawde duzo kosztowac,wyglada jak z bajki. szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadałoby razem
uff ale kicha... nawet nie było co jeśc na tej imprezie, goście tacy smętni siedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci goście
jacyś niedojebani normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--26 lata
Oooo nie sadziłabym ze kiedykolwiek zobacze zdjecia z tej uroczystości.... Super! Generalnie mi sie bardzo podoba, aleee mieli boska pogode, piekne błekitne niebo. Jedzenie tez bajkowo sie prezentowało. Wszystko wyglada tak $$$$$ ;) Suknia tylko wyglada jak na wieszaku nie jak na kobiecie, no ale wiem ze Zia na ten model sie napaliła... Szczescia życze na Nowej Drodze Zycia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotamnąjakzuo
Wszystkiego dużo... Motylków dużo... Gadania dużo... Przygotowań dużo... Pana Młdego dużo... Jedzenia dużo... Dekoracji dużo... Zdjęć dużo... Dużo... dużo... dużo... TYLKO GOŚCI NA WESELU MAŁO!!!!!!!!!! Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88754542155
@miotamnąjakzuo - ześ doj... ;) w samo sedno! alem się uśmiala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimammyy fh
Zia dawno pisala ile bedzie gosci, pisala, ze ma mala rodzine, wiec nie ma sie co czepiac. Nie kazdy musi miec wiejskie wesele na 200 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88754542155
@Mimammyy fh Na moim weselu było ok. 130 osób. Pół na pół. Z czego z mojej BARDZO MAŁEJ rodziny (no dobra - rodzinę to mam pewnie sporą, ale nskoro na ulicy bym tych wujków i ciotek nie poznała, to nie czułam potrzeby zapraszać ich na wesele) było ok 10 - 15 osób. Reszta - przyjaciele, koledzy, znajomi ze szkoły, studiów, pracy itd. To oni są dla mnie ważni i to ich chciałam mieć przy sobie. Nie twierdzę, że w posiadaniu znajomych ilość się liczy. Oczywiście, że nie. Liczy sie jakość! Ale skoro dziewucha nie ma kogo na własny "wypsiony" ślub zaprosić, pustkę na sali tłumaczy brakiem dżej rodziny, działa na forach, jest mistrzem zen sieci www, w wiryalnym świecie jest praktycznie nonstop online i opowiada nieznajomym internautom o najdrobniejszych szczegółach tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub... nie masz wrażenia, że budowaniem sztucznego zainteresowania w sieci kompensuje sobie brak prywatnych, PRAWDZIWYCH przyjaciół? A jak ktoś nie ma przyjaciół to... na to sobie nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimammyy fh
Nosz kurwa ale na tych zdjeciach wlasnie sama smarkateria jest, widac, ze to jej przyjaciele, 50-60 przyjaciol to jednak duzo, nie sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88754542155
na weselu miało być w sumie 50-60 gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimammyy fh
Kurwa czytajcie ze zrozumieniem, mialo byc 70, bylo 65 osoby, w tym wiekszosc przyjaciol, bo i Zia i Miko nie maja prawie w ogole rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 432132135d5d
Mimammyy fh a raczej Zia - nie denerwuj się tak. Złość piękności szkodzi! OPj, w sumie - to i tak za późno dla Ciebie. Dobra, rzucaj mięchem ile chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nib wszystko pięknie
ale strasznie przygnębiające. pomijając fakt garstki ludzi na śluie. mi też się to rzuciło w oczy. mogła nie robić tego ślubu na jakimś polu golfowym, ale na mniejszym trawniku, wizualnie by to lepiej wyglądało na zdjęciach. a tak nasuwa się tylo jedna mysl - że rodzina po jej wariactwach miala ten cały ślub nie ślub w dupie. najgarosze jednak, że ona tak pochlonieta była robieniem z siebie gwiazdy i pracowaniem nad szczegółami tego spedu, ze zapomniala by się tym cieszyć. zero miłości tam widze!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dv,jkkb
jebnij sie w leb idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech się zastanowie
ogólnie kiepsko. fotograf genialny. świetne zdjęcia, na których ten ślub wydaję się być nawet całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem, że sala bankietowa, jedzonko, desery, suszi, prezentowało się bosko. Sama nie byłam nigdy na takim weselu ;) Więc dla mnie to atrakcyjne. A reszta, no coż. Śmiem stwierdzić, że zia na sesji plenerowej (z rozpuszczonymi włosami) wyglądała o niebo lepiej niż na ślubie. Już nawet w tej drugiej sukni wyglądała lepiej. Co więcej garstka gości na mega przestrzeni wygląda dość przygnębiająco :O Doceniam trud organizacji tak $$$ imprezy (mnie by się pewnie nie chciało robić tego aż z takimi detalami), ale zastanawiam się, czy było warto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówczanowa
ujęcia są naprawdę kiepskie, a reszta bez szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamaist
I co z tego że pięknie wyglądała i wszystko było takie doskonałe. Ale to było puste widowisko. Wystarczy spojrzeć na gości, niezainteresowani wyglądają jak gapie na jakimś smutnym wydarzeniu. nie widać szczęścia na twarzach ani gości ani państwa młodych. Jakby ktoś kazał im tam być za karę. Puste krzesła i teren dają przygnębiające wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa pm
boże ale brzydka para ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa pm
boze ale brzydka para ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamaist
I jakim prawem ona o tym pisze ślub skoro to nie był prawdziwy ślub a tylko impreza na pokaz. Oni nie są mężem i żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźcie jak dla mnie
to jedna wielka akcja marketingowa bo 1. ślub ani koscielny ani cywilny - bez sensu 2. te polecenie na końcu firm to typowa reklama, ktoś miał pomysł i tyle ogólnie za duża przestrzeń za mało ludzi, te kijki z kulkami kwiatów przy dywanie do altany giną w oczach, za to catering pierwsza kalsa, dopracowane detale, zdjecia super akcja marketingowa wydaje mi sie udana, na pewno jakies PM sie napala na jakies elementy tej szopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
wszystko ladne tylko jakos tego "motylkowego" szczescia po PM i gosciach nie widac. ja na wlasnym slubie nie mialam tak ladnych dekoracji i tych wszystkich dodatkow, ale jak sie oglada nasze zdjecia to widac po prostu jacy jestesmy z mezem na maksa szczesliwi. i goscie tez nam to ciagle powtarzali, ze pieknie wygladamy bo ciagle jestesmy usmiechnieci. a oni wygladaja, jakby mieli tylko "odbebnic" to impreze i najwazniejsze sa zdjecia detali, a nie ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andreea5004
No właśnie, zgadzam się z tym spostrzeżeniem o kompensacie braku znajomych sztucznym zainteresowaniem budowanym w sieci na zazdrości i złości internautów. Jeśli to była akcja marketingowa - wyszło kiepsko. Reklamy nie mozna budować na czyjejś zazdrości. No i jeszcze raz brak gości i smętne miny tych, którzy się pojawili. Jak ktoś ma na ślubie 60-70 osób yto znaczy, ze de facto ma 40, bo liczbę trzeba dzielić na pół przez kwestię osób towarzyszących. A sorry -- 40 członków rodzin i znajomych to trochę mało jak na tak młodych ludzi. No i kurcze obciachowo wyglądają te puste miejsca. Miało być więcej ludzi, ale nie wyszło. Ogólnie - kiepsko wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sam nie wiem
Zdjecia kiepskie, nie wiem po cholere zdjecia ciastek czy innego dziadostwa. Na akcje marketingowa mi to nie wyglada, to przeciez nie fotomontaz chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge tylko dodac
wygladaja dosc groteskowo na tak pieknym tle ''piekna i bestia'' nawet fryzjer nie wykrzesal nic z tego faceta...Mimo to malo wazne bo najwazniejsze ze sie kochaja,ale tego nie widac ona w ogole sie nie usmiecha,a jak on ja objal i calowal to wyglada jakby sie od niego odsuwala bo sie brzydzi. w ogole to jakies takie na pokaz. Ona wyglada na niekiepsko wkurzona, on tez powazny. Ktos napisal ze najwazniejsze ze miala slub swoich marzen? zycie po jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×