Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motylkowy ślub

Motylkowy ślub Zia86

Polecane posty

Gość zia ciagle jest panną
ale jej facet juz podaje ze ma inne nazwisko, Szczotka mu sie nie podobała...tak nie po pańsku! a Zia to arystokracja przecież, durna baba z niej i tyle. urządziła przedstawienie za kase ze spadku Mikołaja, teraz mu tylko renta została bo wszystko poszło na imprezę, zauważyliście ze starszych osób prawie nie ma? wkurwili sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co to wszystko
skoro wszystko zostało po staremu. zmieniło się tylko tyle, że teraz są goli i weseli i że Zia robiła z siebie idiotkę, a wręcz jest legendą babskich forum internetowych............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotkę?
Chyba nie. Nawet w tym temacie widać, jak wiele osób jest zachwyconych i zazdrości Ziai "motylkowego" ślubu. Przecież widać, że te wszystkie osoby, które zarzucają krytykującym zazdrość same zazdroszczą i nie sa w stanie pojąć, ze nie każdemu taki "ślub" w stylu amerykańskim się podoba. Dla nich co kosztowne i amerykańskie jest naj. Kto uważa inaczej - zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyy
kurna o co chodzi z tym "motylkowy " slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D
mylisz pojęcia. Bo moim zdaniem to nie o zazdrość chodzi. Jak wszędzie - są osoby, które są zachwycone całą imprezą, są takie, którym nic się nie podoba i są takie, którym się podoba dopóki nie wiedzą ile to kosztuje. I każdy ma prawo wyrazić tu swoje zdanie, ale w kulturalny sposób! A wiele z Was zachowuje się tak, jakby znała życie Zia lepiej niż ona sama. Zaglądanie jej do portfela, do historii choroby jej rodziny, renty po babci, ksiąg parafialnych itd itd to jest żenada. Chciała wydać pieniądze na imprezę - jej sprawa, a Wam nic do tego. Możecie jedynie ocenić efekt, ale bez wycieczek osobistych. A czepianie się wyglądu to już lepiej pozostawić bez komentarza. I nie jest żadnym argumentem w tej sprawie to, że Zia sama wrzuciła wo sieci wszystkie informacje. I żeby nie było - podobała mi się sala, fajnie wyglądają bufety, ładna suknia zienia, natomiast druga suknia moim zdaniem jest fatalnie dobrana, a po fotografach spodziewałam się efektu wow, a tymczasem zdjęcia w ogóle nie powalają. i bynajmniej nie piszę z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
ależ macie problem- rozstrząsacie, czy to ślub był, czy nie, jakies hasła o praniu osranych gaci. Skąd taka zawiść w ludziach? Nie umiecie normalnie wypowiedzieć się w temacie? Ocenić zdjęcia, wygląd? Już od razu typowo zaściankowe- nie chciał się oświadczyć, będzie mu prała osrane gacie bez ślubu- żenujące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nude by nude
wcześniej nie interesowałam się zia i jej ślubem ale po slubie i po tym topiku pośledziłamtroszkę jej wpisy w necie,wszak rozebrała się cała,wszystko pokazała i opisała. zaczynając od ich super filmu o miłości to ja mam wrażenie że to ona go wyrwala i to ona go nakreciła na to wszystko. zapewne cała impreza była zrobiona tak jak ona chciała bo on watpie zeby chciał różowe motyle a i z tego co wiem póki jej nie poznał nie jadał też sushi. generalnie zajmuję się ślubami jakieś 5 lat i ten ślub mimo podobno ogromnej kasy wcale nie był taki wow. wszystko było mimo wszystko plastikowe,chłodne i bez wyrazu. generalnie oprócz jedzenia,którego sposób podania mi się podobał. zaskoczyło mnie to ze mial być slub motylkowy a głowną atrakcja był smok,i sushi. za mało tych motylów a za dużo ,japońszczyzny, wybierając jakiś motyw przewodni trzymajmy sie go,bo tak to wyszło ze młoda chciała zaszpanowac i ze ma to i to i tam to. motym z białym dywanem z inicjałami..hmm przemilczę. tak samo jak pomysł ślubu bez jakichkolwiek skutków prawnych. bo tak na prawdę,po kiego grzyba ta cała szopka kiedy nic z tego nie macie. wywlekłaś zia wszystkie swoje prywatne sprawy na wierzch ,ogołociłaś swoją intymność i magie miłości, zrobiłaś szopkę z wesela,bo to nie bylo wesele tylko przedstawienie(bez ślubu) chcąc udowodnić że bardzo kochasz swojego konkubina,a wyszło jak wyszło.... nie wyobrażam sobie żeby robić przedstawienei z ślubu i wesela ,to moje szczęscie którym chce sie dzielić z rodziną i przyjaciółmi a nie robić wieś na pól Polski,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nic nie maja?
dostali prezenty, kasę, sławe internetową :D Pewnie jakieś drobniaki od firm, które zareklamowali. A ślub cywiulny albo już wzięli albo wezmą na dniach ( o tym też Zia PISAŁA!! coś słabo czytacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nic nie maja?
i nie-nie jest to dzwne bo oni zamiast bukietów chcieli ...cośtam - nie pamiętam co. A zamiast prezentów - standardowo już kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjjjhvjxx
Zgodzę się, że poziom niektórych komentarzy jest żenujący. Ale nie tylko tych krytykujących Zia, tych popierających również. Cała idea slubu humanistycznego jest dla mnie dziwaczna, ale sensowny wydał mi się czyjś argument, ze być może nie zdążyli załatwić cywilnego w terenie, a inne wszystko było już poumawiane. Mnie akurat sposób podania jedzenia i samo jedzenie niespecjalnie przypadło do gustu, ale co kto lubi. Sukienka Zia podobała mi się, nie wiem czy to podróba czy nie, efekt był niezły. Uważam natomiast, ze fatalnie nie trafiła z fryzurą, makijażem i kolorem włosów. Dużo ładniej wyglądała w trakcie sesji z rozpuszczonymi włosami. Inne rzeczy - kwestia gustu. Zdjęcia mi się nie podobały, bo dla mnie zdjęcia są relacją z wydarzeń, a nie dziełami sztuki z dziwnymi efektami. Ale rozumiem, ze ktoś woli udziwnienia i może wtedy zdjęcia go zachwyciły. Czy to akcja marketingowa czy nie, nie wypowiadam się, bo dla mnie to bez znaczenia. I tak nie skorzystałabym z polecanych czy tez reklamowanych przez Zia firm. Niemniej fajnie, że ktos taki jak Zia się pojawil, bo wprowadziła pewne ozywienie do tego nieco nudnego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma bierze udział w
takich akcjach reklamowych :) była już panną młodą i wieloma innymi postaciami. Nie wiem jak płacą ale to zwykła praca. Ma na celu zareklamowanie firm w sieci. Proste a jakże logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mireczka
09:50 mireczkaa ależ macie problem- rozstrząsacie, czy to ślub był, czy nie, jakies hasła o praniu osranych gaci. Skąd taka zawiść w ludziach? Nie umiecie normalnie wypowiedzieć się w temacie? Ocenić zdjęcia, wygląd? Już od razu typowo zaściankowe- nie chciał się oświadczyć, będzie mu prała osrane gacie bez ślubu- żenujące.... oo kolejna którą facet nie chciał :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra to ja
Wiecie co, pomijam już wszystko inne, ale po tych zdjęciach za 8 tys to się spodziewałam, że będą naprawdę ekstra, normalnie nie mogę uwierzyć że za coś takiego dała tyle kasy OIO Błędy kadrowania, część koszmarna, poucinane głowy tam gdzie nie ma to uzasadnienia, zniekształcenia na szerokokątnym w miejscu gdzie jest głowa Młodej, fotograf odbijający się (przecież można było temu zaradzić!), i te zdjęcia wcale nie są "straszne" w sensie - że niby oni budzą dreszczyk, tylko są normalnie sztywne! Zero pazura, w dodatku to przeostrzenie powoduje że Zia wygląda jak przygłup ze zwisającą dolną wargą (bo od przeostrzenia pogłebia się jej tam cień). I nie, to nie jest kwestia gustu. O guście możemy dyskutować oglądając pozbawione błędów podstawowych zdjęcia, które różnią się czymś od innych. Trochę się na tym znam i wg mnie po prostu wywaliła kasę na to, co najdroższe, bez pobieżnej nawet oceny jakości. Jak już miała tyle kasy, to mogła chociaż zamówić Trzcionkę, może miałaby te zdjęcia chociaż technicznie poprawne. A to w sklepie z miśkami to miała być ta część "słodka"? :o Zabrakło mi w podziękowaniach adresu tego sklepu, przecież to może być najwyżej kolejna reklamówka :P Pomijam wszystko inne, ale IMHO ta firma która robiła zdjęcia na tej całej reklamie raczej straci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahimer
przyjęcie piękne, jednak i drogie, za drogie, dużo za drogie ale jak kogoś stać - hulaj dusza suknia piękna, świetna dbałość o dodatki ale cała oprawa ślubu po ślubie, wklejanie zdjęć i wielka podnieta już są śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się tak zastanawiam
A najśmieszniejsza jest podnieta panienek z forum:-D Ten ślub był jakiś miesiąc temu, a one cały czas żyją tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele weselu nierówne
i najlepsze, że już dawno dowiedziono, że nie było ślubu, a cały ten cyrk, to tyko reklama. a one dalej przeżywają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nie sratja tak o tą
oprawę. Chuj z tym czy to reklama czy nie ale przecież przyjęcia w takim stylu są coraz częściej spotykane chodzi mi o te motywy przewodnie itd. Tylko nie każda trąbi o tym na cały świat zwykle robi się to w "zamkniętym" gronie bez takiej publiczności. Już nie ma na weselach bibuły i innych pierdół które były charakterystyczne w latach 80'90 chyba mało wiecie. Dlatego nie wiem czemu tak sracie jak widzicie tą oprawę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie nie sratja tak o tą
aha i nie każda wydaje fortunę na takie przyjęcia wystarczy pokombinować i taniej wyjdzie również ładny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
a no wlasnie kupa pieniedzy wywalona, a efekty marniutkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtarzacie sie panienki
to samo na gazecie i to samo tutaj piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vscdbr
ściema, poza tym to najbrzydszy facet jakiego w życiu widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjkjklall
sorry, ale nie wierzę w to, że był to chwyt marketingowy w to, że negocjuje się stawki i obniża cenę za późniejszą reklamę - tak, zresztą takie pomysły są praktykowane od dawna ale w zamierzoną z góry szopkę reklamową nie uwierzę wybaczcie i niech mi ta całą Zia i jej mąż humanistyczny wybacza, ale nie wiem, kto chciałby psuć sobie reklamę tak nieurodziwymi młodymi Zieniowi reklama w postaci brzydkiej panny młodej, która w przepięknej sukni wygląda gorzej niż przez okno chyba jest zbędna, pan młody wcale nie jest chodzącą reklamą nawet najlepszego garnituru, a już na pewno plamę dała niby reklamowana stylistka pary młodej nie twierdzę, że trzeba by wybierać od razu miss i mistera, bo byłoby to niewiarygodne, ale chociaż kogoś w miarę oględnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile to wszystko musiało ją kosztować.... poczytałam na tym forum gdzie zamieścila fotki w podziękowaniach dla różnych osób itd to omg ile tego trzeba było zaangażować a każdy sobie liczy.... Ale fakt faktem ze milości za specjalnie nie widać przynajmniej po tych fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurdeeeeee ale ten
chlopak jest brzydki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra_i_kuba
Ja polecam Ci nas: http://www.sandra-kuba.pl/ Pooglądaj zdjęcia, ceny mamy konkurencyjne - pakiet od przygotowań do sesji plenerowej - 1200zł Jesteśmy na początku naszej działalności więc do każdego zlecenia podchodzimy z sercem i dajemy z siebie wszystko;) A przede wszystkim - masa pięknych zdjęć w krótkim terminie od uroczystości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
zia to rozpuszczona pannica, ktora potrafi tylko wydawac nie swoje pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×