Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Motylkowy ślub

Motylkowy ślub Zia86

Polecane posty

Gość nie wiem ile
było tam osób na 65 mi nie wyglada, mogło być i 20 takie imprezy też są super, nawet wole. wcale sie nie dziwię ze brak rodziny przecież to nie był ślub, dziewczyna zrobiła za nie swoja kase przyjecie w stylu slubnym, i tyle, dziwne ze sie jej rodzice na tej farsie zjawili, jak sie w przedszkolu śluby na niby brało to raczej rodziców nie było, a ten ich udawany slub taki sam ważny jak i w przedszkolu, dla mnie nie wygladało to ładnie, dziewczyna zgarbiona, facet odęty i koszmarnie otyły, a ta kitka, bleee, co ciekawe ona pisała jak to stylista go czesał długo....????????????? jedzenie wnioskując ze zdjęć-ok rodziny strony młodego brak, ona wydała jego spadkową kasę na slubno-udawane -przyjęcie, chyba ich to wkurzyło,'zdjecia bardzo marne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież na śliczniusich
i trendusich zagramanicznych i hamarykańskich blogach ślubno-marketingowych tzw. 'zdjęcia detali" zajmują 50% miejsca w każdej "fotorelacji", więc zia nie mogła mieć inaczej, przecież to MUSI być, skoro na ZACHODZIE tak się robi... ogólnie - żenua; para brzydkich, zakompleksionych ludzieńków robi sobie kiczowatą szopkę wirtualno-realno-wydumaną; a co z tego mają??? stali się ogólnopolskim synonimem obciachu i kompletnego zatracenia w wywalaniu intymnych spraw do publicznej wiadomości i jeszcze poszła na to kasa, za która mogli pojechać w podróż na kraniec świata albo... zafundować operację ciężko choremu dziecku na ŚiW nawet nie chce się tego komentować - zia uprzejmie stwierdzi coś w stylu "ale wy zdajecie się nie rozumiec o co tu chodzi" i dalej będzie ćwierkać o spełnieniu marzeń etc. idiotyzmach marzenia marzeniami, a poczucie rzeczywistości i... przyzwoitości to co innego; i zia tego poczucia za grosz nie posiada - bo tego za kasę ze spadku czy od rodziców przecież nie kupi, bidulka półmózga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulcia 23
ładnie wg mnie. Tylko po co był im taki slub który w ogóle nie ma skutków prawnych? Dla mnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkkkka........
jak to nie ma skutkow prawnych? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamaist
To był "ślub" humanistyczny. Tzn że oni wg prawa nie są małżeństwem. Złożyli tylko przysięgę sobie przed jakimś "celebrantem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkkkka........
Ło matko swieta! Pierwszy raz slysze, ze jest cos takiego. Rownie dobrze mogli zlozyc sobie taka przysiege prywatnie, sami dla siebie. Myslalam, ze to byl normalny slub, a tu taki cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam gadanie..
a nie przesadzacie? Może chcieli sobie złożyć przysięge przy rodzinie i znajomych? Nie każdy musi chcieć od razu kościelnego albo cywilnego!! Smutny był ten ślub...Mało ludzi w dużej sali, jacyś smutni. Nawet państwo młodzi jacyś smutni. A zdjęcia beznadziejne!!!!! Ucudaczone, porozciągane- bleee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuruza
moim zdaniem to zdjęcia ze ślubu jeszcze jako tako ale zdjęcia z sesji FATALNE. Ani na jednym buzia Zii nie wygląda dobrze, ba, prawie na żadnym tejże buzi nie widać - mamy za to windę w centrum handlowym i rozwleczone zdjęcia kieliszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może warto przypomnieć...
Domyślam się, że pan młody zupełnie przypadkiem bardzo bogaty? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że uwiódł ją pasjami sportowymi, czy też anielską twarzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może warto przypomnieć...
Właśnie zdjęcia są świetne.. tutaj właśnie są takie jakie być powinny... sama otoczka też trzeba przyznać oryginalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może warto przypomnieć...
Widać, że wszystko oryginalne i zdecydowanie profesjonalne. Widać we wszystkim sztukę... Ciekawe kto za to płacił? Filmik ciekawy, ładnie nakręcony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiocha
co to jest kurwa ślub humanistyczny takie cos biorą dzieciaki na koloniach chuj w dupę z takim czymś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamaist
miał być konkordatowy ale jak wszędzie trąbiła że są niewierzący to ksiądz im odmówił:-D A że oprawa ważniejsza od ceremonii to wymyślili humanistyczny bo żaden USC też się nie chciał w to z nimi bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dziwne
ostatnio bylam na slubie, gdzie pan mlody jest niewierzacy, pani mloda za to przeciwnie-katoliczka. Slub normalnie odbyl sie w kosciele, jedynie podczas przysiegi pan mlody nie wypowiadal regulki "tak mi dopomoz Panie Boze itd" no i wczesniej musieli spisac cos jakby umowe, przy swiadkach, ze on nie zabroni jej wychowywania dzieci w wierze katolickiej. bardzo uczciwe z jego strony, mogl przeciez machnac na to reka, wypowiedziec kilka slow dla swietego spokoju i tyle( jak robi to wiekszosc niepraktykujacych ale wierzacych katolikow). bo oczywiscie przystapil do Komunii i mial bierzmowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwne
Już nawet na szkoleniach marketingowych pokazuje się na przykładzie akcji reklamowej Zia ja zrobić reklamę poprzez wykorzystanie narzędzia jakim jest forum internetowe. Polki są na tyle głupie ze bez problemu taką akcją można na nie wpływać. Zobaczcie ile jest u nas reklam telewizyjnych z wykorzystaniem sporej ilości statystów. Wiele tutaj wpisów to specjalne podsycanie tematu ślubu Zia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alcia711
Kto to w ogóle jest.. ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaszcicza
Motyle jako element przewodni ślubu. Zia miała nawet dzbanuszki na herbatę w motyle malowane. Zastanawia mnie, czy wyjazd do UeSeJ się odbył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
oczywiscie ze sie nie odbyl bo juz zabraklo kasy im na to. wiele szumu o nic. ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaszicza
Przyznam się: czytałam Ziowe topiki na gazecie dość długo, chociaż rekordzistką nie byłam :P Ale nie rozumiem, dlaczego nie chciała zrobić ślubu cywilnego i wesela po nim, tylko dzieliła wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilirubina
O FUJ JAKA BRZYDKA PARA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spektakularne widowisko... ale to jednak ślub, który nie jest ślubem. ja się zastanawiam, czy w związku z tym trzeba wydać tyle kasy aby powiedzieć drugiej osobie, że się ją po prostu kocha. miłość nie potrzebuje materialnej otoczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdemu podoba się coś innego :) Moim zdaniem nowoczesna, wspaniała uroczystość. W modzie są motywy przewodnie - więc jeżeli komuś się to podoba, dlaczego nie. Poza tym, apropos poprzedników, którzy pisali, że pewnie nie ma przyjaciół i tłumaczy się małą rodziną - prawdziwych przyjaciół ma się niewielu i to ich zaprasza się na wesele, a nie wszystkich jak popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia miała
za ostry makijaż,fryzura nie pasowała do typu twarzy, a suknia jak na zienia nieciekawa.I jak dla mnie wszystkiego za dużo. Pan młody jakby obciął włosy i trochę schudł to nie byłoby tak żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×