Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GotowaM

Jak poznać nową miłość (po rozwodzie)? I przede wszystkim- GDZIE???;)

Polecane posty

Gość gość
20.35 może ktoś mu wybił zęby przed randką ...hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydzwonil w jakis slup tak pedzil do ciebie a ty go olalas te baby to soo dajcie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykry inaczej = niemiły! a w przypadku! kiedy nie jest to efektem zachowań innych, zakompleksiony, dlatego taka reakcja. x Napisałem szczerze, że nikt nie pała się chęcią związania z rozwódką, Ty to bierzesz za nieuprzejmość i jeszcze że jestem zakompleksiony? Twoja postawa mnie nie dziwi, bo atak to standardowa reakcja na szczerość. Mimo wszystko życie Ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, jesteście okropni. Wcale nie jest trudno stracić zęby np. w jakimś wypadku a nowe drogo kosztują i trochę trwa zanim się je wstawi (nawet u protetyka się czeka). Jakby chodził o kulach też byś go z miejsca odrzuciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Napisałem szczerze, że nikt nie pała się chęcią związania z rozwódką... x Szkoda, że nie rozumiesz, co oznacza słowo szczerość. Ty postawiłeś tezę, że "nikt nie pała się chęcią związania z rozwódką". Ta teza jest g-wno warta, bo np. ja nie mam nic przeciwko rozwódkom. Tyle, że ja jestem dojrzałym mężczyzną, który żył już z kilkoma kobietami, a Ty jesteś smarkatym prawiczkiem, nie potrafiącym nawiązać kontaktu z nikim. x Stawianie błędnej tezy, świadczy o Twojej głupocie lub świadomym i nieuprzejmym działaniu. Z tego widać też Twoje zakompleksienie. Nie życzę Ci powodzenia, bo i tak żyjesz tylko w internecie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szczerego i miłego inaczej: polscy faceci uwielbiają teoretyczny patriarchat i poniżanie kobiet, bo tak łatwiej. Patriarchat i bycie głową komórki zwanej rodziną, daje prestiż, ale i niesie za sobą status dla rodziny. Polacy... Co oferujecie kobietom? Obrzydliwe cielsko, wymagania, roszczenia, frustrację. Praktycznie chcecie pracującą, ale mamunię dbającą o dom i swoje własne czyste gacie. Zdecydujcie sie. Biegacie bez skrupułów z bełcunami piwnymi, w czarnych skarpetkach po kolana do sandałów i uzurpujecie sobie prawo do ocen kobiet rozwódek. Klasa polskich mężczyzn, w zdecydowanej większości, to buraczany kopiec. Po 40 stce chcecie panien, a nawet dziewic. A co wy jesteście w stanie zaprezentować? Czym może pochwalić się przeciętny polski facet, który sam nie jest w stanie utrzymać rodziny? Szydzi, krytykuje, bezpodstawnie ocenia i uzurpuje sobie prawo do bycia kimś lepszym. Masakra z wami panowie. Pozostali biegają w koszulkach w kwiaty i nawet nie wiadomo kto to, czy gej, trans, czy inna kreatura. Partnerstwo w związku - kto z was rozumie i potrafi okazać? Ilu jest rozwodników i w czym są lepsi od rozwódek? Kobiety po rozwodzie dbają o dom i dzieci. Co robią rozwodnicy? Podzielcie sie tym co robicie poza piciem, lenistwem i pukaniem cudzych żon. Żenujące typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań uogólniać, bo w ten sposób obrażasz niektórych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do gościa, ze nikt nie pała chęcią do bycia z rozwódką - co robisz na tym forum człowieku? Przeczytaj ze zrozumieniem tytuł, pod którym się wpisujesz. Krytyka... Łatwa sprawa. Spójrz na własny kołnierzyk, bo u sąsiada pod lasem, to widzi każdy. Intelektualista ze Śląska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrecydowana większość, to chyba nie jest uogólnienie... Jeszcze macie problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że ja jestem dojrzałym mężczyzną, który żył już z kilkoma kobietami, a Ty jesteś smarkatym prawiczkiem, nie potrafiącym nawiązać kontaktu z nikim. x Dalej nie czytam, bo nie mam w zwyczaju dyskutować z ludźmi wulgarnymi i prostackimi. xx polscy faceci uwielbiają teoretyczny patriarchat i poniżanie kobiet, bo tak łatwiej. Biegacie bez skrupułów z bełcunami piwnymi, w czarnych skarpetkach po kolana do sandałów Kobieto, napisałem Ci prawdę, że faceci nie pałają chęcią wiązania się z rozwódkami, a Ty w odpowiedzi pół monitora epitetów? Masz w sobie tyle nienawiści co moja teściowa przypominająca Pawłowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Zdrecydowana większość, to chyba nie jest uogólnienie... x ...polscy faceci uwielbiają teoretyczny patriarchat i poniżanie kobiet, ... Co oferujecie kobietom? Obrzydliwe cielsko, wymagania, roszczenia, frustrację... Co robią rozwodnicy? Podzielcie sie tym co robicie poza piciem, lenistwem i pukaniem cudzych żon. Żenujące typy... x Jakoś nie zauważam tu, stwierdzenia, że dotyczy to większości, a nie ogółu. x ...Jeszcze macie problem z czytaniem ze zrozumieniem... x Tekstów napisanych bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czytaj "gościa niedzielnego" , a nie to forum, skoro tak jesteś dotknięty. Założyłabym się, że z wykształceniem mnie nie przebijesz, tylko po co? Może wąchać dalej swoją kawę, to ukoi chociaż nos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwódka w średnim wieku do tego hejterka to przecież super partia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Masz w sobie tyle nienawiści co moja teściowa przypominająca Pawłowicz... x Jeżeli masz żonę, to czego szukasz u rozwódek i samotnych panien ? x I jakim prawem, wypowiadasz się w imieniu samotnych mężczyzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Intelektualista ze Śląska... x Czego chcesz od intelektualisty ze Śląska ? x Może najpierw naucz się czytać i rozróżniać teksty różnych ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz żonę, to czego szukasz u rozwódek i samotnych panien ? x Jedynie rozmowy w wolny wieczór, ale przeszła mi ochota. Nie ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat jestem w szczęśliwym związku z cudzoziemcem , mogę poczytać sobie tylko ku zainteresowaniu i wyrazić opinię, wszak w wolnym kraju. Twoje oceny są śmieszne i dziecinne. Nie dziwi mnie, że tu jesteś i długo będziesz tak aktywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...Może czytaj "gościa niedzielnego"... x Nie będę Ci lektury odbierał :P. x ...a nie to forum, skoro tak jesteś dotknięty... x Dotyka mnie czyjeś chamstwo lub głupota. x ...Założyłabym się, że z wykształceniem mnie nie przebijesz, tylko po co?... x Też nie wiem po co, ale mogłabyś przegrać :P. x ...Może wąchać dalej swoją kawę, to ukoi chociaż nos... x A Ty uważaj, gdzie swój wciskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsądny facet nie weźmie rozwódki ani kobiety z dzieckiem. Tylko frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pominę to wzgardliwym milczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany... A w poniedziałek było tak sympatycznie. Szkoda, że się poszarpaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szukaja seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj? Dziwne to. Może jednak nie wszyscy. Myślałam, że spotkam ludzi dzielących się doświadczeniem, spostrzeżeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam duzo facetow na czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartych uwagi? Czy tylko żyjących nocą, kiedy żona z dziećmi śpi? Podobno dużo tam dewiantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na seks to mozna wszedzie znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy sa zonaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa rozni,trzeba wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4BBBB
Z czatem lepiej daj sobie spokój. Poczekaj, bo szukanie na siłę nic nie da. Spokojnie się rozglądaj, a samo stanie się "przypadkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto chce seksu to wchodzi na czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×