Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GotowaM

Jak poznać nową miłość (po rozwodzie)? I przede wszystkim- GDZIE???;)

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Już się boję :D. x Górny Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strach jest złym doradcą. Bierz kiedy jest oferta :) dowiesz się jaka i możesz powiedzieć sorry, mam inne oczekiwania, albo wchodzę w to :). Wy Ślązacy jesteście ciekawymi ludźmi.. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to oferta :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie trzeba własną krwią podpisać :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Brzmi arcyciekawie, jednak nie ode mnie wyszła ta propozycja. Poczekaj na nadawczynię, pewnie zajrzy lada moment... Podpiszecie sokiem z modrej kapusty i zagryziecie roladą z kluskiem z dziurką ;) odważna jakaś, może i sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chadzam często, ale lubię klimat z pachnącą kawą, więc odpadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gdzie ta panna, co złożyła ofertę? Wystraszyła się? Czekamy i Z SYMPATIĄ KIBICUJEMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, od nietypowej propozycji: Ach, szkoda :). Miałam nadzieję na Pomorze. Oboje uważamy, że jesteśmy sensowni i nie możemy znaleźć nikogo dla siebie, na poziomie, to pomyślałam, że się spotkamy i damy sobie szczerą informację zwrotną. Jakkolwiek głupio by to nie brzmiało, na prawdę nie rozumiem, dlaczego jestem traktowana tylko jako materiał na kochankę dla żonatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo za odwagę!!! Nie tylko Pomorzanki mają takie propozycje. Warszawianki także. Też to mnie męczy. Pocieszam się, że chociaż w miarę atrakcyjna jestem fizycznie i podobno "niegłupia"... Marna pewnie to pociecha, ale co zrobić. Nie zniechęcaj się, kiedyś przyjdzie odpowiedni pan w odpowiednim miejscu i czasie. I życzę Tobie tego, bo wydajesz się naprawdę sympatyczną osobą. Dużo ciepła w sercu Pomorzanko, pozdrowienia z Warszawy, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...ja nie chadzam często, ale lubię klimat z pachnącą kawą, więc odpadam... X Dawno nie widziałem prawdziwej kawiarni, pachnącej kawą. Sam jej nie pijam, ale zapach lubię :). x Jakby co, to mam dla gości, dużą paczkę TCHIBO FAMILY i rozpuszczalne: JACOBS KRONUNG i JACOBS CREMA GOLD. Powąchałem i bardziej podoba mi się zapach JACOBS KRONUNG :). Gdy ktoś je wreszcie wypije, to będę miał fajne słoiki na przyprawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...na prawdę nie rozumiem, dlaczego jestem traktowana tylko jako materiał na kochankę dla żonatych... x Nie przejmuj się :) . Mnie w tym roku zafascynowały dwie kobiety. Były dla mnie bardzo miłe i gdy już myślałem, ze coś z tego wyjdzie, dowiedziałem się (z innych źródeł), że obie są szczęśliwymi mężatkami. Ani jedna, ani druga mi tego wcześniej nie powiedziały :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Serdeczne pozdrowienia :), dla obu odważnych pań :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę - zaproszenie na Śląsk :) Kronung jest najlepszym wyborem z przedstawionego wachlarza - tak wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zgłoszą się Panie i Panowie z innych części Polski?! Poznajmy się WŁAŚNIE TUTAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Twoja propozycja, nie została entuzjastycznie przyjęta :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zgłoszą się Panie i Panowie z innych części Polski?! Poznajmy się WŁAŚNIE TUTAJ! x Pomysł dobry, ale raczej na nowy temat, gdzie nie pada słowo rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma odważnych... albo czasu mało, jutro do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chętnych na rozwódkę. Chyba się nie dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwię się, że nie oddałeś sprawiedliwości, bo pań zainteresowanych też zabrakło, więc nie ma chętnych na rozwódki i rozwodników nie bądź przykry dla innych, skoro nikt nie jest tutaj dla Ciebie taki właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest ktos z Poznania ?:) tez szukam partnera, z zainteresowaniami, który lubi wyjść na piwko do pubu w weekend i chodzi na koncerty rockowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem przykry tylko miły inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstałam sie z mezem koło _30, atrakcyjna babka ale z dwojką dzieci.Chetnych pobzykac az za duzo.Zraziłam sie i postanowiłam nigdy w zyciu.I spotkałam sąsiada byłego,kolege ktory był zawsze fajnym kumplem.Mija kilka lat i super,synek cudny,relacje z dziecmi tez ok Nigdy bym sie niespodziewała ze tak wyjdzie.Nieszukałam i dlatego chyba znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze tez jestem z Pomorza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od propozycji
:) Ja zaczynam właśnie myśleć, że to nie ma sensu i czas się oswoić z samotnością. Wczoraj znowu od dwóch (!!) panów, którzy mnie zapraszali na randkę, dowiedziałam się, że... żyją w nieszczęśliwych małżeństwach. Oczywiście obaj na początku twierdzili, że są singlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewne ,ze na portalu sympatia, jak pewna pani z Radomia, nie młoda już , ale zaniżyła sobie wiek o kilka lat-nikt nie będzie chciał "emerytki" ( wiele jej nie brakuje , a emeryturka lza kilka lat bedzie niziuuutka:)). Nie pierwszyzna to dla niej , dlatego ma 2 komórki. Jedn stała i 2 -zmienia co jakis czas-dla panów -randkowiczów. Spotyka sie z jednym ale tak,zeby w mieście ich nie byo widać- nie wiadomo kiedy trafi sie lepszy, albo spotka ich gdzieś , któryś były? Do tego n ie wolno dopuścić. Jej 2 profile na poratlu ( jeden dla pożadnych nobliwych panów- szuka męża, drugi do szukania jurnych panów do sexu-dosłownie. Czy taka pani bedzie dobra żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla tych panów nie ma czasem w razie czego też stacjonarki;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykry inaczej = niemiły! a w przypadku! kiedy nie jest to efektem zachowań innych, zakompleksiony, dlatego taka reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dajcie jakieś nicki z sympatii, chętnie popatrzę, też tam jestem :P Przecież te nicki sa publiczne wiec ich właściciele będą zadowoleni, że potencjalni partnerzy z caffe tez tam sie pojawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj po raz pierwszy spotkałam się z osobą poznaną internetowo. Nie polecam, sama już nigdy nie spróbuję. Facet podający się za przystojnego i zadbanego objawił się bez zębów... Jedynek!!! Nigdy więcej!!! Może to moje chybione szczęście.... Jak się nie pozna w regału, to chyba należy być samemu. Mnie już nikt nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nauczyłem się umawiać z kobietami z netu, w miejscach, gdzie będą stać/siedzieć tylko one. :D. Wcześniej próbowałem naiwnie, rozpoznać kobietę, po przysłanym mi zdjęciu :D. Ostatnia różniła się o jakieś 10 lat i 50kg :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×