Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość myszka murmyszka

chciałam Wam coś ogłosić

Polecane posty

Gość myszka murmyszka

otóz jakis czas temu poznałam faceta. Na pierwszy rzut oka nie był mna zainteresowany, a raczej dawał sprzeczna sygnały, raz dzwonił potem milczał, raz sie chciał spotkac potem odwoływał spotkania itp Po rozmowach ze znajomymi a nawet kilku postach na tym forum stwierdziłam ze przestane sobie robic nadzieje bo według wszystkich opinii facet sie mna bawił. los chciał ze nie zdazyłam wprowadzic planu w zycie bo musilismy razem wyjechac na tydzien. najlepszy ydzien w moim zyciu :) On tam sie przełamał, powiedział że kochał sie we mnie od dawna, robił podchody a potem milczał bo chciał zobaczyc ze mi tez chociaz troche na nim zalezy, bał sie podrywac taka piekna dziewczyne, poza tym był zraniony i przerazony po poprzednich zwiazkach. Od paru miesiecy jestesmy raze i powiem Wam ze nigdy nie widziałam tak czułego, wrażliwego i dobrego faceta. Pisze to zeby pokazać ze czasem warto poczekac i nie przekreslac od razu człowieka. Oczywiscie nie ma sie co okłamywać, ale jak intuicja Wam mowi ze cos z tego bedzxie nie bojcie sie troche zaryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×