Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobraznajoma

Podkablowac zlodziei czy nie

Polecane posty

Gość natalia w londynie
prawda nie prawda, ja na przyklad mam dosc wiecznie marudzacych ludzikow, ludzi niepewnych swojej wartosci, a przede wszystkim ludzi ktorzy psiocza na zycie, bo inni maja lepiej, ale sami nic nie robia zeby sobie zywot polepszyc dlatego tacy ludzie jak adolf sa jak powiew swiezosci, pozytyw i wiara we wlasne mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywom czyli złodziejom benefitow i tym co im przyklaskuja ? oj wątpię ze jesteś zadbana 30 latka , a jak nawet jesteś to nadrabiasz wyglądem to czego nie masz w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia w londynie
Zona nie gniewajmy sie ja sie nie wypowiadam na temt benefitow, tylko ogolnego podejscia.o benefitach od moze 4 lat juz nie pisze i nie rozmawiam o nich, bo to jak gadka czy Powstanie Warszawskie mialo sens, czyli polska droga do klotni ja pisze tylko ze nie ma sensu sie stresowac czy ktos kradnie czy nie, bo zycie jest na to za krotkie, i trzeba patrzec na siebie, a nie interesowac sie zyciem sasiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lol
Czyli mają, z czego zwrócić. Jakby nie mieli to należałoby ich sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nourish mee
pewnie ta cala natalia to z benefitow poprawila sobie urode hahah sadzac po wypowiedziach i spojrzeniu na zycie to tworzylaby swietna pare z adolfem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia w londynie
a w pracy i naokolo spotykam tak wielu naszych rodakow w glebokiej depresji, ze emigracja nie wyszla tak jak mysleli, ze dzien po dniu widze jakie mam szczescie najwieksze to zdrowe dziecko, wiesz jakie to szczescie, jak duzo kobiet tego nie ma dobry maz i zdrowie fajna rodzina praca ktora sprawia mi satysfakcje kilku dobrych przyjaciol nie brakuje mi na nic , nie ma wojny jak na razie, nikt z bliskich powaznie nie choruje a to ze ktos kradnie benefity, lleje na to za prze3proszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia w londynie
adolf , tekst o misce prima sort ja tez zawsze z ladnej miski jadlam, i moze dlatego oboje jestesmy szczesliwi desperatom stanowczo MOWIMY NIE!!!! IDE, WIECZOR CZAS ZACZAC MILEGO WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo oszustwa na benefitach to kradziez.. ale cos na rowni zpobieraniem filmow przez internet. a to ze ludzie na siebie doosza, prawda i nieprawda, zdarzaa sie zbyt wscibscy sasiedzi, zdarzaja sie zawistne osoby, takie ktore lubia sie poczuc bohateriami i takie ktore po prostu musza cos robic. ale tez wiekszosc nic nie powie chocby z tego wzgledu ze to nie ich sprawa, a dlatego, ze ja wygladam na osobe ktorej mozna zaufac takze wiem co kto ma za kolnierzem i byscie sie zdziwili ile ludzi cos tam kreci jezeli chodzi o podatki i zasilki i wogole kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia w londynie
ZONA nie moge sie powstrzymac te pazury to pewnie z benefitow, kosmetycznie jestes ladna i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy myślicie ze my którzy jesteśmy przeciwko kradzeniu benefitow jesteśmy jakimiś nieszczesnikami??? Hahaha dobre nie ma co !!! Ja nie siedzę w domu obgryzajac pazurow czekając na kogoś kogo trzeba podkablowac, jeszcze nikogo nie podkablowalam, ale mam swoje zdanie na ten temat i wiem ze jest słuszne i nie mogę sie nadziwić ze co niektórzy jesteście za tym żeby benefity kraść, musicie w takim razie to robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adolf właśnie ze okradasz fizycznie ludzi którzy potrzebują benefitow a przez to ze państwo wypłaca za dużo pieniędzy na benefity , właśnie dlatego ze ludzie je kradną, pozabierali potrzebującym ich pieniądze, np nie ma juz incapacity benefit , a to byla pomoc dla lludzi ktorzy przez chorobe nie mogli pracowac, np przez silna depresję, lub chorobę psychiczna, teraz ci ludzie maja bardzo pod górkę żeby dostac jakiekolwiek pieniadze, wiem bo jak pisałam byłam Social Worker i zajmowałam sie miedzy innymi pomaganiem ludziom w staraniu sie o takie benefity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ze do ciebie jak do ściany, czytasz bez zrozumienia, ważne żebyś swoje wypociny wypisał , żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nourish mee
ciekawe co bys adolfie powiedzial gdybys mial wlasna firme (bo przeciez urodzony szef z ciebie) i twoi pracownicy by sie okradali bo by sobie pomysleli o ten sku...nas wykorzystuje i dorabia naszym kosztem, tez bylbys taki wyrozumialy dla zlodziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oslem jesteś człowieku i juz, byłam kuzwa pracownikiem socjalnym, jak nie wiesz czym sie owy zajmuje to poszukajw Google, ja akurat pracowałam z dziećmi niepełnosprawnymi, doradzajac do jakiej szkoły powinny iść, jaka rehabilitację mieć, co im sie należy, np. creche , jakie benefity sie należą, jakie stowarzyszenia są w ich miejscowości , organizowalam wózki inwalidzkie, pomoc z OT , itd. Akurat wiedzę mam ogromna , skończyłam tu studia a poza tym sama mam niepełnosprawne dziecko wiec sie interesuje wszystkim co dotyczy takich dzieci.Za Twoje pieniądze zylam ??? Nie rozsmieszaj mnie. A pracowałam od 2004 do 2010 , potem sie przeprowadzilam i nie chce juz pracować jako Social Worker bo za długie godziny , teraz pracuje w szkole , jestem wspomagającym nauczycielem dla dziecka z autyzmem, taka mam na ten temat wiedzę ze w szkole mnie chcieli wiec nie pisz mi ze byłam smiesznym doradca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien swojej wiedzy i poglądów jesteś ?? Raczej nie wiesz o czym piszesz - niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nourish mee
baddel nie ma co z takim dyskutowac, niech sie wielki biznesmen dorabia i niech okrada kogo chce, wazne ze sa ludzie na tym swiecie ktorzy maja jeszcze jakies zasady w zyciu i potrafia zyc ucziciwie w kazdej sytuacjia poglady adolfa mi pzypominaja wypowiedzi zlodzei z ostatnich zamieszek, ktorzy twierdza ze sa biedni i to wina systemu i panstwa a poszli okradac telewizory i markowe ciuchy oraz palic i niszczyc biznesy zwyklych ciezko pracujacych obywateli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nourish mee masz racje, nie ma co z nim dyskutowac, jego " wiedza i pewność siebie " mnie po prostu przerastaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to nie trzeba dawać dobrych argumentów żeby wiedzial ze kradzież benefitow jest nie do przyjęcia i nie powinna mieć miejsca , niestety musiałam przytoczyć własna sytuacje do dyskusji żeby ci " bez oleju " zrozumieli ze jednak komuś potrzebujacemu zabraknie jak ludzie bedą kradli, ale Tobie trzeba by książkę na ten temat napisać żebyś zrozumiał, skończyłam z Tobą gadke, przenies sie gdzie indziej ze swoimi madrosciami i juz sie w tym temacie nie ismieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDYNA PRAWDZIWA FANKA DZIW
tak, tak bo badel sie boi, ze dla niej benefitow zabraknie wiec podjebala by kazdego, kto dostac chocby funta wiecej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jak ja sie cieszę ze mój kontakt z Polakami ogranicza sie do tego forum, a i chyba z tego zrezygnuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byś sie zdziwił hahaha ( na szczęście mam w dupie jak nie sobie wyobrazasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDYNA PRAWDZIWA FANKA DZIW
baddel no bo tobie sie naleza benefity, co nie, innym juz nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wyżej napisalas jak oszustowi dadzą to dla mojego syna zabraknie , dlatego podpierdziele każdego kto benefity kradnie jak będę o tym wiedziała i mam gdzieś co ty i inni o tym myślicie , nie tylko mi sie benefity należą , należą sie tym kto pobiera je uczciwie, a nie tym którzy kłamią żeby je dostać. Mój syn dzięki pomocy finansowej jaka dostaje rozwija sie bardzo dobrze jak na dziecko z zD ,jak tak dalej pójdzie to w przyszłości będzie mógł mieć prace i nie będzie bezuzytecznym niepełnosprawnym człowiekiem na benefitach tylko będzie miał prace i sam siebie będzie utrzymywał, miedzy innymi po to dostaje te benefity żeby mozna było zapewnić mu pomoc,nie każdy rodzic dziecka niepełnosprawnego przeznacza te benefity na rehabilitację swojego dziecka , większość z nich wydaje je na głupoty, ja wydaje je właśnie na pomoc dla niego żeby w przyszłości mógł jak najlepiej funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura w kalesonach
mamy nowego debila na kafe Adolfa buhahaha nastepca mustafy ruchacza koz...tez sam styl pisania i tak samo ma gowno do powiedzenia, ale widze ze juz znalazl swoich poplecznikow w osobie zony i jakiejs natali, adolf a to twoje ehhehhhh to co oznacza, zatwardzenie masz i nie mozesz sie zesrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×