Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobraznajoma

Podkablowac zlodziei czy nie

Polecane posty

Gość jiojiojo
miejcie do siebie pretensje ze jestescie niezaradnymi pi**ami Wlasnie prymitywy uzywajace takiego jezyka za granica przynosza nam wstyd. Powiedz nam w takim razie panie ekonomisto, co by sie stalo, gdyby nagle wszystkie "niezaradne pizdy", ktore pracuja stwierdzily, ze maja dosc bycia niezaradnymi pizdami i przechodza na socjal. Wyjasnij nam swiatly, zaradny, przedsiebiorczy czlowieku, co by wtedy sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
te niezaradne pizdy zdechly by z glodu bo w polsce socjal jest ... nawet nie wiem na jakim poziomie ale pewnie na głodowym. nigdy nie byłem w uk (kiedys w usa ale tam pracowalem) i nie wme jak jest tam. ja tu w polandzie place krus i robie na czarno, zarobiona kase wydaje w sklepach , oplacam czynsz tankuje auto . to tez podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
ja poprostu pilnuje swojej dziury nie donosze ze ktos coc podbiera z panstwowego wora bo najwiecej i tak biora nieroby z wiejskiej. nie biore zadnego socjalu !! zadnego. mimo ze mam od 5 lat dochód zerowy, jestem niby rolnikiem place kwartalnie 300 pln do krusu zeby miec opieke medyczna jako taka, jak se noge zlami. zona rodzila dwojke dzieci w prywatnej klinice, stomatolog tez prywatnie, poki co do innych medykow nie chodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :(
Buahahaha!W polandzie!!!Sloma ci z butow wystaje wiesniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nawidzę konfidentów!!!!!!!! co za idiotka z chonorem przez CH!!!!! NIE PODPIERDZIELAJ LUDZI ŻAŁOSNA BABO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
a jak mam nazywac tan karaj jak nie polandią, politycy nie dbaja o obywateli tylko o swoje koryto. to nie jest polska to jest poladnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobraznajoma
Zazdrosc?..A niby czego ja mam im zazdroscic?Ze sa zlodziejami?Ze laska ma sieczke zamiast mozgu?Snobstwa?Nie wiem czego jeszcze bo jakos nic mi nie chce przyjsc do glowy.Co wy macie we lbach ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
no to zajmij sie swoja dupa i nie wpierdalaj sie w cudze sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chulaj dusza :)
polak polakowi wilkiem na obczyźnie. prawde ludzie gadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie róbcie
nie róbcie z UK drugiej Polski - co z tego, ze jakis kurski kradnie? wlasnie po to tu ludzie przyjechali, zeby uczciwie pracowac i spokojnie zyc nie patrzac na ta rzadowa patologie, ale oczywiscie zlodziejstwo i kombinatorstwo tez musialo sie tu zjawic... swiat staje na glowie jak kombinatorzy drwia z uczciwie pracujacych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie róbcie
tak chulaj dusza - pomóż rodakowi - zacznij byc uczciwy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killerus
Ormooooooo! Sama rusz dupe żeby ci było też lżej a nie kapuj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
Hmm czy jak zglaszam kradziez w domu naprzeciwko to tez jestem konfidentem? :O Zgloszenie kradziez to bycie konfidentem? Ciekawe macie poglady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w polsce tylko
taka metalnosc, że nie wolno zgłosic kradzieży, że toleruje sie sciaganie na lekcjach, daje w łape. Dlatego tu taki syf przez takie rore i inne, nieuczciwe osoby. A takie wyłudzanie i oszukiwanie to okradanie wszystkich pracujacych, bo kasa nie idzie do potrzebujacych tylko perfidnych wyłudzaczy. Autorka powinna to anonimowo zgłosic, a nie patrzec ze w pl jest społeczne przyzwolenie na kłamstwa, oszustwa i kradzieże. Co tak własciwie swiadczy o niepojetej głupocie i braku wyobraźni takich elementów jak ror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że konfidenci wyjeżdżaj
ą z Polski... Autorka to taki typowy Faryzeusz - przyjaciel. Siedzi z nimi w ogrodzie i pije winko, pewnie się uśmiecha i ciasteczka przynosi. A tu na boku myśli że im za dobrze i wypadałoby z dupki strzelic. Typowy obraz Polaczka zawistnego i fałszywego. Jak jesteś taka praworządna to czemu im nie powiesz że nie życzysz sobie ich odwiedzin , bo są zlodziejami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zesraj sie sloneczko:D czy ja gdzies napisalam, ze biore zasilki? Nie. Ale brak argumentow z waszej strony zawsze rowna sie dopowiadaniem sobie roznych, nieistniejacych rzeczy, prawda? Zalosne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mieszkam w londynie
Ja wiem ze Brytyjczycy nigdy nie zawahaliby sie zglosic takiego faktu bo to okradanie panstwa. I wiem ze donosza bo znam sporo takich przypadkow. Mysle ze jesli ona legalnie pracuje na pol etatu to w tym momencie dostaje zwrot calego czynszu bo teoretycznie za jej pensje musi wyzywic 3 osoby wiec jest mozliwe ze ma zero oplat. Dajmy na to ze czynsz wynosi 500 funtow miesiecznie a ona zarobi okolo 400 funtow (przyjmijmy ze pracuje za minimalna stawke), plus jeszcze dziecko i maz. Dostaje spokojnie w granicach 800 funtow WTC i CTC,plus CB,dodatki mieszkaniowe i zwolnienie z council taxu, bezplatne leki i dentyste. No i jeszcze jak autorka pisze sklada o Income Support :) Niektorzy musza na to ciezko pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mieszkam w londynie
To jest kradziez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobraznajoma
Pytalam ja pare razy dlaczego tak robi.Mowilam jej grzecznie ze to co robi jest nieuczciwe i w sumie przeciez mieliby dobrze bez tego naciagania bo obydwoje dobrze zarabiaja i wiecie co?Ona sie smieje prosto w twarz i mowi: "a kto mnie zlapie?..przeciez ja nie przezyje za takie pieniadze"Wedlug niej zycie za 200-300 na tydzien to wegetacja.Poza tym ona ma mieszkanie w PL o czym nie poinformowala w podaniu o Housing Benefit bo by nie dostala.To mieszkanie w polsce wynajmuje wiec tez ma z tego jakies pieniadze.Ja nie rozumiem takich ludzi,naprawde nie maja zle,po cholere jeszcze krasc?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugugujjjaa
podkablowac pasozyta, kazdy kto mowi ze to jest donoszenie i bycie konfidentem ma pewnie sam problemy z uczciwoscia, trzeba wytrzebic ta zgnilizne, i nie ma tlumaczenia ze kto nie kombinuje ten cipa, przekoania tego typu zeby dbac o wlasna dupe prowadza potem do tego ze jak komus sie dzieej krzywda to jest ogolna znieczulica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze to zglos, tacy ludzie panstwo okradaja a panstwo zabiera benefity ludziom potrzebujacym, ZDZ nie jej nie przybędzie ale może jakby pozglaszac te wszystkie hieny to inni potrzebujący nie musieliby na tym ucierpieć, ja mam niepełnosprawne dziecko i mojemu dziecku bedą dodatki ucinac ( na stronie panstwowej napisali jak i kiedy poucinaja dodatki dla niepelnosprawnych) na korzyść takich pierdzielonych darmozjadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mi sie niedobrze robi jak widze takie wypowiedzi jak twoje... czytalam artykul na ten temat jakis czas temu, ze w polsce to normalka, kablowac na wszystkich wkolo. "Uprzejmie donosze.... ". juz widze jak sie martwisz o biedne panstwo, jedyne co przez ciebie przemawia to zazdrosc. gadasz o mrkowych ciuchach i sylikonach, co cie to k.... obchodzi co dziewczyna se sylikonem wypycha. jakbys ty dostala jakas extra kase to bys uwazala ze ci sie nalezy i by bylo dobrze. takie typowe dla polakow.... potwierdza sie co mowia ze polak polakowi nie moze ufac. a informacje ktore posiadzasz znacza ze jestes blisko z ta rodzina... dla mnie takie osoby jak ty to zdrajcy, nic innego. zajmij sie swoim zyciem, co bedziesz miala z tego ze spier....sz zycie sasiadce, satysfakcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżordżini armani
podpierdolić zlodziei:] i to jak najszybciej niech im się skończą te luksusy :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedorita, czyli twoim zdaniem kradzież jest ok, poklepmy złodziei po plecach i powiedzmy ze dobrze robią, jestem w szoku ze dla niektórych z was oni są cacy bo wiedza jak sobie życie kretactwem polepszyć ,a autorka jest be bo razi ja ludzka nieuczciwosci , chyba wam sie coś w głowach pomieszalo , no ale z drugiej strony co tu sie dziwić, Polacy to naród kretaczy i złodziei , wiec w sumie nie dziwi mnie ze to popieracie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×