Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje się okropnie!!!!

NIE mam mleka w piersiach!!! i czuję się z tego powodu strasznie !!! :(

Polecane posty

Nie daj się terrorystkom laktacyjnym:D też mnie wkurza ta nagonka żeby karmić piersią - no przecież nie każdy da radę:O Jak ktoś wyżej napisał - laktacja zaczyna się w głowie. Jeżeli faktycznie bardzo chcesz i będziesz się o to starać - to mleko znów się pojawi, spokojnie. Przystawiaj dziecko, odciągaj, pij dużo wody, herbatki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca z forum echhhhh
a skad wiesz, ze krostki to skaza bialkowa a nie tradzik niemowlecy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściskałaś piersi i myślałaś że ono tam będzie czekać??????? poważnie? Ja synka nie karmiłam 3 doby ale przez ten czas zaraz po podaniu mu butelki z MM odciągałam laktatorem mleko z piersi żeby nie zanikła laktacja. Każdorazowo w dzień i w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co godzinę odciągaj trochę
mleka laktatorem, jak nic nie będzie lecieć to i tak odciągaj przez 5 minut, i za godzinę znowu, może ci się uda przywrócić laktację. Co do diety, to ja też to przerabiałam i z początku jadłam tylko chrupki kukurydziane, kaszę gryczaną, ryż, ziemniaki, makaron, płatki owsiane na wodzie z cukrem, marchewkę i buraczki, mięso przygotowane w domu i posolone tylko bez przypraw typu vegeta. Jak tylko skóra małej się oczyściła to powoli wprowadzałam do swojej diety po jednym nowym produkcie co 2-3 dni i tak powiem że ciężko utrzymać się żeby czegoś nie podjadać , no ale nie wolno i jakoś wytrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co godzinę odciągaj trochę
doradca z forum: bo przecież skóra ładnieje po zmianie mleka to od razu widać że to nie żaden trądzik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno nie ma pokarmu mówi się trudno i albo walcz o nie laktatorem (przepis położnej po 15 minut z każdej piersi co 3 godziny) lub przystawiaj dzieciątko a i hasło "laktacja zaczyna sie w głowie" mnie rozpierdala na maksa :/ bardzo chciałam karmić oboje dzieci i gówno z tego wyszło bo pokarmu nie było i koniec przy małej wcale a przy małym pierwsze doby były super a potem coraz gorzej i gorzej mały miał 5 dni jak był już praktycznie tylko na mm i troszeczkę ode mnie (30ml na dobę przy jego zapotrzebowaniu 90ml co 3 godziny) a jak miał miesiąc to już całkowicie na mm i rozwija się super córa ma 5 lat od samego początku na mm i jest najmądrzejszym dzieckiem w grupie w przedszkolu do tego jest bardzo utalentowana muzycznie i tanecznie więc nie daj sobie wkręcić że dzieci po mm są głupie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradca z forum echhhhh
no jak po 12 tygondiach skora calkiem nie wyladniala to na rzczy jest cos innego niz skaza bialkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jeszcze troche
mnie najbardziej wkurza brak reklam mleka nr 1 , tylko od tego nasteonego sie zaczynaja, idioyzm normalnie, zachowuja sie jakby a 1 ka nie istniala a w kazdym sklepe ja mozna kupic podbnie jest promocjami, sprzedaja po 2 plus 3 gratis a nie dotyczy to mleka pierwszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×