Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...happyMymmy...

Majóweczki 2011

Polecane posty

urke-dzieki kochana :) jb - jabys kuuuuuwa zgadła, prawie 18 a synus mowi mamus chyba trzeba napisac wypracowanie na jutro tylko jeszcze musze zadzwonic do łukasza na jaki temat!!:) no łajza!!!!!!!! do pozniej bo dzieci musze ogarnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj malgos nie da Ci się młody nudzić:)dzieciaki są nieprzewidywalne!I za to je kochamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po lekarzu ;-) naszczescie Marysie na czyste gardełko i płucka i opskrzela takze jest git mam Jej dawać witaminke C nasivin i mam nadzieje ze przejdzie;-) Moja Marysia bardzo lubi jak lekarz ja osłuchuje tak sie wtedy cieszy;-) urke prosze o dostep;-) dziewczyny dzisiaj pierwszy dzień diety trzynastodniowej;-) jak tydzien wytrzymam to bedzie dobrze ale dzielnie próbuje juz prawie jeden dzień za mna ale juz nie moghe nic jesc hihiihih a zawsze wspołny obiadek z mezusiem i lampeczka winka odpada;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urke, ten link do forum to przeslij na maila Milce, milka witamy :-) Acha i tez prosze o dostep :-) My z katarem u Hani idziemy jutro do lekarza bo nic nie przechodzi... Wogole jakis taki dziwny dzien, nic sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska super ze Marysia zdrowa:)a z katarkiem poradzicie sobie mam nadzieje szybciej niz my. tez podawałam Nasivin ale tego nie można stosować dłużej niż 3-4 dni a katar mamy juz od 2 tyg prawie:( a jutro ostatni dzień lata, buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, i trzymam kciuki za cierpliwość przy diecie:)pierwszy dzień prawie za Tobą, dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka, anastazja na jakie maila wam wysłac namiary justyska, kolokokta dostep juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska - to dobrze ze to tylko katarek a nie cos powarzniejszego, mam nadzieje ze szybko jej przejdzie my juz sie powoli szykujemy sie do kapieli :) dzisiaj to ja juz babki zmykam, bede miala później gości do zobaczenia jutro na prywatnym :D ale faza (zacieśniamy więzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyska powodzenia w diecie!!! ja to mam słabą wole :( jesli chodzi o odchudzanie jb nawet nie wspominaj o ostatnim dniu lata... tak szybko mineło no lece pa normalnie nie moge sie oderwać hehe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro juz ostatni dzien lata? masakra :-( ja juz czuje jesien, na dworze pachnie palonymi liscmi a w sklepach juz promocje na znicze :-( ostatnio widzialam reklame z rossmana, na pierwszej stronie byl sw. mikolaj! A ja mam 24 lata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta jutro zrobię cie adminem, dzis już nie mam siły.. załamałam się.. zawsze pod górkę... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem na tamtym forum juz urke co to za smutna minka?orobilas sie z tym nowym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to może piszmy już tam... Urke-głowa do góry:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Urke :-) Moja malutka już śpi, zobaczymy tylko o której się obudzi, bo malutko zjadła;-) Leena Adaś to fajny facet:-) Dziewczyny ja teściów mam w miarę. Teściowa wszystko by zrobiła dla swoich wnuczek, szczególnie Zośkę rozpuszcza. Często bierze Zosię a kilka dni, a starsza wraca wtedy rozpuszczona jak dziadowski bicz. 2 dni muszę ją doprowadzać do równowaga Anastazja bądz dzielna kobito;-) Musimy jakoś przeżyć humorki naszych dzieciątek. A co do @ - to ja jeszcze nie mam. Ania też chciałam chodzić do multikina, ale nie zdążyłabym po starszą do szkoły. Urke no Helenka musi się już uczyć francuskiego, bo we Francji mamy rodzinę;-) Justyska mam nadzieję,że Marysi przeszła gorączka. A jeśli chodzi o środki przeciwgorączkowe to ja również jestem za czopkami. Są bezpieczne i nie podrażniają żołądka.Sama musiałam to przetestować,bo moja Z. jak była mała to po syropach zawsze mi zwymiotowała. Jak nie od razu to po godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka 78
Moja milusia juz zasnela, czy Wasze dzieciaczki ssaja smoczki bo moja dopiero od dzis i juz go pokochala nie pozwala sobie wyciagnac. Zrobily sie jej juz wokol ust czerwone slady i nie moge go wyciagnac tak go przez sen trzyma. podaje adres do mojej poczty milka 78-78@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urke co jest? Milka, moja mala ciagnie smoka odkad sie urodzila bo wisiala mi na peirsi po 6 godzin, kupowalam jej rozne cuda wianki a ona kocha zwyklego nuka i nie ma spania bez smoka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka moja Kalisia nie chciala smoka i nie chce do tej pory, cysiek jest najlepszy na wszystko tylko czasami jak płacze przed spaniem, juz najedzona to by sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wlasnie tez tylko cycusia ciagla, ale poniewaz bardzo szybko przybierala na wadze (ma juz 8 kg) polozna zasugerowala zeby cycusia zastapic smokiem bo az tyle jedzenia nie potrzebuje a zaspakaja tylko potrzebe ssania. niestety mala nie chciala sie oszukac, az do dzis cos sie jej odmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urke zarejestrowałam się na forum, daj znać czy jest ok Witaj Milka 78 :) Poczytałam Was ale odpiszę dopiero jutro bo pora pokorzystać z wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam blad w adresie i pisze jeszcze raz milka78-78@o2.pl ja zmykam do lozeczka dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze juz Was nie ma jestescie wszystkie na prywatnym? Ja czekam na namiary bo chetnie do Was dolacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×