Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juz mam dosc

Nie ma normalnych ofert pracy, wszedzie praktycznie sprzedaz

Polecane posty

Gość Al3XxXander
no co ty lejesz cudowny środek kasiorka i auto samo jedzie bez paliwa chodzi na mocz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folo MIX
O ekonomii ? :D Toż to taki kretyn, że nawet nie zna podstawowych działań matematycznych . Wypisuje natrętnie, że na jego tabletkach można zaoszczędzić 6 tys rocznie :D , bo tabletki "dają 20%" oszczędności . Nie jest w stanie tuman zrozumieć, że przeciętny użytkownik wydaje tyle lub mniej W OGÓLE w skali roku na paliwo No cóż ? Debil !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
no cóż ja jeźdząc ok. 15tyś rocznie wydaje jakieś 3 tyś, ale wg. niego oszczędze 6 tyś :) toż to jakaś nowa ekonomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms;ds;
on ci dopłaci te 3 tysie także zaoszczędzisz dzięki niemu 6 :) tylko uwaga, on płaci w naturze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms;ds;
on te tabletki to chyba zażywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannnnnna
czytam i czytam go w każdym temacie. KRETYN jakich mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
bez kitu powinni go zamknąć w psychiatryku i dawać mu ten preparat do paliwa w zamian za 20% mniej jedzenia to by mieli oszczędność 6 tyś rocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms;ds;
marianna podziwiam cię, bo jego się nie da czytać jego można co najwyżej potraktować maczugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folo MIX
Tabletki są panaceum na wszystko, paliwo zaoszczędzić pozwalają na bardzo prostej zasadzie, są wykonane z prasowanego łajna krowiego i normalnie zapychają wtryskiwacze . Zapchany wtryskiwacz nie zużywa paliwa :D Oszczędność 100% plus wymiana wtryskiwaczy, pompy i czyszczenie układu i tak mamy nówka układ zasilania :D W przypadku spożycia powodują brak apetytu i wyraźny odlot co widać po sprzedawcy Kasiorku2010, a być może zapychają poprzez cementowanie też i odbyt :D Same plusy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannnnnna
do ms' cośtam :) już go czytać nie zamierzam skompromitował się już tak że bardziej się nie da :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz mam dosc
Kasiorek jak bym handlowała magnesami na wodomierz to tez bym napewno zbiła na tym interes bo kazdy szuka oszczednosci. Pytanie czy to jest legalne, no i czy ten towj biznes jest zarejestrowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Maria Rozpór Trzepiekoński
Zarejestrowany ? No jak nie jak tak :D Na ruskiej części bazaru :D Na sało i spiryt zarobisz :D spirytem i cygaretami Wchodź w "byznes" z Ukraińcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz mam dosc
Eh a ja bym z checia sporbowała tego specyfiku chociazby przez to zeby udwowodnic ze gowno daje no dawaj kasiorek za dychacza ten swoj specyfik. Mam rodzicnke ktora pracuje w Orlenie bardzo by tym była zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze opomoc. skonczylam studia. jestem mgr ochrony srodowiska, w lutym 2012 bebe miala egzamin na technka bhp. teraz poniewaz szukam pracy a nigdzie nie moge znalezc, chce isc na studia podyplomowe. pomożcie na jakie? czy jest sensem isc na podyplomowke z bhp skoro bede miec technika bhp? czy moze cos innego? moze prawo pracy i ubezpieczen spolecznych? albo planowanie przestrzenne w administracjI? albo jakas rachunkowosc budzetwoa? pomocy. mam doła, juz nie moge wysiedziec w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze opomoc. skonczylam studia. jestem mgr ochrony srodowiska, w lutym 2012 bebe miala egzamin na technka bhp. teraz poniewaz szukam pracy a nigdzie nie moge znalezc, chce isc na studia podyplomowe. pomożcie na jakie? czy jest sensem isc na podyplomowke z bhp skoro bede miec technika bhp? czy moze cos innego? moze prawo pracy i ubezpieczen spolecznych? albo planowanie przestrzenne w administracjI? albo jakas rachunkowosc budzetwoa? pomocy. mam doła, juz nie moge wysiedziec w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanka25@o2.pl
bezimienna ja tez skończyłam studia w tym roku w lipcu mam mgr analityki medycznej całe studia marzyłam ,że będę pracowała w zawodzie, w laboratorium medycznym i co ? pracy nie ma. wszyscy na około trąbią że liczy się doświadczenie ale jak je zdobyć nie idąc do pracy? tez myślę nad podyplomówką z technologii żywności ale czy to mi cos da? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
Hmm a jak szukacie pracy??? Tylko ogłoszenia? Wydaje mi się, że już lepiej tak jak ktoś wspomniał pochodzić po firmach lub popytać znajomych. W wielu firmach jeżeli jest potrzebny pracownik, najpierw odbywa się poszukiwanie ''wewnetrzne'' czyli czy ktos kogos zna itp. Jakiej konkretniej pracy szukacie?? Ja jestem jakby z drugiej strony. Często szukam pracowników, ale raczej fizycznych i po moim doswiadczeniu widze, ze najlepiej sprawdzaja sie osoby, ktore wczesniej znaly kogos pracujacego u nas i slyszaly dobre opinie. Osoby z ogłoszenia nie sprawdzaja się w 75%. Natomiast teraz rozglądam się za osobą do pracy na początek pomoc biurowa, stanowisko przyszlosciowe, mozliwe wyjazdy, nauka jezykow, zdobycie doswiadczenia. Musi to byc osoba chetna do nauki, potrafiaca sie odnalezc w nowej sytuacji, dynamiczna, inteligentna. Nie wymagam studiów, mega doswiadczenia, warunki konieczne: bardzo dobry angielski i prawo jazdy. Może znajdzie się ktos zainteresowany? Poludniowe powiaty mazowsza, chetnie ktos z okolic tarczyn/raszyn. d.rusin@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokładnie to samo
Ja szukam poprzez portale z ogłoszeniami z pracą, lokalne gazety, rozwożę też cv po firmach, ale mam wrażenie, że ono w ogóle nie trafia do potencjalnego pracodawcy... Znajomych też już pytałam, niestety nigdzie nikogo nie potrzebują. Pracy teraz podjęłabym się każdej, do której bym się nadawała. Na początku bardzo chciałam pracować w salonie albo komisie samochodowym, niestety tam albo przyjmują tylko mężczyzn, albo nie przyjmują wcale (a wychodząc z jednego salonu słyszałam "doradczynię klienta", z niechęcią: "-a Pana co interesuje, automatyczna czy benzyna?" :o Oprócz tego składam CV (i gdzie wymagają - także LM) do sklepów odzieżowych tzw "sieciówek", drogerii, na stoiska w supermarketach, po odbyciu szkolenia i uzyskaniu certyfikatu z Excela '07 aplikuje też na sekretarkę, pomoc biurową (tutaj często okazuje się, że to zwykła akwizycja - kiedyś zaproszono mnie na rozmowę na stanowisko pomocy biurowej, okazało się że to sprzedaż d2d polsatu cyfrowego:o) kasjerkę recepcjonistkę, kelnerkę/barmankę, kierowcę. Szkoda, że tak daleko. Do tych miejscowości mam 300km. No i angielski tylko średni, ale w związku z tym, że po studiach planuję pracować za granicą, chciałabym pójść na kurs angielskiego i zrobić certyfikat FCE, ale to niestety kosztuje (sam egzamin FCE to koszt 500zł - obecnie nie stać mnie nawet na to:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
W POlsce nie ma, nie było, i nie będzie normalnych warunków pracy ani godnej zapłaty za nią dopóki dopóty w POlsce będzie dalej rządzić PARTIA OSZUSTÓW ! Z PANEM DONALDEM T. NA CZELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w wielkopolsce, gdzie podobno wskaznik bezrobocia jest najnizszy, a ogloszono kilka miesiecy temu koniec kryzysu... Wcale tego nie widac. :/ Wszedzie telemarketing, infolinia, akwizycja, przedstawiciele, sezonowe prace (sprzatanie, magazyny itp.). Mysle nad wyjazdem za granice, znajomosci nie mam, kasy na wyjazd tez nie, rodzina biedna i kolo sie zamyka. :( A pojechalabym nawet w ciemno, gdziekolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
jak PIS dojdzie do władzy to się może coś poprawi dopiero w tej naszej Polszy, PIS już mieli władzę ale krótko bo tylko 2 lata a i te skur.wysyny P******e jak Lepper z Giertychem przeszkadzali, pamiętacie...? a teraz ich nie ma więc będzie dobrze, dajmy szansę Jarkowi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO to PARTIA OSZUSTÓW
PO - Partia Oszustów MIAŁY BYĆ CUDA NIEWIDY NA KIJU i co z tego mamy ????? jeden wielki H.U.J ! jest jeszcze gorzej niż było oszuści i złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SLD i PO wyprzedali wszystko, co się dało, więc pracy już nigdy nie będzie. Jak ma być praca jak nie ma przemysłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×