Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juz mam dosc

Nie ma normalnych ofert pracy, wszedzie praktycznie sprzedaz

Polecane posty

Gość mam dokładnie to samo
"Wyobraź sobie, że tutaj są ludzie, którzy czytają moje posty z zainteresowaniem. Nie pisz w imieniu wszystkich," - powtarzasz się. Tyle razy już ludzie pisali, że mają cię dosyć, a jeszcze nie "zakumałeś":) Będę jednak raz równie uszczypliwa: nie odpowiedziałeś na jedno pytanie: co to za durne oferty w wątku, który wyraźnie już w temacie mówi że MAMY DOŚĆ SPRZEDAŻY/AKWIZYCJI/TELEMARKETINGU? Żegnam 'pana' 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folo
UWAGA na Kasiorek2010 TO OSZUST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Nazywa się Viktor Folo meyev Wystarczy wpisać w Google aby dowiedzieć się kim jest ! Nie dajcie się zwieść jego bełkotowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PPAŁCE 50 ZŁOTYCH OD KLIENT
A PRACOWNIKÓW NIE MA, NIKOMU SE NIE CHCE PRACOWAĆ, BO PŁACĘ TYLKO ZA EFEKTY ZAZ KLIENTA KTÓRY KUPI, NO ALE PO CO SIĘ WYSILAĆ LEPIEJ POCZEKAC NA ETAT ZA 8 GODZIN NIC NIE ROBIENIA DOSTAWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA PPAŁCE 50 ZŁOTYCH OD KLIENT
I BTW NEI WCISKAM KLIENTOM GOWIEN SPRZEDAJE NAJBARDZIEJ P POPULARNE MARKOWE ZABAWKI , MARKE KTORA KUPUJE KAZDY DZUIECKU, WIEC ZNALEZIENIE KLIENTA TO PIKUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałem 200zł od klienta
i to była podstawa, plus do tego premia, klient nie musial nic kupować. I pierdole taką robotę jak mam niepewne czy klient skorzysta, czy sie na mnie nie wyżyje i czy w ogóle otworzy. AKWIZYCJI MÓWIĘ NIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałem 200zł od klienta
i sorry ale dla mnie zabawki to GÓWNO, zwłaszcza teraz, w dobie kiedy dzieci rodzi się coraz mniej i kiedy ludzi po prostu NIE STAĆ na markowe zabawki, albo jakieś dziadostwo do paliwa - każdy wie że to chujowiny, pseudohandlowcy weźcie się schowajcie z tym shitem, jak wam nie wstyd w ogóle ludziom proponować tak beznadziejną robotę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałem 200zł od klienta
i najlepiej pierdolić że "się płaci za efekty" - pracą akwizytora jest tak samo dojazd do klienta, tak samo rozmowa z klientem przed spotkaniem, zachęcenie go do tego spotkania i przedstawienie oferty, i za to najczęściej, mimo poświęconego czasu, pieniędzy, energii i nerwów nie dostaje NIC, bo to czy klient kupi/skorzysta z oferty czy nie zależy GŁÓWNIE OD KLIENTA - decyzje o kupnie podejmuje KLIENT a nie przedstawiciel, jeśli tego, pseudopracodawcy, nie rozumiecie, to żyjcie sobie marzeniami - moje życie (i większości ludzi myślących REALNIE) nie składa się ze złudzeń🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Wytrzepał
Ja sprzedaję mongolskie koniobijki automatyczne na prąd 380 V. I zaje_biście chwalę sobie zarobki , chociaż nazywają mnie stręczycielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z tematu zrobiła się kupa
kasiorek2010 - weź wypierdalaj stąd bo wszystkich tu wkurwiasz (TAK, DOKŁADNIE, WSZYSTKICH!!!) :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i z tematu zrobiła się kupa
tania ynteligencjo, w żadne twoje linki wchodzić nie będę, ot - wypierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz mam dosc
Ale ten kasiorek jest wkurwiajacy. Sa prace gdzie nie ma sprzedazy, tylko ciezko sie dostac bo taka posadke trzyma sie dla znajomych pociotków np.(pracownik informacji, fakturzystka, urzednik, doradca zawodowy). A tak zalozy sobie taki firmę, i zatrudnia pracowników zeby mu sciagali klientów. Jak nie ma to sie dzwoni i zatakuje pytaniami. A dlaczego pan nie chce skorzystac, dlaczego nie ma pan czasu , nasza oferta jest najlepsza nasze warunki najkorzytsniejsze. A jak juz sie cos sprzeda to idzie dosprzedaz, do butów kup jeszcze paste, do dezodorantu antyperspirant, do spodni bluzke, do kredytu wez ubezpieczenie, do internetu wez telefon stacjonarny i tak cholera cały czas sprzedaz sprzedaz sprzedaz i tyranie po 10-12 godzin i zero odpoczynku. Człowiek siada psychicznie ze juz nie wspomne przy sprzedazy ile jest klientów roszczeniowych. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanka25@o2.pl
ja jak przeglądam ogłoszenia o pracę to najczęsciej widzę konsultant ds sprzedaży żywności itp. co okazuje się być akwizytorem promotorzy-czyli ulotki telemarketerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamanka25@o2.pl
chce Was ostrzec jeszcze przed oszustem jakim jest firma MINI MAX która ogłasza sie w gazetach: składanie długopisów adresowanie kopert. Chcą żeby na początek wpłacić im 65 zł a potem sie nie odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze opomoc. skonczylam studia. jestem mgr ochrony srodowiska, w lutym 2012 bebe miala egzamin na technka bhp. teraz poniewaz szukam pracy a nigdzie nie moge znalezc, chce isc na studia podyplomowe. pomożcie na jakie? czy jest sensem isc na podyplomowke z bhp skoro bede miec technika bhp? czy moze cos innego? moze prawo pracy i ubezpieczen spolecznych? albo planowanie przestrzenne w administracjI? albo jakas rachunkowosc budzetwoa? pomocy. mam doła, juz nie moge wysiedziec w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
autorko a z jakiego miasta jesteś tak z ciekawości, a ty kasiorek weź sie nie wypowiadaj bo sprzedajesz gówno, które nawet nie działa gdyby to działało dodawali by to do paliwa odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochodze z wojewodztwa świętokrzyskiego. okolice pińczowa. mam ambicje, certyfikat systemu zarzadzania srodowiskowego zgodnie z norma ISO. na studiach wszystko wygladala kolorowo, a teraz szaro , i szukam ciekawej podyplomowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
po co ci studia i tak nie znajdziesz po nich pracy teraz bardziej ceni sie doświadczenie bo papier mają wszyscy, a doświadczenia NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
my żyjemy w Arabi czy w Polsce ? nie rozśmieszaj mnie swoje kity możesz wciskać tempkom z bazaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem zgadzam sie z toba moj przedmowco A.... ale nie mam jak zdobywac doswiadczdenia poniewaz nie mam pracy, wiec z czasem musze cos robic a dodatkowy fach w reku moze sie przydac, myslisz ze wyzsze z BHP by sie przydalo?? czy inna dziedzine zglebic?cos z planowaniem przestrzennym czy prawem pracy i ubezpieczen spolecznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
jeżeli mieszkasz w małej miejscowości to będzie ciężko u mnie na pomorzu znam osobiście pare osób co organizują szkolenia w dużych firmach z zakresu BHP np w stoczni i mają niezłą kaskę, ale są to szkolenia grupowe pracują na własnej działalności, a w obrębie braku dużych firm może być kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
30% udziałów ma państwo z czego pokrywa deficyt budżetowy, żęby takie jełopy jak ty mogły iśc np do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folo MIX
Odpowiedz krótko ! W jaki sposób można zaoszczędzić 6 tys rocznie na oszczędnościach z paliwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
to nie komuna, że nie ma zysku ty zrezygnuj z zysku tego szajsu co sprzedajesz, na ceny ropy koncern ma minimalny wpływ w granicach 5-8%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z sucha glowa
Kasiorek2010: 13:45 "...gorzej niż myślałem" Hmmm.... Dlaczego podpisujesz sie damskim imieniem skoro jestes facetem...? :) Wiesz, jestem przekonana, ze kto klamie w malych sprawach, bedzie klamal i w duzych... Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
przecierz on sprzedaje badziewia, które nie mają żadnego działania, haha zmniejszone zużycie paliwa, kup sobie karnet na autobus to będziesz miał zmniejszone zużycie, ja nei wiem ,że w Polsce są takie jełopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważajcie na złodzieja forumowego Viktora Folo meyeva !!!! Występuje bna forum pod nickiem Kasiorek2010 !!!!! Tutaj jego pysk!!! http://imageshack.us/photo/my-images/199/vikig.jpg/ To forumowy dureń. Nikt i tak nie traktuje go poważnie odkąd sie skompromitował kończąc uczelnię której nie ma i pracując w firmie bez żadnej siedziby. To zwykły rusek który przyjechał z falą rusków handlować w polsce badziewiem na targowiskach. I tak został na naszych łaskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapuściany łeb
kasiorek wypierdalaj stąd bo tu noralni ludzie chca pogadać a ty rozpierdalasz temat knurze niemyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al3XxXander
Kasiorek ty o ekonomii pojęcia nie masz sprzedawaj dalej swój badziew, pewnie zaczynałeś od filtrów do wody chodziłeś po domach i wciskałeś starym babciom ? Jesteś żałosny i nie ośmieszaj sie już na tym forum bo i tak wszyscy wiedzą, żę jesteś naciągacz sprzedający badziew. Haha oszczędność paliwa i opowiedz nam jak to niby działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms;ds;
oszczędność paliwa polega na tym że lejesz go mniej, a jak ci zabraknie to wysiadasz i dalej zapierdalasz z buta, ew łapiesz stopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×