Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Oj tak. Bo teraz to mam tylko ananasa z cukinii w słoikach:) Raczej nie na dietę, bo za dużo cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dylemat, zbliżają się Walentynki, a my zawsze z tej okazji fundujemy sobie sushi. Mój syn już się cieszy, ja mniej. Chociaż muszę przyznać, że jest to jedyny nieoptymalny rarytas, którego jest mi żal. I chyba nie da się go zoptymalizować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upiekłam placuszki serowo jajeczne dałam 500g jaj,300g twarogu pełnotłustego.100g maki,odrobinke proszku do pieczenia,150g smalcu do smażenia. wyszło 28 placków jeden ma 3,6 b 9,3 t 3,5 w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niezwykłe odkrycie pomogło już wielu próbującym schudnąć, DAWNO ZAPOMNIANA - STAROŻYTNA FORMUŁA - NA SCHUDNIĘCIE I UTRZYMANIE WAGI BEZ DIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anusia, ja na razie tylko czytam topik i ebooka, wczoraj ściągnęłam książkę z przepisami pana Kwaśniewskiego, normalnie poezja. Jutro idę do biblioteki, może będą mieli jakieś książki o ŻO, to sobie poczytam. Już nie mogę się doczekać, kiedy do was dołączę, truję mężowi, żeby od szefa jakąś zaliczkę wyciągnął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niestety nie zrobiłam jeszcze ciasta, ale wszystko dzisiaj przede mną ;) Wieczór dopiero nadejdzie. W kuchni miałam szron na oknach i drzwiach wejściowych, w lodówce wszystko mi zamarzało. Na szczęście zima zelżała i wreszcie będę mieć na tyle silną determinację, aby przebywać w kuchni więcej czasu niż potrzeba na zrobienie sobie jajecznicy :D Dziś mam wolne, zabieram się za porządki i gotowanie. Robię dzisiaj wątróbkę wieprzową w formie gulaszu. Zrobię sernik na zimno (kawowy jak zwykle) z książki kucharskiej doktora. Do wątróbki usmażę placki ziemniaczane. Upiekę też torcik, o którym wspominałam wcześniej. Najwyżej będzie na tłusty czwartek zamiast pączków. Ciepełka życzę 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Sekto! :D ❤️ Melduję -1,5kg w tym tygodniu. ;) Samopoczucie nadal świetne! Odkrylam również kolejną zaletę tej diety :D mam jeszcze zapis postępów tydzień po tygodniu z poprzedniego odchudzania - porownalam sobie i okazało się że przy tej samej wadze i tym samym obwodzie bioder mam 3cm mniej w pasie za to 2,5cm więcej w biuście. Niby nic, a cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja zaraz zabiore sie za faworki a jutro za pączusie(taki mam zamiar). Pamparapam gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sekto, dołączam do was od soboty, jutro jadę na zakupy i zaczynam zdrowe życie. Anusia, gdzieś czytałam, że od węglowodanów odlicza się błonnik, czy to prawda, czy ja coś przekręciłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedzone, ale tylko 3 małe własnej roboty. A teraz jem ser biały. mama kupiła od znajomej, pychotka. Dobrze, że dwa zamówiła. A jutro będę robić smalec z kaczki, mam cały zamrażalnik tłuszczu, więc trzeba spożytkować. Tylko z jajkami na razie krucho, ale postaram się chociaż jedno dziennie, w następnym tygodniu siostra mi uzbiera, to będzie więcej. Stwierdziłam, że nie będę czekać do końca miesiąca, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witajcie🖐️ i ja postaowiłam zostać "optymalną" Dzisiejsze jedzonko to" 3 żółtka,1jajco,masło 60,parówka 70, ogórek 73,ser twaróg tłusty 100 plus śmietanka do kawy 100... Wyszło prawie optymalnie:D...troszeczkę weglowodanów za duzo.....moze ktos sprawdzi?...bo dopiero raczkuję w temacie.... Pozdrawiam wszystkich serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakas ksiazke dr Kwasniewskiego?-na koncu sa tabele. jesli nie to w google wpisz tabele wartosci odżywczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnissia fajnie że zaczniesz szybciej. nie rób dużych zakupów bo to co jemy jest syte i dużo zjesc nie idzie. jaja ,masło,smietana to podstawa. może masz jakies sasiadki które mają wiecej kurek i moga odsprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki ,sciągnęłam z chomika....mam trzy....w wolnej chwili bedę czytała. Narazie posiłki przeliczam na kalkulatorze,tym niebieskim...ten mi tak jakoś lepiej pasuje. Mam dostęp do świeżych jaj,mięsa,mleka i twarogu prosto od gospodarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super ze masz dostep do dobrych produktów . ja kupuje z klimeko nabiał,najtanszy nie jest ale smakuje wysmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci odchowane...teraz wiecej czasu mam ,to i zadbać postanowiłam o swoje ciało....poprawe zdrowia ...noooo... i parę kilogramów też by mogło sobie pójść precz:D:D Już kiedyś wcześniej przeczytalam książkę pt Tłuste życie,....iiii..przestraszyła mnie ilość zalecanego tluszczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci odchowane...teraz wiecej czasu mam ,to i zadbać postanowiłam o swoje ciało....poprawe zdrowia ...noooo... i parę kilogramów też by mogło sobie pójść precz:D:D Już kiedyś wcześniej przeczytalam książkę pt Tłuste życie,....iiii..przestraszyła mnie ilość zalecanego tluszczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×