Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

Kaska380, jestem na diecie od początku lutego, właśnie to moje brzuszysko mnie do diety zmobilizowało, bo wygladalam koszmarnie :D gorzej jak kobieta w ciąży, bo one chociaż maja ładny kształt brzucha :D no i w 4 tyg taki rezultat. Z wagą zastój, ale mi się okres zbliża, to może dlatego. Z okresem mam nadzieje też mi się unormuje, bo ostatnio miałam zbyt często, nawet co 21-24 dni. Już się miałam do lekarza wybrać, ale teraz to poczekam, może to był niedobór jakichś witamin/mikroelementów i mi się hormony rozregulowaly, bo na razie mija 24 dzień i nic, więc może coś pomogło. W każdym razie po miesiącu "dieta" przestała już być dieta, wpisała się już po prostu w rytm dnia. I kolejny sukces - w szafce leży garść moich ukochanych Haribo a ja ciągle o nich zapominam! :D miesiąc temu to było nie do pomyślenia, żebym zapomniała o tym, że mam słodycze w zasięgu ręki :D Teraz truskawki i winogron jem tak, jak kiedyś słodycze. I teraz dopiero czuje, że nawet kwaśne truskawki tak naprawdę sa słodkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno sie nie odzywalam,bo wciaz nie jestem zdecydowana,napisalam meila do p.Wandy z pytaniami, ale jeszcze nie otrzymalam odpowiedzi.Podczytuje Was sobie :) I zbieram informacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło że jest Nas tyle. P Wandzia odpisze w wolnej chwili. :) ja mam @ regularnie co 28 dni,jak w zegarku. zawsze wiem kiedy dostane. bóli nie mam ani brzucha ani piersi. rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiadanusia fajnie masz,ze malpowych dolegliwosci brak,mnie to jakies dwa tyg.przed piersi bola ze szok az dotknac nie moge szczegolnie prawa,no i miesiaczki mam bardzo obfite,ale to przez moja niedoczynnosc tarczycy :( A jesli chodzi o ta diete to czy Wy do potraw uzywacie przypraw? takich jak sol pieprz itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WHO" czyli Światowa Organizacja Zdrowia uznała Zioła Tybetańskie (Tibetan Herbs) jako nieliczną skuteczną i bardzo zdrową metodę odchudzania oraz pełnoprawny lek naturalny na Cellulit. ZIOŁA TYBETAŃSKIE posiadają Atesty i certyfikaty medyczne. Można je kupić w atestowanym sklepie bezpośredniego importera pod adresem: www.odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja chlebek orzechowy już mam!!!:D :D.przed chwilką z piekarnika wyjęłam. Pózniej wrzucę fotkę do Garnka to sobie zobaczycie..:D :D Teraz gotuję zupę pomidorową,dla córki makaron a dla mnie i męza to chyba placuszki serowe w paseczki pokroję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ugotowałm rosół na golonce-bedzie do picia z żółtkami,a na drugie ziemniaczek i golonka w sosie chrzanowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska380
Hehe ja też ciągle mam brzuch jeszcze większy niż w ciązy. Rozmiar 48/50 mówi wszystko. zbliza mi sie okres wiec caly czas jestem glodna;p zjadlam jajecznice standardowo, mozarelle, oscypka, odrobine smazonego fileta z kurczaka i bita smietane:) wiec teraz w koncu moj glod zostal ogarniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja jak zwykle juz pije kawke a Wy jeszcze smacznie spicie. Clebek migdałowo orzechowy jest bardzo dobry-najważniejsze że dziecku smakuje:) dzisiaj ciepła i deszczowa noc +5 wpadne po 10 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybrałam się wczoraj do dietetyka. Nie optymalnego, ale zwykłego. Polecił mi dietę niskowęglowodanową (jeśli się dobrze z tym czuję), ale odradził optymalną. Nie chcę pisać dlaczego, natomiast argumenty jakie mi przedstawił były bardzo racjonalne i do mnie przemawiają. Jestem zadowolona że poszłam - było miło i rzeczowo, nie czułam sie popędzana, mogłam zapytać o co chciałam i byłam ok 40 min. Nie chciałam żeby układał dla mnie dietę, bo oznaczałoby to trzymanie się jakiegoś konkretnego planu, a na to nie mam czasu ani cierpliwości. Udzielił natomiast mnóstwa wskazówek, których mam zamiar się trzymać :) Anusiu, czy Ty w nocy wstajesz do pracy??? Czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz dwa trzy ja i ty
hej dziewczyny ja czuje sie juz w miare ok nie chce siac paniki i zwalac mego samopoczucia na zo, wiec zbadalam krew, bo jestem po okresie a mialam niedawno obnizona hemoglobine, pozatym tak odrazu przeskoczyłam na tłuste ciężkostrawne jedzenie, moze organizm doznał szoku, postanowiłam poczekac przynajmniej 3 tygodnie, bo tyle trwa przebudowa młodego organizmu?! pierwsze dni nie mialam miary na jedzenie białka i tluszczy tak jakby organizm chciał sie 'nałapać czego mu brsakowało?? teraz chyvba zaczyna mi sie normowac apetyt, jutro bede miala wage wiec żo na całego;) narazie jem wybiórczo, jak pomysle o tłustym miesie i smietanie to mi sie wręcz niedobrze robi, ale jaja, ser, smazenie na smalcu, burgery rybne, orzechy i pestki wchodzą wyśmienicie:) i kurczak, ktorego jem ze skórką i z majonezem zeby tłusto było chyba moge tal robic?? do chudego mięsa dodac tłuszcz, np majonez, bo tustego czyli wieprza nie tknę narazie moze spróbuje sie przekonac do galarety, bo te moje strzelanie w kościach;/ czuje tylko jak by ktos mnie stukną w głowe,taka przytłumiona, ale zobacze wyniki kwi czy to nie hemoglobina a cistka leżą koło łózka, a ja mam je gdzieś:D byłam u koleżnaki i musiałam zjeść na musa ptasie mleczko;/ wiecie jak to jest u znajomych...ale wcale mi nie smakowało?! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć sekto, ja niestety nie wytrzymałam na optymalnej, przeszłam na Lutza, bardzo podobna, tylko mniej liczenia. Anusiadanusia, dziękuję za wskazanie właściwego kierunku, nie udało mi się z żo, czasami wyczerpałam limit białek, a jeszcze miałam ochotę coś przegryźć i niestety sięgałam po ciastko:( A na Lutzie organizm mi się uspokoił. Oczywiście nie przejadam się białkiem. Swoją drogą, szkoda, że nie widziałyście miny mojego syna, jak powiedziałam, że u koleżanki po pracy jadłam na kolację boczek z musztardą :) Skóra też mi się zaczyna robić gładka. Naprawdę Anusia jestem ci bardzo wdzięczna, gdyby nie ty nadal jadłabym węglowodany i śniła o jajkach sadzonych. A teraz nawet nie czuję, że jestem na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ja już po pracy. własnie jem sniadanko,2jaja z majonezem,2plastry sera żółtego i kawka z 30. pracuje w branż y spożywczej dlatego wczesnie zaczynam:) Epl spotkałam 1 lekarza nieoptymalnego który nie skrytykował tego ze jestem na żo i moje dziecko również-jest to mój lekarz rodzinny-pediatra,nawet bardzo była zainteresowana wynikami badan które były prowadzone w Poznaniu(2006-2010) i tym że żo pomaga w pozbyciu sie min cukrzycy. do innych nie chodzę. u dietetyka też nie byłam i sie nie wybieram bo nie mam takiej potrzeby. mój ginekolog prowadzący ciąze też nie wiedział o żo. miałam bardzo dużo różnych badan (ciąża wysokiego ryzyka)i wszysykie były prawidłowe.co rok robie podstawowe badania i również sa ok. dlatego nie zamierzam rezygnowac i modyfikowac żo:) raz dwa nie zmuszaj sie do jedzenia galarety jesli nie lubisz,zrób na takim wywarze np sos chrzanowy ,dodaj jaja na twardo i zjedz na obiad z ziemniaczkiem. boczus z musztardą to rarytas. mój M i mała zajadali sie wczoraj słoniną wedzoną. ja jeszcze dzisiaj i jutro bedę jesc golonke bo nie mam wspólników do niej. rodzinka wypija rosołek (z golonki oczywiscie) Epl ja u P dr optymalnej jak byłam to też nie musiałam sie spieszyc. mojej tesciowej układała jadłospis pomagający pozbyc sie e.coli z pecherza.dała też przepis na nalewke uodparniającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie ja już po pracy. własnie jem sniadanko,2jaja z majonezem,2plastry sera żółtego i kawka z 30. pracuje w branż y spożywczej dlatego wczesnie zaczynam:) Epl spotkałam 1 lekarza nieoptymalnego który nie skrytykował tego ze jestem na żo i moje dziecko również-jest to mój lekarz rodzinny-pediatra,nawet bardzo była zainteresowana wynikami badan które były prowadzone w Poznaniu(2006-2010) i tym że żo pomaga w pozbyciu sie min cukrzycy. do innych nie chodzę. u dietetyka też nie byłam i sie nie wybieram bo nie mam takiej potrzeby. mój ginekolog prowadzący ciąze też nie wiedział o żo. miałam bardzo dużo różnych badan (ciąża wysokiego ryzyka)i wszysykie były prawidłowe.co rok robie podstawowe badania i również sa ok. dlatego nie zamierzam rezygnowac i modyfikowac żo:) raz dwa nie zmuszaj sie do jedzenia galarety jesli nie lubisz,zrób na takim wywarze np sos chrzanowy ,dodaj jaja na twardo i zjedz na obiad z ziemniaczkiem. boczus z musztardą to rarytas. mój M i mała zajadali sie wczoraj słoniną wedzoną. ja jeszcze dzisiaj i jutro bedę jesc golonke bo nie mam wspólników do niej. rodzinka wypija rosołek (z golonki oczywiscie) Epl ja u P dr optymalnej jak byłam to też nie musiałam sie spieszyc. mojej tesciowej układała jadłospis pomagający pozbyc sie e.coli z pecherza.dała też przepis na nalewke uodparniającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sekciarze. Ja też jestem, ostatnio piszę mniej, ale śledzę wątek z uwagą. Ciekawa jestem jakich argumentów użył lekarz nieoptymalny przeciwko żo. Epl, może jednak coś zdradzisz? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki A mnie od niedzieli ubyło 30 dag :D :D Dzisiaj wieczorem idziemy z MM do fitnes....on na siłownie ,ja na ćwiczenia grupowe :) Samopoczucie ok. Chociaż za oknem pada i pada i pada... Od jurta na cud pogoda być..zapowiadają do +15 stopni Hej:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej,Anusiadanusia,to ja niedaleko od Ciebie w Polsce mieszkałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa trzy które miesko uważasz za tłuste? ja lubie golonke ale jem ja bez skóry. jak robie galarete to troche skóry drobno kroje i wtedy zjem,a tłusty rosół uwielbiam. mieso smaże na smalcu. jak czasami robie kotely z piersi to dodatkowo na już upieczone kłade po kawałku masła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pada deszcz...a jutro pur słoneczko świecić ma...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×