Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

do pierogów z kapustą dałam 500g kap kisz 200g cebuli 500g pieczarek 100g smalcu 2 białka nadzienia 1kg w całosci b 5,4 t 102,6 w 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry misiu zapisuj wszystko w zeszycie.jadłospisy sie powtarzają a wtedy wystarczy zerknąc jakie btw ma np jajecznica. wszyscy przez to przechodza na poczatku,a pózniej juz na pamiec działają:) oczywiscie od czasu do czasu trzeba pamiec też sprawdzic:) dasz rade:) ja dzisiaj na obidek zrobie kurczaczka w sosie koperkowym,uwielbiam ten sosik. na deser mus truskawkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dosiadam" się do kawki. Dzisiaj mam wolne, więc zaraz po kawce biorę się do mycia okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło ze wpadłas na tą kawke. mnie czeka małe prasowanie i odkurzanie. wczoraj kupiłam gazetke'' optymalni'' z podrecznym kółeczkiem z btw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co komu ludzie zdrowi
tak się zastanawiam ;) nikt na zdrowych tak nie zarabia jak na chorych ;) a to już zmienia postać rzeczy .trzymajcie się i nie zwracajcie na "przemądrzałych idiotów" nadmiar cukru doprowadza ich do skrajnego szaleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj zamówiony ksylitol (cukier brzozowy). Jest trochę drobniejszy od cukru i mniej słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia,ale ten deser mniamniuśnie wygląda...robiłaś z truskawek mrozonych? Fajnie,ze piszesz czego ile dałaś ...już kopiuję. No i widać,że my jeść mozemy wszystko....nawet takie pysznosci :D Witam wszystkich serdecznie,... Gosia,ja też dzisiaj okna pucowałam :) Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miałam mrożone. zrobiłam jeszcze twarożek truskawkowy dla córci-3oog sera mielonego pełnotłustego,1oog smietanki 30%,300g musu truskawkowego ,15g cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żywienie optymalne pomaga
cdn. http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Chce-zyc-Dramatyczne-wolanie-o-pomoc,wid,14316358,wiadomosc.html?smgajticaid=6e18a podejrzewam że ŻO pomogłoby temu gościowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Minus 30 dag.... Zmniejszyłam bialko ,zwiększylam tłuszcze i waga znowu ruszyła... Wczoraj też pobiegałam z kijkami.pokręciłam na rowerku stacjonarnym.... Trzeba się więcej ruszać,:) Śliczne słonko mamy,ciepluteńko,ptaszki cwierkaja na całego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia,sos koperkowy na ciepło to jak robisz? Dodajesz żółtka? U mnie dzisiaj wołowina na obiad +brokuły....no i nad sosem się zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem sosik gotuje szlanke smietanki 30% ,dodaje szklanke rosołu i marchewke pokrojoną w kostke a na koniec koperek,sól,pieprz do smaku i łyżke masła. jak nie mam rosołu to na to na masle podsmażam cebulke(zeszklic) dodaje troszke wody i smietanke i zagotowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smakowicie wygląda i z pewnoscią taki jest. ja miałam krem z pieczarek, fasolke szparagową z masłem i kotleciki rybne. na deser było to samo co wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam na obiad rybkę w sosie koperkowym z przepisu Ani. Sosik pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×