Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anusiadanusia

żywienie optymalne najszybiej leczy otyłosc?

Polecane posty

na optymalnej możesz sie pozbyc tych dolegliwosci:) Mariola(moje żo) też miała cukrzyce. pewnie sie odezwie niebawem do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapcia
hmm no mam jakąś małą może wystarczy sprawdzę za chwilkę ale jak mam obliczyć jajka śmietanę i inne których nie da sie zważyć ? a mięsko to przed przygotowaniem? Na kolacje zjadłam jajecznice z 5 jajek na masełku i 10 dlg kiełbasy podwawelskiej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapcia, za dużo białka i zdecydowanie za dużo węgli. Trzeba ważyć i korzystać z kalkulatora, który podała Ania. Po tygodniu wejdzie Ci to w nawyk. Ania, Twoje przepisy są rewelacyjne, zdjęcia super. Jak znajdę więcej czasu też będę robiła. Pozdrawiam Sekciarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy żo może byc nudne? chyba nie:) niktórzy nie mają pojecia jakie my smakolyki wcinamy:) dzisiaj rozmroziłam pare kulek makowych-sa tak samo pyszne jak swieżo zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapcia
dzieki laseczki wiedziałam że coś nie tak ze mną:) jak byłam na dukanie to tylko wszystko odtłuszczone ale na początku uczyłam sie czytać opakowania i dałam rade myśle że tu też dam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapcia
a moge cie pomęczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapcia
aha to ja bede pisac pisac pisac a ty odpiszesz w wolnej chwili;) zaczynam(aż sie boje) co ja mam jeść tak na początku od rana samego ? co będzie motorem do tego że zaczne byc lachonkiem cudnym:):) hihihihi jak Ty zaczynałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapcia
ja chodze na rano do pracy wiec jak coś to popołudniami bede odbierac info:):) tak prawde mówiąc to rano po wypiciu kawy to do obiadu nawet mi sie nie chce jeść ale około południa juz mi się włącza ssanie:( ale zjadajac mięsiwo i surówke wystarcza na kolejne kilka godzinek a około 17-18 kolacja i przed samym snem jeszcze wczesniej wypijałam kubek mleka i około 50 gr masła wiec moze dlatego utyłma :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapcia
Gosiu a mozesz mi na pisać co jadłas w pierwszych tygodniach?ja mam 173 cm 82.7waga (masakra) a już była prawie rok temu 75 cudnie:(:(:( musze cos zrobic bo sie bardzo źle czuje w mojej skórze :( a lato tuz tuż i trza na plazy poleniuchowac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapcia, ja kilka miesięcy męczyłam się zanim opanowałam żo. Rano jajecznica (jedno jajko i dwa żółtka). Ostatnio podsmażam trochę papryki na masełku, dodaję jajka i na końcu szczypiorek. Pycha. Na obiad np. podsmażam boczek - cienkie plasterki z musztardą , ziemniaczek, jakieś warzywka. Jeżeli jest chude mięsko (szynka, kurczak) to do tego sos np. koperkowy z przepisu Ani. Na kolację, na którą mam rzadko ochotę robię surówkę z twarogu i np z miksu sałat lub papryki i pomidora. Na obiad bardzo często także rosół. Do rosołu dodaję zamiast makaronu ugotowane na twardo jajka lub same żółtka. Z racji tego, że nie przepadam za kawą naturalną piję kawę Inkę (1 - 1,5 łyżeczki na pół kubka), dopełniam kubek śmietanką 30 % - wychodzi ok. 100-120g śmietanki. Na obiad często żurek, zupki-kremiki pieczarkowa, brokułowa, pomidorowa. Zupy są na tyle sycące, że nie trzeba dojadać. Jeżeli bierze mnie ochota na jakieś "maszkiety" jem garstkę pestek z dyni, słonecznika lub orzechy. Jeżeli mój organizm domaga się owoców, zjadam czasami (bardzo rzadko pół banana lub pół pomarańczy). Zawsze ze smakiem zjadam plaster cytryny z herbaty, chociaż ponoć jest niezdrowa. Robię także galarety z nóżek, pasztet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wpadłam na chwile Kłapcia napisałam jeszcze wieczorkiem odpowiedz co jesc ale zjadło mi posta. Gosia dobrze pisze. jaja to podstawa.jajecznica -jedzac z przewaga żółtek dłużej jestesmy syci. biała ktore zostają zbieramy do pojemniczka i przechowujemy w lodówce. ja dodaje troche smietanki do jajecznicy-jest jeszcze bardziej miekka. mozna zrobic omlet z odrobiną dzemu, z majonezem,sadzone,pasty jajeczne.co lubisz i jak lubisz. ja do rosołów wbijam same żółtka i czekam az sie zetna-pycha. rosoły oczywiscie takie tłusciutkie. do sniadanka można wypic kawe ze smietanką,lub kakao na smietance. możliwosci wiele. ja sporadycznie jem kolacje-najczesciej jest to sobota i niedziela. w tygodniu jak obiad jem ok 15 to nie daje rady już nic wmusic,no może czasem 2-3 kostki gorzkiej czekolady. na razie .miłego dnia. zajrze po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do deseru zużyłam 900g smietanki 30% 200gmasła 250g mocnego naparu kawy 40g cukru 5g kakao 80g budyniu w proszku kilka kropel aromatu migdałowego 100g biszkoptów całosc 1575g b31 t447 w 216 wyszło 8 porcji(spodziewam sie gosci) 1porcja ok b 4 t 55 w27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Anusia,ale ty wtym Garnku kusisz..:D:D:D A ja dzisiaj optymalne leczo wyczarowalam ( kiełbaska,boczek,cukinia ,papryka,cebulka,przecier pomidorowy, wsio na smalcu )wyliczyłam ... i jeszcze pajda chlebka sie zmieściła ;) Będzie jeszcze na jutro...bo za pazurki zamierzam się zabrać... Wczoraj na kolację ziemniaka tylko zjadlam iiiii dzisiaj minus 10 dag na wadze;) dobre i to... pozdrawiam optymalnie... Pa http://www.garnek.pl/wolke1/20055017/otymlne-leczo-pajdka-chlebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapcia
Witam, was cieplutko wszystkie, ja tak na śniadanko zjadałam jajeczniczkę z majonezem a teraz od dłuższego czasu to mi się nie chcę jeść rano tylko mała kawusia i dopiero obiadek około 13.Mnie sie wydawało, że ja to juz jem tak jak powinnam a tu klops :( dzisiaj tez mi się wydaje że mało zjadłam dwie kostki gorzkiej72% czekoladyaha rano kawusia potem około 13 kotlet mielony + surówka i jak wróciłam to 4 jaj (małe) na twardo z majonezem i dwa plasterki salcesonu i jak wy tu opisujecie to chyba zjadłam za duzo (a zapomniałam wyjąc wage):( A może powinnam zacząć jesc tak jak w książce sa przepisy na 14 dni:(? Czuje się bezradna chciałam sobie dobrze zrobić i nic z tego (mam doła):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapcia,a jedz ty więcej samych zółtek ..a mniej całych jajec.:D :D Mniej białek chyba trzeba jesć.....no i węglowodany w ryzach trzymać trzeba... Wyciągaj wagę....ja cały czas ważę liczę i przeliczam... Moze anusia cós więcej doda.... Z treningu przed chwilą wróciłam ...na gorącą herbatkę zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Gratuluje spadku wagi:) Kłapcia staraj sie zjadac rano i popołudniu wiekszy posiłek a na wieczór jesc same weglowodany. biłko ogranicz do ok 50g i wegielki podobnie. Gosia pisała o wypijaniu odpowiedniej ilosci płynów-kawa,herbata+ok 1,5l wody. wyciagnij wage i zaprzyjaznij sie z nią. notuj poszczegółne posiłki i podliczaj-ułatwisz sobie życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Gratuluje spadku wagi:) Kłapcia staraj sie zjadac rano i popołudniu wiekszy posiłek a na wieczór jesc same weglowodany. biłko ogranicz do ok 50g i wegielki podobnie. Gosia pisała o wypijaniu odpowiedniej ilosci płynów-kawa,herbata+ok 1,5l wody. wyciagnij wage i zaprzyjaznij sie z nią. notuj poszczegółne posiłki i podliczaj-ułatwisz sobie życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłapcia te przepisy sa dla poczatkujących-mają wiekszą ilosc białka a Ty już zdążyłas przebudowac organizm i tyle nie możesz jesc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obertas
zjadlem dzis jablko na sniadanie potem po 2h kielbase pol bulki z maslem szklanke mleka nieprzetworzone prosto od krowy czy to optymalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×