Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KoralowaPatinka

Nerwica lękowa szukam osób z województwa kujawsko pomorskiego.

Polecane posty

Gość Basti85...
O niee :P Napisalem PO kwiatuszku :P;) Ale wracajac do Twego stanu , to jestem pewien iz jest to przejsciowy stan.W zasadzie ja to wiem , poniewaz tez tak mialem nie raz , nie dwa. Takze Patinko glowa do gory , bo jak juz sie leczymy , to teraz moze byc tylko lepiej :) Zebys tak brzydko z polowa kwiatka nie wygladala to prosze :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko 🌼 napewno nie dostaniesz...ja mam super prace :) dzis bylam pierwszy dzien..Szef poprostu o najleszpy jakiego mozna sobie wymarzyc ;D jedno co mnie gnebi...:/ To to ,ze czuje sie szczesliwa a za chwile przychodza czarne mysli typu ' to nie mozliwe,zebym byla taka szczesliwa...musi byc jakies ale...' Mam nadzieje ze to przejdzie ;/ a lekow juz pratycznie nie mam...pratycznie,bo czasem czuje,ze mnie lapie,ale jakby o wiele slabsze byly...Pozdrawiam Was goraco!Trzymajcie sie 🌼 Ps. Paulinko a Ty juz za 3dni do pracy ruszasz :):) Oby i Tobie tak dobrze poszlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basti85...
Witam , dzis bylem ostatni raz u Pani psychiatry przed jutrzejszym rozpoczeciem terapii grupowej.Mowilem o samopoczuciu po tabletkach oraz kilku zasadach panujacych w grupie.Stres jest przed pierwszym spotkaniem spory , ale wierze ze bedzie ok , pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basti85...
Witam Nie wiem czy ktos jeszcze tu zaglada , ale chcialem napisac ze dzis pierwsza terapia grupowa za mna.Jakie wrazenia ? Duzo naprawde sporo stresu krotko mowiac , ale generalnie tragedii nie ma , fajni ludzie sa w grupie.Choc mialem lekki atak paniki przez chwile podczas sesji , ale nie dalem po sobie poznac (chyba ;d) na szczescie uspokilem sie.Latwo nie jest , ale mam nadzieje , ze teraz juz bedzie tylko lepiej , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼 Basti i jak wygladalo to spotkanie?? O czym rozmawialiscie itd? Ja sie ciesze jutro juz piatek I wkoncu odpoczne :( dzisiaj strasznie czulam sie w pracy :( myslalam ze zawriuje i uciekne z tam tad :o masakra...Ciekawe jak tam Paulinka po pierwszym dniu w pracy.Nic nie pisze :( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basti85...
Czesc Natala Pytaj o co chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfhgfbv
co sie stalo z blogiem Bastka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Ja sie czuje o wiele lepiej...Odstawilam nawet leki..Nie biore juz 4dzien i nie widze zadnej zmiany na gorsze a wrecz przeciwnie :) postanowilam,ze zaczynam wlaczyc z tym o wlasnych silach, bo szczerze mowiac czuje,ze je odzyskalam ;) W kazdym badz razie mam nadzieje,ze u Was tez wszystko wporzdku! Patinka napisz jak tam z praca..Pracujesz juz??Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basti 85...
Witam Chodze juz na terapie grupowa ponad 2 tygodnie i powiem Wam szczerze , ze polecam bardzo i nie zastanawiajcie sie nawet czy chodzic na takowa czy nie. Pozdrawiam i zycze wszyskim powrotu do zdrowia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi 44
Witam , Kolorowa Patinka ja jestem z kujawsko pomorskiego i równiez cierpię na nerwicę lękową połączona z depresja.Chcesz poznać moją historie? oto ona - leczę sie juz 3 lata. Miałam pare sesji z psychplogiem no i leki o nazwie Adepin. W tej chwili ich nie biore ,próbuje odstawić. Do takie stanu doprowadziło mnie moje małżenstwo. Od roku jestem rozwiedziona i powolutku staję na nogi, powolutku niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, odnawiam wątek. Co u Was? Jak postępy? ivi 44 witaj 🌼 Same leki Ci pomogły? Miałaś czarne myśli? Opowiedz może trochę więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi44
Witaj, tak miałam czarne myśli, wręcz nie mogłam się ich pozbyć, niska samoocena, bardzo niskie poczucie własnej wartości i wiele innych. Przez długi czas obwiniała się za wszystko, uważałam ,że to ja wszystkiemu jestem winna, że to przezemnie mąż jest taki a nie inny. W najgorszych momentach leżałam w łóżku nie mając siły nawet wstać zrobić sobie jedzenie, czekałam jakby na śmierć. Myślałam,że wyląduje w wariatkowie. Kiedy zdecydowałam się pójść do psychiatry byłam wrakiem człowieka, i to był ostatni dzwonek,żeby poprosić o pomoc. To była nalepsza decyzja jaka mogłam podjąć, szkoda tylko ,że tak pózno. Leki brałam 3 lata, w między czasie próbowałam 3 krotnie je odstawić, ale po kilku tygodniach wracałam do leków znó w fatalnym stanie. Adepin bardzo mi pomógł, przede wszystkim skończyły się potworne lęki, strach , zaczęłam normalnie funkcjonować, odzyskiwałam wiarę w siebie, poprostu o niebo lepiej się czułam. Oprócz tego miałam pare sesji z psychologiem. Niestety to co się działo w moim małżeństwie nie pozwalało mi wrócić do zdrowia. Barzdo ważne jest wsparcie najbliższych w tej chorobie, a na to nie mogłam liczyc. Postanowiłam zmienić swoje życie, rozwiodłam się .jastem rok po rozwodzie i od 3 miesięcy nie biorę leków. Bardzo małymi kroczkami staję na nogi, mam wsparciektórego mi tak brakowało. Zaczęłam dbac osiebie, staję się na nowo kobietą. Miewam jeszcze kryzysy, doły ,ale juz sama bez leków próbuję z tym walczyć. Patinko ta choroba potrafi zniewolić człowieka na wiele lat, same leki nie pomogą, potzrbna jest psychoterapia, wsparcie ,a przede wszystkim zmiana myślenia, ja to nazywam samoterapią. trzeba uwierzyć we własne siły, we własne mozliwości . Nie bac sie prosić o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi44
Pisałas,że myslałas o spotkaniu wcelu wymiany doświadczeń, jeżeli byś chciała chętnie sie z Tobą spotkam i osobiście Ci opowiem o tym co przezyłam. Można było by się spotkać w kilka osób i pogadać. To pomaga. Jestem z Torunia, znalazłam w Toruniu psychoterapeutę ,który prowadzi terapię grupową dla osób z nerwicą, depresją. Koszt to 30zł za dwie godziny. Mam zamiar zapisać się na tę terapię. Jak będziesz zainteresowana daj znać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivi44 Chyba spadłaś mi z nieba :) Ja chodzę na psychoterapię indywidualną od kilku miesięcy, płacę za to niemałe pieniądze ,oprócz tego leczę się u psychiatry,ale... czasami mam takie myśli,że odechciewa się juz wszystkiego. Sama sie boje siebie czasami (przez te mysli). Może podaj mi swój e-mail? Jeśli chodzi o tą terapię w Toruniu to ja do Torunia mam jakąś godzinkę :) Z tym,że nie ma mowy żebym pojechała na nią sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi 44
Patinka podaje Ci nr mojego gg 15796634, bede jeszcze przez godzinę na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy interesuje Was moje zdanie, ale chodzę do psychologa i wczoraj byłam pierwszy raz u psychiatry. jest ciężko, bardzo.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi44
Rozumię cię, dobrze,że zdecydowałaś sie pójść do psychiatry.To nie wstyd prosic o pomoc. Musisz jednak wiedzieć ,że potrzeba będzie paru wizyt najlepiej jeszcze w połączenniu z psychologiem. Jaką diagnozę Ci postawił? Zalecił leki? Napisz coś więcej, wygadaj się to pomaga, i pamietaj nie jestes sama, jest nas wielu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi 44
Patinka ,ktos tylko napisał wyraz ,,cześć" nie przedstawiając się więc nie wiem czy to Ty. Jeżeli to Ty , to daj znać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Widze,ze nie wiele sie zmienilo..Dlugo tez sama nie pisalam,bo bylam bardzo zajeta.Tak wiec moi drodzy ja lekow juz nie biore od 2m-cy I musze powiedziec,ze znacznie lepiej sie czuje nie biorac nic.Nie wiem..moze tabletki zostaly zle dopasowane.Nie mam pojecia...Tak czy inaczej staram sie jak tylko moge walczyc z tym sama.Daj sobie rade.Czuje,ze zyje normalnym zyciem :) Wiadomo,ze sa dni gorsze I lepsze.Najtrudniej mi jest kiedy sie bardzo zdenerwuje,ale to maly pikus z tym co czulam kilka m-cy temu bedac w totalnej rozsypce majac lki itd.Mam nadzieje,ze I Wam sie uda pokonac chorobe i zaczniecie normalne zycie! 🌼 Ps. Patinko napisz co tam u Ciebie..Pracujesz?Jak dajesz sobie rade?Pozdrawiam 3majcie sie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exit110
moze to nie nerwica??? Lekarze Ci tak wmówili? sok na pasożyty... Czosnek POLSKI. 10 główek nie ząbków, jeśli dla większej ilości osób to wiecej. Pokroić/ zmiażdżyć i zalac sokiem z kiszonych ogórków. Odstawić w chłodne, ciemne miejsce na 10 dni i później również tak przechowywać. Sok podawać dzieciom przed snem 5 ml można trochę rozcieńczyć (niedobre paskudztwo ), dorosłym 10 ml. Można zjadać również czosnek z tej mikstury( dorośli). Stosować miesiąc. Nie więcej niż 2 razy w roku. Sok może mieć różną barwę, zależy to od czosnku w której porze roku robimy miksturkę. Sok nie może Wam sfermentować, bo zdarzył mi się i taki przypadek, ale chyba było wtedy za ciepło. Cały czas obserwować kał,a jak coś znajdziecie to oddać do badania... Po kilku latch obserwacji mojej dzieci siebie i męża wiem, że nadpobudliwość u dzieci , nerwowość, kłopoty w nauce - koncentracja, zgrzytanie, złe sny, krosty na pupie, osad na zembach, psujące się zemby, czerwone pieprzyki, kaszel równiez szczekający, w nadmiarze kichanie i bekanie, popękane naczynka, nadmierna otyłość, chudość, podsiniałe oczy, krosty - są od pasożytów. Nie wszystke te obajwy muszą występowac jednocześnie. Dzieci mają coraz więcej tasiemczyc (zbiorowe żywienie w szkołach, przedszkolach, psy i koty). Na tasiemca możecie kupić lek Yomesan/Niclosamide z aptek internetowych za granicą. Bez recepty. Vermox też kupicie . Mi zniknął NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST, krosty, łamliwe paznokcie, grzybica między palcami u nóg, kamień nazębny, mąż mniej chrapie i mówi, że ogólnie czuje się jakis lżejszy... Dziecko brało zentel 3 dni // 2 tyg. przerwy // Vermox 3 dni //. Nic nie znalazłam w kupie.// znów 2 tyg przerwy i zastosowałam powyższy przepis u swojego dziecka przez kilka dni, potem podałam mu Vermox (ciągle stosując sok z czosnku) i to co zobaczyłam w kupie to był szok... Musicie ostrożnie przeprowadzać odrobaczanie gdyz bardzo silnie zarobaczony organizm może nie poradzić sobie z toksynami po robalach, tzw wstrząs anafilaktyczny. Jedzcie dużo ogórków kiszonych, kapusty kiszonej, cytryny. Robaki uwielbiaja zakwaszony organizm, a nie znoszą środowiska zasadowego. leki, farmaceutyki pomagaja tylko wtedy kiedy wspomagamy je naturalnie, nie jemy słodyczy, mąki itp....Lekarze próbuja wmówic nam rózne choroby, nie wierzcie we wszystko co usłyszycie. Nieświeży oddech prawdopodobnie = TAsiemiec. Kupcie Niclosamide / Yomesan najlepiej 2 opakowania bo nie zawsze jedno wystarcza. Poczytajcie o tym leku w necie. Kupcie w aptece on line, za granicą, holandia, niemcy, belgia. Chyba, ze macie kogoś znajomego za granicą. Dobrze tez podac pozostałym członkom rodziny...W Polsce lek nie jest dostępny, zakazany przez Ministerstwo Zdrarowia. A ludzie chodzą do lekarzy. Ci diagnozują coraz to nowsze jednostki chorobowe (wrażliwe jelito, Halitoza itp.) tylko nikogo nie mogą wyleczyć i tak dorabiamy koncerny farmaceutyczne dokupując kolejne dawki leków które zamiast leczyć czyszczą nam portwel i powodują kolejne dolegliwości. Jaki mieliby z nas pożytek gdyby szybko nas wyleczyli !?? Mi pomogła w diagnozie Wega Medica w Warszawie, ale od dawna podejrzewałem, że to moze być tasiemiec. Powiedzieli, jaki lek kupić.... dodatkowo, w bardzo wielu przypadkach u dzieci ale nie tylko występuje włosogłówka. To nie prawda, że bytyje tylko w jelicie. Potrafi je przebijać i przenikac do tkanki podskórnej.Powoduje bóle nóg (w szczególności na odcinku między kolanem a stopą, "popękane" naczynka, rozdrażnienie, "złe" sny, niespokojny sen, bladość - powoduje anemię, szczekający kaszel, swędzenie skóry. Lek np. Vermox najlepiej podać w nów (faza księżyca) i robić kąpiele przeciwpasożytnicze z miodu i mąki, po lekach lub w pełni... Trudno ją usunąć samymi lekami bo przenika do organizmu. Nie słuchajcie, że to zabobony, bo tak piszą ludzie których poważne problemy zdrowotne nie dotyczą. Toksokaroza (glista psia, kocia) też może dawać podobne objawy. Choroba z piaskownic. Na to można zrobić badanie krwii w lepszym labolatorium. Pomagajcie SWOIM DZIECIOM bo nikt za Was tego nie zrobi...chyba, że wolicie aby lekarze faszerowali je sterydami, antybiotykami, itd, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stagosia85
W Toruniu za najlepszych terapeutów od depresji uważam: Annę Kiesińską Barbarę Krzemińską Marka Osmańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi44
Patinka odezwij się!!!!!!!! Straciłam Twoj nr gg, czekam na wiadomosc od ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatinkaBezLogowania
Co u Was powiedzcie? Wchodzicie tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Patinko i reszte :) U mnie niestety nerwica wrocila wraz z zmartwieniami.Staram sie sobie z nia radzic,bo lekow nie biore,ale czasami jest mi naprawde ciezko...A jak tam u Ciebie?Jak Ci sie uklada w zyciu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatinkaBezLogowania
Cześć Natalka. U mnie w sumie dobrze :) Chyba udało mi się z tego wyjść. Czasami mam nawroty,ale są chwilowe. Zrozumialam,że nic mi nie grozi,nic mi się nie stanie. W końcu. Dużo zmian w moim życiu zrobiło chyba swoje. Życzę Ci żebyś również z tego wyszła. Dasz radę,nie masz wyjścia! :) I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatinkaBezLogowania
Zagląda tu jeszcze ktoś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądacie tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×