Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

princessa3006

Babskie pogaduchy ...kobiety z Uk i nie tylko....

Polecane posty

Gość Mayers.....
Jest lepiej pod względem finansowym niż w Polsce. Tu przez 2 miesiące takie pełne kupiłem praktycznie wszystko do mieszkania co jest mi nie zbędne sprzęt, pierdoły jakich używa się na co dzień. Nie powiem jest przyjemnie, Anglicy są bardzo mili i uprzejmi. Mieszkam w dzielnicy gdzie dominują szeregowce i mieszkają praktycznie sami Anglicy. Mam Polski sklep, ale nie byłem w nim. Mój partner pracuje, więc ja uczę się angielskiego i no tu mówić zajmuje się domem. Całe życie miałem niemiecki w szkole, a teraz angielski. Jedna pensja starcza nas dwóch spokojnie jeszcze coś zostaje. Tu żyje się bezstresowo. Teraz już faktycznie kupuje pierdoły do domu. Spory są tylko o samochód, bo chcemy kupić większy i teraz tylko jaki model. Za Polską pewnie ze tęsknie, za znajomymi, za smakami Polskimi. Tu mam nadzieje, że poznam może fajnych ludzi czas pokaże co będzie. Planujecie ktoś zostać w UK na stałe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayers nie zebym byla wsibska ale Ty to Facet????Nie zebym cos miala ,tak poprosty pytam ,bo z wypowiedzi tak wynika:D A co do pobytu na stale,ja nie zostaje,kilka lat jeszcze i spadam do Pl...no chyba ze zycie inaczej pokieruje,tego nikt z nas nie wie,ale poki co takie sa plany.Wielu znajomych mam ,ktorzy tutaj zostaja,kupili domy,zaciagneli na nie kredyty wiec sa sila rzeczy uwizieni na kilkanascie lat :) Mnie tez ise podoba,chociaz jak wszedzie sa rzeczy itd ktore mniej ale da sie przezyc.Ja tez nie pracuje teraz chwilowo,bo cora do szkoly chodzi ,a facet zaczol dniowki wiec nie ma jak,ale jestem na etapie poszukiwania opiekunki ,ktora mi Mala podprowadzi i odbierze ze szkoly wtedy bwrcam do pracy blyskawicznie :D takie siedzenie w domu mnie dobija,jeszcze troche i depresja na bank :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×