Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bella_

iście zajebisty temat sobotniej nocy

Polecane posty

Rany czuję się dziś koszmarnie. Ciągle śpię. Niedawno się obudziłam. Śniło mi się, że kochałam się. Doszłam podczas snu. Też tak macie? Dobra, ale nie o tym chciałam tak więc wstaję, robię kawę, odpalam laptopa, dokładniej kafeterie. I co? Znów jakaś dziewczyna pyta się (mnie, Was) czy jest w ciąży. Inna baba chce rozpieprzyć związek swojego brata tylko dlatego, że jego dziewczyna nie ma wykształcenia. Trzecia znów skarży się na męża, który nie pomaga jej w domu. Czwarta pisze, że uczy się tańczyć pytając jednocześnie, czy nauczy się tańczyć. Luuudzie, czy Wam naprawdę wszystko przychodzi tak ciężko w życiu? Pierwsza niech zrobi drugi test ciążowy albo pójdzie do lekarza. Druga niech nie wpieprza się w związek brata i da mu spokojnie żyć, pieprzona wykształcona siostrzyczka. Trzecia niech powie mężowi, że jej źle w związku i z nim porozmawia co i jak. Czwarta hmm tu mam problem. Do tej pory wydawało mi się, że jeśli ktoś się czegoś uczy, to robi to po to, by się w końcu nauczyć. Ale być może mylę się Rozwiązałam Wasze problemy. Pójdę do Nieba. Zapraszam jutro na kolejną sesję doradczą kontemplacyjną. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoj Roman
Jhaha jestem twoim fanem :D A wystawiasz fakture za usluge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoj Roman
nooo ;x wszystko biore na firme :x to moze i ja tu zaloze jakis gabinet terapeutyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, że najgenialniejszy orgazm w życiu miałam podczas snu. Reszta to cienie tamtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam chyba z trzeci albo czwarty raz. A tak we śnie to chyba z połową znajomych się już grzmociłam ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoj Roman
No no, niezła jesteś Bella...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×