Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Akacjowa_Arabella

Jak zacząć zdrowo się odżywiać?

Polecane posty

Najlepiej to unikać konserwantów skupić się na zdrowej żywności i co by się nie kupowało to zawsze patrzeć na skład. A najlepiej jak się zamieni zwykłe tłuszcze na te zdrowsze czyli np. olej kokosowy. Długo szukałam jakiegoś dobrego sklepu aż w końcu siostra mi poleciła sklep internetowy http://naturo.pl/ mają tam dosyć duży wybór produktów oraz w miarę normalne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam od wizyty u dietetyka, który pokazałm mi co i jak jeść aby chudnąć i się nie głodzić, efekty były zdumiewające wiec polecam, napisz do nich: hh-life@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszkin84
Można zacząć od wizyty u dietetyka ale niekoniecznie. Myślę że pierwszym takim elementem jest ograniczenie cukrów a także smażonych potraw. Kolejnym krokiem powinno być wprowadzenie do naszego życia dużej ilości wody a także ćwiczeń. Więcej na poruszony temat możesz się dowiedzieć np. tutaj http://trucktruck.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosza
Ja parę lat temu przeszłam na posiłki gotowane tylko na parze. Dobrze mi to zrobiło , mojej rodzince również . Mamy wiecej energii i nie chorujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matejka28
Też zmieniłam dietę i teraz gotuję w większości na parze (mam zestaw philipiaka). Co ważne gotuję zdrowo i w systemie wieżowym, dzięki czemu oszczędzam sporo czasu. Przeznaczam go m.in. na aktywność fizyczną - bieganie. Bo sama dieta bez ruchu jest nie do końca korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej kolejności, to należy zajrzeć sobie tutaj http://greenwitch.pl , poczytać, zastanowić się nad sobą i powoli zacząć zmieniać styl życia. Myślę, że warto i to w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie schudnąć i to zdrowo to polecałabym dietetyka. Mi się z moją panią dietetyk, która pomaga mi przez internet udało juz schudnąć 12 kg, chce jeszcze 9 :D i wiem, że mi się to uda, bo dieta jest smaczna i nie monotonna, czasem są takie smakołyki, że zjadłabym więcej:D Jakby ktoś miał ochotę to polecam zasięgnąć porady u Pani Sylwii Sobczak-Piżuch z Be Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiczek37
Matejka28 a taki zestaw philipiaka to gdzie można obejrzeć, ew. kupić? W marketach i sklepach z agd nie widziałam ich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gosiaczek37 produktów marki Philipiak nie znajdziesz w marketach. Możesz obejrzeć je na żywo lub zakupić na pokazach naszej marki, które organizujemy cyklicznie na terenie całego kraju. Możesz także wybrać się do jednego z salonów stacjonarnych. Online zapraszam na https://www.shop.philipiakmilano.pl Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paurossa
Ja dzisiaj zaczęłąm dzień od płatków śniadaniowych Fitella z pełnego ziarna z bardzo dużymi kawałkami owoców. Postanowiłam wziąć się za siebie i kupiłam sobie cały zestaw, codziennie będzie inne zdrowe śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaTak
Ciężko zaczać ale potem idzie z górki, mi bardzo pomogła zmiana sposobu odżywiania za pomoca dobrego parowaru philipiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszy sposób to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaIrenek
Na pewno trzeba wyeliminować chemię, która jest w wielu różnych produktach. Wszystko powinno być naturalne, a tym samym zdrowe. Najlepiej gotować od podstaw, a nie z półproduktów. Oczywiście nie warto popadać w paranoję. Na rynku są też dostępne gotowe zdrowe produkty. Ciastka owsiane z agrestem Irenki są super. Smaczne, naturalne i słodkie :) Fajne są na przekąskę między posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alsa Wap
To nie jest wcale takie proste, dużo siły trzeba na to, moim sposobem był zakup parowaru od philipiaka, mało nie kosztował wiec musiałam z niego korzystać bo szkoda żeby stał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to jedzenie o regularnych porach. Polecam zajrzeć tutaj http://sportsempire.pl/ Znajdziesz na tym blogi sporo informacji dotyczących tego jak i co jeść ;) Polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majga
Sposobów jest wiele ale nie każdemu sie udaje, warto pomyslec nie o jakichs dietach tylko np sposobu odżywiania parowar dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ptysie z budyniem z ekstra piekarni też mogą być? Otworzyli koło mnie i nie wiem czy mogę tak chociaż co trzy dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem u mnie zmiana była, jak odrzuciłam gotowanie w domu (brak czasu) i postawiałam na katering dietetyczny http://www.happyfood.com.pl/ mam dowożone jedzenie, dopasowane, ładnie podane. A oszczędzony czas poświęcam na basen. PS> fajny catering, polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta z niskim indeksem glikemicznym plus cardio i silowe generalnie ograniczyc weglowodany proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autumn swan
hej Akacjowa. może moje rady nie będą pewno odkrywcze ale też sie obecnie odchudzam i miałam podobnie jak ty. więc sie podziele. w gaszczu internetowych rad i to co slyszalam od bliskich oraz dalszych znajomych pogubilam się strasznie. przeszlam chyba ze sto diet z każdorazowym efektem jojo :/ słabo. i sama w tej drodze doszłam do tego że w koncu wypracowałam sobie system mojego odchudzania, diety, żywienia - zwal jak zwal. tak więc... nie jestem na żadnej diecie konkretnej. jem wszelakie produkty bo nie mam żadnych alergii ani uczulen. 5 posilkow dziennie sie u mnie kompletnie nie sprawdzilo wiec jestem na 3ch. zwykle u mnie wyglada to tak: od pon do piatku jadam: na śniadanie smoothie owocowowarzywne. obiad to zwykle drugie danie ale na małym talerzu. np. kurczak ziemniaki warzywa. ale jadam też pierogi sztuk 5. naleśniki sztuk 2. kasze z miesem i warzywami. wszystko ale mało. kontroluje porcje bo wcześniej jadłam naprawde duzo duzo wiecej. kolacja 2 kromki ciemnego chleba z czym chcę. w weekendy zwłaszcza w soboty pozwalam sobie na jakiś wyskok ale to w ramach posilku. w tygodniu nie jadam slodyczy żadnych, ani fast foodow, porzuciłam tez picie kawy bo gorzkiej nie lubie a iles tam tych kaw z cukrem to robi kalorie. nie pije w tygodniu żadnych napoi gazowanych ani alkoholu. staram sie pić sporo wody ale tez tego jakos nie liczę obsesyjnie. nie licze tez wcale kalorii. i tak... małymi kroczkami w dość długim okresie czasu schudłam ze 126kg do 90kg - więc działa. nie ćwiczę nic bo mam fizyczna pracę i nie miałam juz sil na to. zdarza mi sie spacerować :) moze jak jeszcze zrzuce to sie zapisze na zumbe w zimie ;) ale w sumie to kazda aktywność jest dobra. oczywiscie zdarza sie ze mam np urodziny cioci w czwartek i złamie swoją rutyne ale wtedy w weekend sie bardziej pilnuje. niestety nie ma diety bez wysiłku i wyrzeczeń. chocby tych drobnych. jak jesz ponizej zapotrzebowania to cisniesz jak sie objadasz tyjesz. logiczne. a i pamietam ze na poczatku waga szybko spadała. teraz już różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autumn swan
*ciśniesz = chudniesz . słownik. sorry. oczywiście tak jak pisałam jem wszystko więc zanim ktoś się przyczepi do mojego 3 daniowego menu wspomnę że naprawdę mam w nim wszystko. owsianka, muesli, wszelakie mięsa, żółty ser, biały, warzywa, surówki, wedliny, nawet smażone jadam ale rzadko i jest to wtedy np jeden kotlecik mielony albo mały kawalek schabowego lub połówka. ja już tak ogólnie ogarniam sobie porcje na tzw. oko. wybrałam sobie kiedyś w sklepie taki mniejszy talerz ozdobny i tylko na nim jem :) moze to głupie ale samo to ze poszlam wybralam zakupilam bylo takie zobowiązujące i symboliczne. mam w domu komplet talerzy z ikei i te obiadowe talerze są ogromne a te tzw. deserowe znowuz za małe więc poszukalam czegoś pomiędzy. zup nie jadam bo sa dla mnie takie mało pożywne choc zdarza mi się raz na jakis czas cos ulubionego ugotować. jak sie ma rodzine dzieci to pewno z tym gotowaniem inaczej i trudniwj u nas jestem ja mąż i 2 koty więc problemu z tym nie ma a mąż też woli zjesc mięso niz zupę. polecam ci zajrzec na strony vitalii dziewczyny tam prowadza pamietniki i sporo jest foto menu i można podpatrzec jak i co ktoś jada oraz wiele jest kulinarnych inspiracji na wszelakie dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam się Wam ze bardzo lubię gotowe dania obiadowe. Naprawdę moge każdemu polecić, ponieważ smakują jak takie prawdziwe domowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria_86
Mniej słodyczy, smażonego i dań mącznych to podstawa. W zamian polecam gotowanie na parze. Warto wyposażyć się w dobry sprzęt by służył wygodnie i na lata. Ja mam parowar philipiaka i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljanka
Przede wszystkim czytać etykiety i sprawdzać za każdym razem jak robimy zakupy :) Nie wszystko co wygląda na zdrowe jest faktycznie zdrowe i w drugą stronę :) ostatnio potrzebowałam na szybko zrobić obiad i kupiłam bulion! z dobrym naturalnym składzie. To byl ten od Krakusa w butelce i nie dość, że zdrowy to też smaczny i bardzo ułatwia gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleszka31
Wiktoria_86 a gdzie taki kupiłaś? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Oleszka31, produkty marki Philipiak (w tym parowar) możesz kupić w salonach stacjonarnych, online w naszym sklepie internetowym http://www.shop.philipiakmilano.pl oraz na pokazach naczyń. Zapraszam na zakupy! Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim żywność ze sklepu jest nawożona i modyfikowana nawet jak to są warzywa, to nie mają one nic wspólnego ze zdrową żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×