Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

:) Anuś czyli Ty zwyczajnie się zapchałaś i dlatego taka słaba byłaś a teraz Cię przepchali, odblokowali i już będzie ok :D Zegarku mojego ogrzewania nikt nie rozumie my też. Te awantury od lat, sprawdzanie, kombinowanie, zakładanie głowic, dłubanie w kryzach i inne d**erele, pielgrzymki kominiarzy, inspektorów, komisji ze spoldzielni i wciąż gowno. Bedziemy teraz walczyc o cieplenie bloku, ale nie wiem jak z podpisami bo tu same staruszki i co niektorym jest ciepło. Najsmieszniejsze ze najcieplej jest w mieszkaniach szczytowych....ech brak slow ale teraz cieplej na dworze to dobiłam w pokoju do 21.....czyste szalenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z sąsiedzkich narad a ponieważ ja wśród sąsiadek jestem młokos to córka stwierdziła że chodzę na kółko różańcowe :P :D Nic poszanowania dla starszyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus👄....radzcie, radzcie nad tym ociepleniem....a corka niech sie uczy sztuki mediacyjnej:p...nigdy nie wiadomo czy sie jej to nie przyda:p Ja sie juz dzis czuje jak mlody bog;)...juz nie moge sie doczekac kiedy wyjde na dwor.....tak Inus...pewnie pozatykalo mnie...ale powymieniali sprezynki wstawili nowe i ja tez jak nowa:p:p...juz niedlugo bede w swojej formie:p Inus❤️...zyj nadzieja ze niedlugo wiosna:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️))...poniedzialkowo:)....na dobry poczatek dnia...?....<(_)?....... sily mi wracaja:):)...czuje sie wspaniale, za oknem jasniutko...no i niedlugo wyjde na powietrze:)...nareszcie odetchne pelna piersia i wroce do moich codziennych, normalnych zajec:).....Danusia(sasiadka)cieszy sie ze mna, bo przyznala mi sie teraz, ze byla przerazona ostanio moim stanem zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zdrowie jest to nic więcej nie trzeba....nawet zimno w domku nie straszne, ale wkurw.....ce :) Ja ostatnio zbyt wiele wsłuchuję się w moje starcze ciało i trochę zaczynam sie przerażać oznakami starzenia.....mam nadzieję, że mi minie :D Ja teraz na kawkę z rana nie będę pewnie wpadać bo u nas ferie więc dostęp do kompa utrudniony. Więc proszę kawki nie robić żeby nie ostygła a ja będę zaglądać w miarę mozliwości :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️))...u nas tez ferie....piekny dzien sie zaapowiada:) sloneczko od rana usmiechniete:) i kusi mnie bym wyszla:)...tak sobie obiecalam, ze jak w poludnie bedzie w miare cieplo to wyjde choc na troszeczke...musze zaczac sie hartowac.....w domu siedze juz poltora miesiaca prawie i tak od razu nie moge wyjsc na dluzej... Nareszcie wraca wzystko do normy....koncza sie niekonczace wizyty i pielgrzymki odwiedzajacych:p, pielegniarki i lekarzy...ci ostatni jeszcze zagladaja ale juz znacznie rzadziej:)...po domu poruszam sie juz samodzielnie.....no i powoli zaczynam "rzadzic":p:p:D:D... Inus👄....jestes jeszcze taka mloda....jakiee cialo starcze????...chcialabym sie na nie z Toba zamienic:p:p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zegarek pewnie zamieszkala w nowiutkiej lazience i nie chce z niej wyjsc:p:p:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...zapomnialam sie pochwalic:)....bylam dzisiaj na dworze!!!:D:D...bylo tak slicznie ze nie moglam sie dzisiaj powstrzymac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus❤️...nomalnie czuje sie jakby ubylo mi lat:)....juz planuje nastepne wypady:D.....ale dzisiaj uslyszalam smutna wiadomosc:(....moja znajoma,taka sedeczna babka...no z 10lat starsza ode mnie...jutro ma pogrzeb:(:(...nawet nie bede jeszcze mogla pojsc na ten pogrzeb:(...cholera....tylu ludzi znajomych juz niezyje:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z zebem musisz isc do zebologa;)...nie da rady:(....wspolczuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus❤️...jak Twoja sprawa zebowa???....mam nadzieje, ze nie miala drastycznego przebiegu:( A ja dzisiaj bylam na malym spacerku:)....bylo tak pieknie:)....normalnie jak wiosna:D:D....juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla wyjsc na ogrod sadzic kwiaty:)....jestem szczesliwa, ze wracam do zdrowia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️....mam nadzieje, ze dzisiaj bedzie taki sam wspanialy dzien:)....i z kazdym nastepnym blizej wiosny:)...zycze wszystkim udanego dnia:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i caluję rączki damom😘)) a facetom stanowczy lecz silny uścisk dłoni)) Widzę że temat obrócił się o 180* i nie ma zrzędzących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ząb przestał boleć więc dentysty nie było :D Ale i tak mnie to nie minie wiem o tym bo jest nie do leczenia. Jednak nawet jeśliby bolał to to niestety byloby dłuższe cierpienia poniewaz najpierw zalatwic ubezpieczenie a potem sie dopiero zapisać na termin. Mam tutaj takiego specjaliste do rwania, że nie pójdę do żadnego innego- mistrz po prostu. I do tego przyjmuje na kasę w szpitalu. Zwlekam zwlekam a potem cierpię Super, że wracasz do sił tak szybciuchno po tym zabiegu :D 👄 Co do tych pogrzebów to ja mimo iż mlodsza od Ciebie to pochowałam już też wielu znajomych, a wielu stracilam tuz po 20-stce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus👄....czyli co sie odwlecze to nie uciecze:p....ale zdobadz sie na odwage i idz lepiej teraz bo nastepnym razem jak Cie dorwie, to wyrowna za calosc;) ByLam znowu na powietrzu dzisiaj:D...nawdychalam sie swiezutkiego powietrza:D....az mi sily wracaja podwojnie:D.....nareszcie zaczynam czuc ze zyje:D i to pelna piersia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu cafe....zagladasz do nas czasem,ale chyba niedokladnie czytasz....przeciez my caly czas zrzedzimy:D, a ze nie bywamy tu tak czesto jakbys sobe zyczyl:p...no coz, czasem zajmuja nas prozaiczne zajecia dni powszednich:p. Ale nie zniechecaj sie:)..zagladaj do nas:)...i mozesz nawet sobie pozrzedzic:p. Pozdrawiam:) PS...stopke masz ciekawa:)...ale odnosze wrazenie jakbys byl malo precyzyjny i niezdecydowany:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odnosze wrazenie jakbys byl malo precyzyjny i niezdecydowany----WOW!! To mnie rozpracowałaś.Idę dół kopać i posypuję głowę popiołem albo jednak wolę pozrzedzić sympatyczna i miła A cholera zapomniałem tej wyszukanej ksywki :D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19.09.11 [zgłoś do usunięcia] ***Dekadencki Wojownik*** cafe zrzędzę bo nie mam na kogopechowiec.gifsmutas.gif-----pamiętam,ze ongiś się tutaj pałętałem czyli skleroza na razie nie grozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było musze pozrzędzićJakoś coraz gorzej widze jak rżnałem skata przez pół dnia na kompie.Rzadko mi sie to zdarza lecz albo te literki się zmniejszaja albo trzeba sie przeprosić z okularami co okulistka przepisała mi 15 lat wstecz a miałem +1.5 dioptri na +3.5.leżą sobie grzecznie w szufladzie tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.09.11 [zgłoś do usunięcia] kiedyśbyłam inna--Ty jestes autorką tego tematu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś miałem taki zwyczaj,ze nim wchodziłem na obcy temat czytałem go od podszewki.Niestety jak to facet wygodny się zrobiłem po tylu latach czyli prawie 5 w tym roku i pobieżnie tylko czytam ostatnie posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu:)....podziwiam tak dluga bytnosc tutaj:D....taka frekwencja to juz swego rodzaju rekord:)....szacun:) A jesli chodzi o okularki:D....zdecydowanie zalecam stosowanie tegoz wynalazku jak i systematyczne odwiedziny u pana/pani okulisty:D....mozesz czasami przeoczyc drobne lecz istotne szczegoly:p:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczko i całuje rączki damom😘))Dziś obudziłem sie ok.04.00 zlany potem.Katar i goraczka opanowała mnie.Już jakoś daje radę lecz jak tylko aptekę otworzą trzeba bedzie po lekarstwa zasuwać.Na razie APAP i Pylarginę oraz syrop sosnowy mam wiec już sie leczę. Przy kompie:D A TY AAAAna kiedy to bywasz tutaj??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stazu to jestem w grupie najmlodszy.Od 2004 r na dziale ogólnym a póżniej na ero przebywają setunia,mmm757,Wielbiciel 75B oraz dr psychologi nie pamietam ksywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×