Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość sql
nie, skąd taki pomysł :) narzekam na szpinak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpinak......łeeeeeeeeee. Mam traumę z przedszkola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to dzień dobry w kolejnym dniu narzekania.... Dzisiejszą listę Top Zrzędy rozpoczyna Olinka i tajemnicza formacja SQL....a wita was Darek Maciborek..czytał Tomasz Knapik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
Hej munżuś zrobił mi wczoraj aktualizacje telefonu - przed było ciężko ale teraz to już tragedia umiem tylko odbierać przychodzące - jestem głupia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, od rana boli mnie głowa a dzień pracy dopiero się rozpoczyna :/ Oby dzisiaj nie było w pracy tego, który zawsze najwięcej krzyczy i najwięcej chce. A sio do Włoch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Niegdyś- Najlepiej ignorować to co tak krzyczy. może niedowartościowany jakiś:&. W domu pewnie pod papciem siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córa się pochorowała...siedzi w domu i czeka na komputer...a ja tak w stresie nie umiem się relaksować...zostało mi więc dziś sprzątanie zamiast na kafe klikanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witaj Kiedyś- Szkoła się zaczęła i choróbska tez. U mnie córa też przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To teraz ja pomarudzę bo nie miałam okazji ostatnio a dzisiaj się nazbierało mi. Więc mąż nie wraca na noc. Zostaje w pracy. To nie dobrze bo moje małżeństwo nie jest sielankowe jak Any. Ja od 3 lat swojego M nie spuszczam z oka. Do tego ugotowałam spagetti na obiad i zjeść nie mogę bo kamienie będą mnie bolały! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragnaldspodnieba
to jak nie wraca to masz czas, opisz http://i55.tinypic.com/svqk44.jpg zdjecie w 3 zdaniach, bez zlosliwosci, tak jak widzisz, prosze CIe! zalezy mi na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhhhh...finanse....szukam sponsorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragnaldspodnieba
schowaj pikusia,nie masz sie czym chwalić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś kompleks masz? Jako, że nie mam dziś humor to powiem krótko: spier.......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ragnaldspodnieba
gratulejszyn fajnistego masz pikusia :) też jesteś ze Śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idź już....problemy tu mam finansowe i pikusie mi nie w głowie....:( no ale jakoś damy rade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
To i ja sie dolacze. Tez nie mam kasy a do tego za stara jestem na sponsoring. Pogoda sie popsula, roboty kupa , ze nie wiadomo w co rece wlozyc, czlowiek zmeczony chodzi i tylko chcialoby sie zapasc w sen zimowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam siły już na nic.......
pracuję, umowa zlecenie, a raczej umowy, taki wolny strzelec, wypłaty, które miałam mieć tydzień temu- nie ma. zostało mi 20 zł do nie wiem kiedy, wiszę za czynsz (połowa kwoty), wczoraj był pan z windykacji (niezapłacona rata), rachunki z sierpnia i lipca też nie wszystkie popłacone. nie mam już siły... wszystko drożeje, zarobki spadają, pracodawcy spóźniają się z wypłatą... oszczędności wydane nie mam siły robić czegokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile ....
no właśnie ! ja przez cos takiego wpadłam przez takie tyły że głowa boli, najpierw szybki kredycik na spłate zobowiązań,potem pętla się zacisnęła i masakra ! wkurza mnie to że osoba uczciwie pracujaca nie może sobie na nic w Polsce pozwolic, że państwo pomaga tylko nieudacznikom i menelom, to raj dla patologii, taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie byłem i raczej nie wyjadę nigdzie poza K-ce ;) Kasa poszła na mieszkanie, ubezpieczenie auta itp.. Więc w tym roku zamiast Las Vegas będzie Las Kochłowicki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to będziesz obrzydliwie bogaty, zdrowy na głowie i ciele, będziesz z politowaniem patrzył na kolegów, którzy są pod kapciem i muszą naprawiać lampki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×