Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość lolusiaaa
dodam, że jestem atrakcyjną kobietą, zawsze zadbaną, staram się po prostu :) Nie mam wysokiego mniemania o sobie czy coś, staram się być obiektywna, na zainteresowanie ze strony mężczyzn nie narzekam .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
a mój ex nie grzeszy urodą, ujęło mnie w nim "to coś" czego teraz nie widzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
marcucielka Ty też pozrzędź trochę tutaj, może czegoś się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Właśnie chcę tylko tego, by to trwało i trwało.........Sama się czasem zastanawiam, czy jestem jakąś wybranką czy co, bo gdy czytam co inne kobiety przechodzą to aż mi głupio,że ja taka szczęśliwa. 30 lat(tyle jesteśmy małżeństwem), to szmat czasu a tu ciągle jak za dawnych lat. Kilka dni temu miałam 50-tke. Wziął gitarę i zaśpiewał mi naszą ulubioną piosenkę gdy się poznaliśmy. I to wszystko przy wszystkich gościach(bo była impreza). Trzymajcie się dziewczyny i życzę Wam byście spotkały tego wymarzonego, kochanego. Prawdziwa miłość istnieje i gdybym mogła, obdarzyłabym Was wszystkie moim szczęście. Uciekam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
Ana na prawdę dobrze się dobraliście, szczerze zazdroszczę, choć nie powinnam. Dziękuję za miłe słowa, trzymaj się również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
Dekadencki Wojowniku ja wciąż tutaj jestem, lecz zauważyłam, że coraz mniej zrzęd:P Wszystkie uciekają, a ja mogłabym tak zrzędzić i zrzędzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
Wojowniku już BYŁY partner- od miesiąca :) Fakt, młodziutka jestem, ale cierpię jak każdy inny. Jednak życie przed sobą mam i to mam nadzieję-długie :) A Ty ile masz, jeśli mogę wiedzieć ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
muszę poudawać że pracuje(bo nie mam dziś ochoty - no ale pozory być muszą) - później wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
ślepa- będziemy czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
Wojowniku czy Ty nie żartujesz ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
no to jesteś w kwiecie wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
Wojowniku staram się go spisać na straty, nawet nie wiesz jak bardzo. Troszkę zepsuł mi moja psychikę, przez co myślę, że jestem w moim mieście zamknięta, nic nie warta. Nagadał, że tam gdzie pojechał są wieksze priorytety itd. i nagle zaczęło mi moje miasteczko przeszkadzać-paranoja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
nie spodziewałam się po prostu, że spotkam kiedyś na kafeterii mężczyznę w tym wieku :) myślałam, że bardziej kobiety tutaj witają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusiaaa
Ale jak się można domyśleć, to jesteś żonaty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety kobiety a co my chłopy nie możemy sobie popodglądać co Wy tam z psiapsiółami o nas opowiadacie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×