Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość nataszszszsza
cos chyba w tym jest co napisalas i napatoczyl sie inny facet ktory to mowi . ale to akurta moj lekarz ... pierwszy raz tak mam . moze faktycznie zazartowal sobir ze mnie ??? a ja lyknelam jak mloda ! tylko po co niby przypadkiem ociera sie o mnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
kurcze , moze on tak kazda molestuje ! a ja mysle ze cos ma do mnie . ma zone i dzieci i opowiadal o rodzince troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mysle ,żebys skupiła sie na dzieciatku teraz a o gościu myślała sobie (fajnie ,że komuś sie podobam) A zeby ci go obrzydzić pomysl ..jakby to był Twój mąż.....zachowuje sie nie fair.........szuka sobie frajerki na przygode bo mu sie zwiazek znudził, albo patrzy jak działa na mlodsze (kolo 40 tak mają :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
chyba cos w tym jest . madra kobita z Ciebie :D moze przezywa kryzys wieku sredniego . dzieciaki juz prawie dorosle . zona ta sama od tylu lat . ja ponoc najbrzydsza nie jestem ;) nie jestem tez ani molodziutka ani stara . mlodsza od niego troche -- corka nie moglabym byc . no i poplynal ;)) ale tez tak zrozumialas jak ja , ze traktujac mnie w ten sposob zaciera granice pacjent - lekarz ??? i traktuje mnie jak kobiete ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
a to ci dopiero doktorek :D ;))) to ja wpadne jeszcze wieczorkiem , jak Ana skonczy grabic liscie :D dziekuje Ci bardzo za pomoc . Male sie obudzi niedlugo i idziemy na spacer . Obym go nie spotkala bo mi serce wyskoczy ;))) wrrr ;) papa i do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
PS ja to jestem z tych wiernych . ale platonicznie serce zabic mi moze przez glupola !!!! i nie jestem amatorkom cudzych mezow i nigdy nie bylam i nie bede . papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak my szukamy na zewnatrz tego czego nie mamy w związku tak oni robią to samo (ciekawe kiedy mnie chlop zdradzi :D).....mam kolezanke...wydawalo mi sie ,ze to najszczesliwszy zwiazek jaki znam Jednak on miał przelotny romansik...byłam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
wiem wlasnie ze tak jest :( niestety . u nas w malzenstwie na razie niczego takiego nie bylo . ale jestesmy dopiero 5 lat po slubie . a przyjdzie taki doktorek i walnie komplement i kobieta ma miekkie nogi . i te seksowne majtki moga same kiedys opasc ;)))) fajna ta zrzedzalnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
no to sie napatoczylam ;) ciekawa jestem co Ana na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
Cześć, można tu z wami pozrzędzić ? hihihih Ja walczę ze wszystkim, z nudą, z męzem ,który mnie okropnie wkurza... z wszystko wiedzącą mamą, z okropną sąsiadką itd ale to nic w porównaniu z tym ze teraz walczę zeby zdać prawo jazdy !!!! Walczę i nic, 3x się nie udało buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka30
P.S Kłania się podkarpacie :-) Fajny ten topik i widzę ,ze wiele ludzi lubi pozrzędzić :-) Uciekam sie ogarnąć - taka mała walka z urodą ;-) lusterko , puder i do dzieła heh :-) zaglądnę pod wieczór , pozdrowionka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Wpadłam tu na chwilę...czytałam wasze wpisy i....niezły ten doktorek amatorek cudzych żon.... Natasza- jeżeli zależyCi na twoim małżeństwie to daj sobie spokój z takimi myślami a już na pewno powinnaś zmienić lekarza.Nawet nie ryzykuj kolejnej wizyty u niego. Znajdziesz innego-normalnego. Moje zdanie to-nie kuś losu dziewczyno. Masz męża, układa Wam się i macie malucha:D:D którego uwielbiacie:D:D, nie ryzykuj. Natura kobiety taka jest, że jesteśmy łase na takie gesty, ale jeśli Ci ich brakuje to porozmawiaj z męzem o tym, że potrzebujesz od czasu do czasu potwierdzenia z jego strony, że jesteś dla niego atrakcyjną kobietą. Nie szukaj wrażeń ani nie ulegaj im.Wierz mi, że nie warto dla takich "gestów" ryzykować tego co piękne i co rozkwita, a jak piszesz Twoje małżeństwo jest ok. A doktorek trafi kiedyś na taką co mu narobi piany koło d..y. To nieetyczne z jego strony. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Motorolka Nie martw się:D:D zdasz te prawko....grunt to nie poddawaj się i tyle:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Inna.. :D:D:D..ale mi lukrujesz tu.:D:D:D...zupełnie jak ja te rogale co właśnie wyjmuje z pieca...częstujcie się :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Cholera..starzeję się..chyba powinno być-"zdasz TO prawko"...sorry:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
No kurde myślę o tym doktorku...i ..normalnie jakbym dorwała takiego to biedny by był. Mam nadzieję, że Natasza okaże trochę mądrości życiowej i nie ulegnie takim "bezczelnym" zaczepkom. Przeciez jest swiadom tego, że pacjentka jest mężatką, ma małe dziecko, on tez ma rodzine i takie coś?? To podłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Mniam dziewczyny ...gdzie pouciekałyście:(:(...przecież zaprosiłam Was na rogale:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
no ja chetnie bym zjadla wszystkie te rogale . ale jestem od dzis na diecie :( bylam z dzieckiem na spacerze . doktorka nie spotkalam ;) Ana dzieki Ci za Twoje zdanie . Mam metlik w glowie,no !!! dobrze to ujelas , ze to nieetyczne . i nieprofesjonalne . tak sie zwraca facet do kobiety , a nie lekarz do pacjentki . Kurde , jak tak pisze to co czytam , to tak z boku to wyglada na podryw jednak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
Motorolka , kochana , powodyenia w egyaminach . tryzmam kciukasy zebys zdala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhmmm czuję się wywołany :P Moje drogie ja się nie zakochuję tak szybko przynajmniej nie od ostatnich 2 razy:D Dostałem w życiu po dupie od bab i mam teraz inne podejście. Ot po prostu się staram a nie odpierdzielam fuszery;) Do zakochania jest jeszcze daleka droga :) Wolę podchodzić do tego spokojnie niż się rozczarować znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszszszsza
o fajnie , ze pojawil si efacet :) moze Ty napiszesz mi co sadzisz o zachowaniu mojego ginekologa ??? to podryw ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×