Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość Ana...
Witam Wzorowa:):).....normalnie ratujesz honor tego topiku:):)....a na szpileczkach....hm...to współczuję marszu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Zmykam już:(:(...mam trochę pracy domowej....miłego dnia życzę wszystkim, którzy tu zajrzą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Widzę, że trzymałyście troszke topik :D Podczytywałam Was na telefonie w wolnych chwilkach :D Ja właśnie skończyłam kurs i będę miała ładniejsze CV :D Teraz pora robotki szukać................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Hejka!!!!!!Wpadłam między gotowaniem a sprzątaniem..a tu proszę!!!...witam Inna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Już miałam skrobać maila do Ciebie:):)...cieszę się, że masz już ten kurs:):)...znajdziesz pracę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem nowa, mało tego to jest moja pierwsza rozmowa na forum(jakimkolwiek), kilka dni temu zamiesciłam tutaj 1 nowy temat bez absolutnie żadnego odzewu...Pozatym nie wychodzi mi w żaden sposób pisanie na klawiaturze "si" tzn. s z kreską, więc piszę s bez kreski, a i jeszcze nie piszę zbyt szybko. No i najważniejsza sprawa z którą się tutaj zgłaszam (jakkolwiek by to nie brzmiało) szukam dla siebie "kandydatki"-osoby chętnej na przyjaciółkę dla mnie(bez podtekstów erotycznych). Po głowie chodzi mi od dłuższego czasu motto"PRAWDZIWA PRZYJAŻŃ, SZCZERA DO BÓLU, Z PEŁNĄ TOLERANCJĄ DLA DRUGIEJ STRONY". To tyle ode mnie. Ciekawe, czy ktos się odezwie. Wysyłam. Ale mam stresa. Dobra słowo się rzekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć, jak miło, fajnie,że się odezwałas, naprawdę wiesz jak się cieszę, to pierwszy odzew do mnie,aż nie mogę uwierzyć, wysyłam to, żebys wiedziała, że jestem teraz tutaj,a zaraz napiszę cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 36 lat(ale staro brzmi), w każdym bądz razie nie czuję się na tyle lat. Mam męża i największy dla mnie na całym swiecie skarb 4 letniego synka. Mieszkam w niewielkim miasteczku w woj kujawsko-pomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze :) moze nie tak tu oficjalnie, hmm? :) moze droga mailowa albo gg czy cos takiego? :) ja teraz jestem troche zajeta, ale wieczorkiem na pewno znajde troche czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam to, co napisałam już parę minut temu, ale się nie wyswietla, ciekawe dlaczego, czy to dochodzi z takim opóznieniem z powodów przeciążenia i nasilenia, czy wogóle nie dojdzie, w razie czego podam kolejny raz e-maila jeo100@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie pozrzedzic weszlam i mi placki ziemniaczane przypaliłooo z ddeka,,, ot i powód zrzedzenia sie znalazł;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo halooo gdzie jestescie zrzedy ukochane... niemam co czytac jak Was niema;) My dziś jedziemy z prezentami do brata męża (maja dwie dziewczynki 3l i 1,5) ale powiem Wam że baardzo mi sie niechce... atmosfera tam miedzy nami nie najlepsza i tak z reguly siedzimy i patrzymy na siebie- koszmar, oni nic niezagadaja , niezapytaja tylko fucza niewiadomo o co... jak my pytamy albo cos opowiadamy to tylko odburkna, naprawde az dziwne mlodzi ludzie ,a zero w nich jakiejs energi, usmiechu takie stare zgredy sie zrobiły. A najgorsze ze czlowiek mysli ze im cos zrobil.... zobaczymy jaka bedzie wizyta moze mi az tak bardzo nie podniosa cisnienia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś_do_bani
Skąd wziąć siły, żeby ciągnąć to wszystko. Samooszukiwanie dawno nie działa, właściwie nigdy nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny, gdzie Wy sie podziewacie?? u mnie pogoda fatalna, szaro, buro, deszcz pada a ja musze akurat dzis isc w miasto ehh.. potem nocka w pracy i zleci i moze bedzie juz wiosna:)) u wizyte u szwagra przezyłam, albo u szwagierki bo sie okazalo ze szwagier wyjechal do angli do pracy ( szok bo nic niewiedziliesmy) wiecej czasu z dziewczynkami przesiedziałam , jakis szczegolnych tematow nierozwijalismy ale niebylo tak zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia co swiat zmienia
heeeeej zrzedy gdzie jestescie.... czyzby nie bylo juz tematow do zrzedzenia...... prosze tu pobudzic temat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ciekawe czego jeszcze uczą w kalifornijskim więzieniu:):).....No no Stary Pierdzielu....czyżbyś egzaminował tutejsze zrzędy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×