Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość kiedyśbyłam inna

j.w chętnie sobie z kimś pozrzędzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantyczna z natury
dolaczam do zrzedliwych. w pracy szef ciagle o cos sie czepia, pogoda taka ze sie w okno patrzec nie chce, chlopa brak , kasy brak, hunmoru brak, perspektyw brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi po wakacjach nic się nie chce jeszcze:( Jakaś taka sentymentalna się stałam:D i jesień niedlugo, nie wyrobię:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
spalił mi się włącznik w lampce a ten..... ehhh :/ mówi żebym mu nie truła bo mam przecież światło z sufitu :) - no i co? mam chuj nie gały bo chujowo wybrały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bede zrzedzic
kiedys bylam fajna laska.najpierw w liceum, potem na studiach - najladniejsza w grupie. do tego sie uczylam. na dyplomie mam piatke. dzis jestem bezrobotna, bije sie o prace w centrum handlowym, gdzie zreszta pracowalam przez ostatni rok... no i jestem gruba. ludzie mnie nie poznaja na ulicy... sa tez dobre rzeczy w moim zyciu. mam meza i dziecko,ktorych bardzo kocham. no ale ja czuje sie niespelniona. kiedys myslalam, ze cos osiagne, jednak zycie zakpilo sobie ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiarka
Fajnie też pozzrzędzę.Stary ramol ze mnie a dupensje bardzo mi się podobaja.Cholera trzeba będzie zarwać jakąś tylko,która się połakomi na rajfura zrzedliwego.Potem juz będzie z górki.Tylko najpierw trzeba osiągnąc te górke:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie kupiłem sobie czekoladę i mi nie smakuje...pączek też jakiś taki do dupy...ogólnie w Tv pier...olą o polityce, nie leci żaden fajny film....Aha zrzędzę jeszcze bo nie byłem na urlopie w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 nie, ale pozrzędzic zawsze można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyśbyłam inna
oj myślałam wczoraj ,ze nikt się nie odezwie a tu tak fajnie zrzędliwie się zrobiło:D Odpowiem najpierw na pytanie v34 dlaczego taki nick..mh bo to prawda.Kiedys bylam fajną dziewczyną, z mega poczuciem humoru, lubiacą fajna zabawę, ludzi ,z wielkimi planami a co tu mamy....babę 39 lat która zakłada topik dla zrzędzących :D Tzn wszystko mnie wkurza a najbardziej mąż MMMEEEEGGGGAAAAA zrzęda który z każdym dniem zabija moją radość życia...mąż który się o wszystko czepia....wkurza mnie brak pracy jaka bym chciała....wkurza mnie ,że się rozleniwiłam i nie chce mi się wychodzić z domu, wkurza mnie durna teściowa ze swoimi durnymi tekstami, no i wkurza mnie córka dojrzewająca nastolatka bleeee do bani to wsjo.Uroczo pozrzędziłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyśbyłam inna
w czerni mi lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyśbyłam inna
oj nie lepiej....przecież się kurnia zaczerniałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze o numer
kiedys bylam inna- zrzedzaca baba haha , no ja tez sie przylaczam, 31 latka, znudzona zyciem juz troche ciagle to samo, praca durna nudna, siedze a raczej przysypiam za biorkiem, szef wkorzajacy, do tego robia remont na gorze wszedzie az huczy od wiertarek naprawde szalu dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
no i luby mój lampki mi nie zrobił więc wzięłam do pracy - mamy fajnego informatyka facet zna się na rzeczy - ahhh gdyby nie mąż.... - a że z jego pokoju dobiega od jakiegoś czasu fonia z Pingwinów z Madagaskaru to się pewnie chłopina nudzi ui ogląda na YT no i coś tam porobił i lampka działa :D - ale będzie mężusiowi wstyd jak mu powiem - swoja drogą to mi tez wstyd żebym mając męża musiała M prosić w pracy żeby mi lampkę zrobił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wstyd:P Aleeee ja tez mam popsutą lampkę miałem ją wysłać w czerwcu do sprzedawcy do wymiany i do dziś leży w pudełku nie wysłana....Gdyby nie to, że to jakiś dotykowy bajer to byłaby już naprawiona. Z drugiej strony z drugiej strony łóżka już nikt nie śpi, więc może leżeć dalej w kartonie i czekać na następczynię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
kiedyś inna - a daj spokój jest żałosny, wczoraj nawet nie zauważył :O więc mu mówię dzisiaj rano: - nawet nie zauważyłeś że lampka już działa - zrobiłam sama (takie kłamstewko żeby mu w jaja poszło :) ) - szkoda, że nie kupiłaś hochlanda, ale dobra może być też zwyczajna - mówiłam do Ciebie o lampce - aha , aha....no fajnie, fajnie, słuchaj ja będę dzisiaj później .... szykuje mu malowanie kuchni za jakiś tydzień - i już myślę, żeby wyprowadzić się na 2 do matki bo pewnie tyle mu to zajmie :O informatyk poczuł się urażony dzisiaj na mnie jak mu chciałam dać kawę - chyba jakiś chory i nie pije bo kawy to mu zawsze brakuje i żebrze po wydziałach - hm..... chyba go na piwo zaproszę - ciekawa bo lubię z nim ostatnio przebywać bardziej niż z mężem - szykuje mi eis chyba kryzys w małzuństwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech..twarrdy
a ja przechodze kryzys wieku średniego :( Narzekam tu notorycznie na kafe, teraz siedze na urlopie, ale i tak wrócę do pracy a tam szefowa pyszczy, krytykuje wszystko się czepia :o, w domu mnie obsobaczy matka a ja mam doła, że przez zawirowania na rynku pracy nawet ugotować porządnie nie umie. Nie miałabym zresztą siły. Mam kryzys :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
kiedyś inna - ja tez lubię natychmiast, ale z moim podobnie jak i z Twoim najpierw długoterminowe przygotowania :) orzech..twarrdy - kurna chyba tez go mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzech..twarrdy
najgorsze, ze ja zrzędzę permanentnie. Jak taka biurrrwa :o W pracy mi kolezanki powiedzialy"co ona sie tak tylko Ciebie czepia" (szefowa) Wiecie, jak ja sie czuje? Co z tym mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babyyy co wy z tymi kryzysami :) Chyba Was trzeba w jakieś obroty wziąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
orzech..twarrdy -- no ja Ci nie poradzę sama mam 2 szczeble nad sobą i z jednym (kobieta) tez różnie (częściej gorzej niż lepiej) to bywa a 2 (najwyższy) to facet i tu już jest lepiej - dlatego uważam że z facetami jako przełożonymi jest prościej się dogadać L - gdybyś był babą to byś wiedział co to kryzys - zacytuje mojego informatyka M : - ooo widzę u Was znowuż karuzela nastrojów, to nara - dzisiaj usterki załatwiamy telefonicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
kwoli wyjaśnienia - nie miałam na myśli co miesięcznych wahań temperatury - bo tu jak wiadomo jest różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodna!
A mnie to już chyba nawet słońce nie cieszy, wszystko do bani.Dziś nawet włosy nie współpracują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informatyk mi się podoba:D tzn jego teksty Co do małżeństwa to ja mam MEGA kryzys...Gdybym miała więcej odwagi juz dawno bym się rozwiodła......szkoda ,że on mysli ,że ja żartuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×