Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Normalnie kobity ja Wam pomogę bo Wy się zazrzędzicie na śmierć:P Rozejdźćie się z tymi facetami, a ja założę taką wspólnotę/kościół bezrzędliwosci....Ja zostanę Kapłanem, a Wy moimi wyznawczyniami :P Wyznaczy się dni kiedy która ma ze mną spotkanie i wieczorami będziemy czytać Biblię:P Gotują sobie sam...no chyba że któraś chce poza kolejnością się spotkać to preferuje szarlotkę tudzież z rabarbarem ciasto:P..sprzątam sam no chyba, że świątynię to wtedy wiadomo kolektyw w topless :D piorę sam, jak jestem chory to siedzę cicho. Jak jestem wypity to idę spać, nie kręcę się, nie rozmawiam, nie rozdupczam połowy mieszkania w poszukiwaniu wyimaginowanej rzeczy :) Co wy na to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
L--- to może ja Ci swojego capa na szkolenie podeśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 samców na małym metrażu to niezbyt dobry pomysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
spoko, on jest alfa tylko zawsze beta dogadacie się jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nigdyś wzorowa
Wspólnota, komuna, sekta tudzież inna organizacja owczego pędu nie dla mnie. Poza tym nie lubię się dzielić, chociaż jedynaczką nie jestem ;) Ale chętnie poobserwuję taką działaność z boku głodna wiedzy rzeczy dotąd przeze mnie niezbadanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
L JESZCZE CIE NIE ZNAM a juz cie lubie. i nawet moge isc na twoje propozycje tylko szkoda takiego chlopa bo mysle ze nie dasz rady i wez pod uwage ze przedzial wiekowy tez tu jest zapewne duzy zeby nie powiedziec ze raczej wiekszosc moze byc z tych wiekowych a teraz do tematu nogi bola jak cholera po zakupach sukienka na wesele nie kupiona syn w dzien spi maz daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze pozżerdzić.Cwaniaczek Olivier tak swietnie tokuje,że wała robi z kobiet na cafe.One sobie nie daja powiedzięć tak jak vera icona i Perwersja i murem stoją za nim.Dopiero jak sie przekonają odskoczą jak oparzone.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznikus
ty juz pijany ???? idz spac dziadu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuu taki ideał to ze mnie nie jest:P ma się tą ciemna stronę :> Aha dziś przywiozłem lampkę do domu...będę reperował może jej blask rozświeci 2 stronę mego łoża:D jest target. Hmmm czy mnie można lubić?? może być ciężko:P Kurde w domu mam za czysto tak nienaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ci niespodzianka! Prąd mi wcześniej włączyli. Stera prasowania warczy na mnie na tę okoliczność. Pewnie mało kto mnie tutaj zrozumie w tej kwestii, ale ja nawet lubię prasować :P Ale zrzędzić również, więc co by było w temacie przewodnim utrzymane - częściej zimno, wcześniej ciemno, ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan i wladca idealny lampke nad komputerem naprawia juz od 4 dni, jakas czesc sie odkleila i zwisa, pan mial 3 dni wolne ale oczywiscie naprawic nie dal rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to do pracy dzis musze jechac i 40 minut tluc sie publicznym transportem, w srodku nocy. Nie chce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
Trochę nietypowo bo na siebie samą: miękka jestem bo mój panicz w domu ze mną zamiast u rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wredne czasy nastały.Nawet pierdnąć sobie nie wolno w domciu.Już jestem pantoflarzem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdź, gazuj, bącz, zasmradzaj :) co się przejmujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch.l.
zrzędne sobie na jedną zrzęde co tu na mnie zrzędzi: nie zrzędź zrzędo na mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M. kichał 3 razy- na co to? L. lubię, facet idealny- poobserwujemy, jak nam się topik nie rozpadnie wcześniej, czy po ślubie też tak będzie. Dziewczyny, jakbym o sobie czytała. U nas w ogrodzie leży basen z wylaną wodą , trzeba tylko go umyć i schować- co miał zrobić mój M. Zgadnijcie zrobił? Nieeeeee:( Starszy syn- nastolatek nawymyślał mi rano, że ma biegunkę, dostał Stoperan i został w domu, i ten cudowny lek tak mu pomógł, że już po niedługim czasie pojechał do kolegi po zeszyty. Wrócił bez- bo chyba zapomniał po co pojechał. Drugą małą kruszynkę jakieś choróbsko łapie, bo kaszle i smarka na potęgę. Mnie też w nocy kaszlało, a że leczę się sama- zapodałam sobie lek na rozszerzenie oskrzeli i kaszel jak ręką odjąć przeszedł. A ja astmy nie mam- podobno. Muszę to ustalić z moim lekarzem. Tyle marudzenia na teraz. Pozdrawiam. Aha, ostatnio się martwię, że mam dwóch synów, i kiedyś tu moga dołączyć moje ewentualne synowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
Olinka Ty się nie martw że synowe mogą tu dołączyć - Ty si.e lepiej martw czy przypadkiem starszego syna już tu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
L-- jesteś tak idealny że aż się obawiam czy przypadkiem po 1szym pocałunku nie zamienisz się w żabę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana Wczoraj nawet bylo spoko.Ewakuowałam się przed zarazą do drugiego pokoju :D M podejrzewa ,że istnieje jakis cudowny lek po którym zdrowieje się po godzinie,ale ja mu nie chce dać :D Musze go faszerować co najmniej kilkoma tabletkami i syropami bo jak mu podam kompleksowy gripex to uważa ,ze ja go nie leczę i po jednej tabletce to on nie wyzdrowieje :D zrzędząco na dziś- brzydka pogoda, słonka mi brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slepa...hahaha, a może ja jestem brzydki jak żaba i po pocałunku zmienię się w księciunia:>? Pogoda nas nie rozpieszcza...dziś jakiś baran zasuwał DTS-ką bez świateł swoja wypasioną Audicą ledwo go było widać w tej szarudze. Wogóle jakoś dziś ludzie jeździli jakby się z dupami na łby pozamieniali:/ Jeszcze widzę że szef ma humory znowu będzie pierniol zrzędził i się czepiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka...
kurcze a mi dzisiaj strasznie smutno...sama siedze w biurze nuda straszna ...dobrze ze jest kafe i radio bo normalne masakra ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka...
:P wiem wiem nie mam co narzekac ...ale czasami mi sie zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×