Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

Gość basia35
Ja też bym tu chętnie dołączyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska zrzęda
kapitalny temat :-) Jak dołączę to wam sto stron z miejsca nabiję :-) Na początek: mam ciche dni z meżem, choc ogólnie dobra z nas rodzina, dziecko mi ząbkuje i płacze po nocach, podrywam faceta nieczułego na moje wdzięki, nie mam kasy na nic..... i co chwilę cos jem, zamiast dbać o linie. c.d.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinka,basia,boska- przybywajcie i zrzędźcie do woli.....ja tu zazwyczaj jestem na tygodniu o poranku bo stary do roboty córa do szkoły ....L-w zadnym razie nas nie opuszczaj (chociaz przez Ciebie zrzedzic mi się nie chce no i punk widzenia faceta jest nam niezbędny):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaa...moje panie właśnie, że nie była u mnie tylko spotykaliśmy się na jedzonku na mieście. Ale moja osoba, ęteligencja, poczucie humoru, elokwencja itp. itd. ( co będę dużo mówił moja cała zajebistość :P ) sprawiły, że jutro będzie u mnie:P I całe moje narzekanie się opłaciło bo mam wysprzątane na jutro wszystko. Tylko pranie wyprasuje i będzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, część obowiązkowa- narzekanie- dołączam się do narzekania na M, poza tym boli mnie gardło, więc w domu będę je oszczędzać i nie po marudzę.Dziecko kaszle i ma katar- cudownie, znowu szpital domowy. A teraz pochwała dla L. i pamiętaj, nie zmieniaj się po ślubie... Pozdrawiam, czekam z wirtualną kawką dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o narzekamy - no wiec ja sie nie wyspalem , drugi powod do narzekania to w firmie rano nie bylo mleka do kawy , cos jeszcze ...o nie mam kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
no i mam kolejną samotną noc z mężem u boku za sobą :O muszę chyba poważnie pomyśleć żeby go wyprowadzić na wyrko do drugiego pokoju - bo chrapania to jak będę miała ochotę to sobie posłucham na mp3ójce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślepa w wyborze- ja to znam skądś, poza tym też się nie wyspałam, bo spałam z synkiem, a on się rozpycha strasznie, a mój M powalił sie na łóżku w drugim pokoju i chrapał właśnie. Webster - brak mleka, wkurzające, brak kobiety wkurzające- wszystko stan przejściowy. A ja wkurzyłam sie teraz na mojego M. coś mu wczoraj wpadło do oka, czerwone, jak zaraza, a on nie chce do lekarza- którego mu w niedzielę :) wydzwoniłam, że przyjmie. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewcia
Cholera,też zacznę marudzić!!!! U mnie również kolejna noc z ,,chrapaczem " u boku. Niedziela bez konkretnych planów i na dodatek za oknem beznadziejnie. Kolejny dzień życia umknie niepostrzezenie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryżowa szczoteczka
ten Mój też mnie denerwuje.......mało, że chrapie to jeszcze pierdzi od czasu do czasu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepa w wyborze
poboli, poboli i przestanie - skocz do apteki bo ibuprom - ja to najczęściej słyszę - a jak mu powiem że nie chcę się od niego zarazić to mówi żebym się owinęła folią - oni chyba mają wrodzony lęk przed lekarzami ja to myślałam, że Webster w temacie zrzędzących bab chwali się, że nie ma kobiety a nie zali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryżowa szczoteczka
Dziś niedziela...........trzeba pomyśleć o lepszym obiedzie........ tymczasem biegnę na tron: http://tnijurl.com/bd189ca51b07/ też lubię tam poczytać...............hi hi hi.......oleńka ...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa szkatułka z balsamem
Ha ha ha..........u mnie to też normalne, czasem jeszcze do tego dymek, miłej niedzieli wszystkim..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagav
A ja mam radio w kibeku.............skutecznie wszystko zagłusza, miłego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo to...
Nie mam dziś komu posmęcić. Posmęcę tu. Pokłóciłam się z facetem wczoraj. Bo ja chcę sobie z nim randkować, romansować, a temu się stałego związku chce. Nie chcę włazić w pranie, sprzątanie, gotowanie, oglądanie faceta w gaciach - specjalnie wybrałam młodszego, żeby nie chciał się jeszcze statkować, a tu masz, jak na złość jemu się marzy zabawa w dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudna Niedziela
Prawdziwy niedzielny temat.........................też zawsze z lekturką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
zostac tu na dluzej mysle ze powodow do narzekania mi nie braknie moj maz mowi ze jestem mistrzem swiata w tej dziecdzinie a jak popisze jeszczze o narzekaniach mojej siostry to moze byc jeszcze ciekawiej na razie narzekam bo musze wyprac fieranki wczoraj namoczone posprzatac mieszkanie i szkoda ze nie mam takiego L. w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz moja kolej! Mąż przeziębiony a to gorsze od katastrofy ekologicznej, dzieci mają katar a ja jak zwykle " do usług" im!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska zrzeda
Ja się tez nie wyspałam, bo córa spała z nami, a ona lubi w poprzek łózka- ja prawie spadłam, wszystko mi ścierpło, boli mnie kark, bo bałam się choćby ręką ruszyć żeby jej nie obudzić.... A na reszte będę zrzędzić pod wieczór bo narazie mam dobre plany na dziś i zobacze co z nich wyjdzie, a co zostanie do zrzędzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wstałem łeb mnie boli....wyglądam jak nieszczęście, jestem głodny. Taktycznie omiotłem mieszkanie wzrokiem czy wszystko na wieczór gotowe:D i zauważyłem brak użycia Pronto na meblach, przez co są matowe zamiast świecić się jak psu jajca:/ yhhh jeszcze długa droga nauki przede mną:P Byłem dziś cwany i żeby nie gotować samemu wepchnąłem się do rodziców..nie pobrudze u siebie nie będę musiał sprzątać:P Tak Was czytam i się zastanawiam czy po ślubie chłopy zaczynają chrapać?? Bo każda na to narzeka, a wcześniej tego nie było? Ja na swoje szczęście śpię cicho, czasem mogę gadać przez sen. Aha najgorsza rzecz to jak mi baba ściąga kołdrę na swoja stronę...jeeee mam taki uraz z dzieciństwa jak się spało z siostrą czy kuzynostwem na jakichś wyjazdach czy wczasach. Zawsze mi ktoś kołdrę ściągał. Byłem cwany i miałem dwie teraz ...no ale pewna pani uświadomiła mi, że zabiłem tym romantyzm spania pod jedna kołdrą bo i łatwiej figlować i się przytulić:P Także znowu mam powrót do jednej, ale póki co to JA jestem królem kołdry, to JA śpie w poprzek a nie dziecko:P , to JA się rozpycham:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska zrzeda
he he .ja osobiście spię pod własną kołdrą, a maż pod własną, bo lubie się otulić i tak jak Ty nie znosze podkradania a co do romantyzmu... cóż, jakby facet nie potrafił pokonac przeszkody w postaci kołdry, to raczej bym uznała, że mało mu zależy :-p A chrapanie to raczej podejrzewam przychodzi z wiekiem, a nie z obrączką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wake up alone
a ja chciałabym mieć nawet chrapacza u boku a nie zasypiac i budzic sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale wiesz z 2 kołdrami problem taki, że jedna osoba będzie niestety wystawała i miała chłodzone nery non stop:P mówimy o opcji - przytul się. Co do figlowania to jasna rzecz, że mało to przeszkadza, ale zawsze jakiś taki burdel się robił i i tak kołdry lądowały na podłodze odsłaniając plac boju:P Raz nawet w tym amoku zaplątałem sobie nogi w poszewce i był ubaw ot taki przerywnik w ciężkiej pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×