Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyśbyłam inna

gdy nie masz komu pozrzędzić-zapraszam

Polecane posty

do d..y, do du.y, do du.y..........Uwaga dzisiaj gryzę!!!!!! Kłotnia z chłopem o 6.30.Kuźwa- Leoncio (nie wiem jak sie to pisało) się znalazł a ja niewolnica Isaura.............chole...ra, chole.a...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Inna 🖐️ Dorzucam coś od siebie. Padł mi akumulator i zostałam dzisiaj w domu. Niby pozytywny wydźwięk tej historii, ale zaplanowałam na dzisiaj ważne sprawy, których nie da rady zrobić z domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Witajcie kochane zrzędy)))....widzę, że bardzo zrzędliwy dzień dzisiaj. Ja też mam wcale nie lepszy jak wczoraj, a jeszcze moja mała żabka chora w domu dzisiaj siedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Inna...a sąsiadki mają cieplej dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- jeszcze nie konsultowałam dzisiaj ale skoro jednej wczoraj skoczyło do góry to ja juz nic nie rozumiem.Najbardziej nie rozumiem dlaczego mam tak zimno w wc.Wc jest maleńkie -tyle co kibel włazi.I tam jest kratka wentylacyjna wiec się zastanawiam czy całe to zimno to nie wina tej dziury.Trochę ja zatykam.Kuźwa tyle się mówi o zaczadzeniu ale jak nie zatykac kratek jak tak z nich zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moje zdanie....
Sama pisałaś, że Twoje kratki zamiast wywiewać to wwiewają i to jest przyczyna tego zimna. Może sąsiadka ma więcej żeber grzejnika??...i dlatego ma cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Współczuję Ci Inna. Sąsiadki może faktycznie mają większe grzejniki....a z tymi kratkami to powinni wyjaśnić sprawę do końca, przecież jeśli masz gaz to wentylację musisz mieć, ale ona powinna sprawnie działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
no to dolaczam do zrzedzacych mnje tez padl dzjs akumulator j tez nje poszlam do pracy okaze sje co bedzje w ponjedzjalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Ale dzisiaj dzień:-o....wczoraj był dzień świstaka a ja mam go dzisiaj....ale spokojnie....uf...nie wolno mi się denerwowac...dlatego weszłam na kafe....odstresować sie.... mam zamiar...co z twoim serduszkiem?....nie czekaj tak dlugo z wynikami...a nie odczytali Ci wyników? Do tego czasu to wyniki będą nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
Widzę, że nie ma dzisiaj chetnych do zrzędzenia na dłużej....no cóż..:(...chyba nas pozamraża ten mróz...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
W takim razie życzę wszystkim Zrzędom miłego i cieeeepluuutkiego weekendu )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
ana dzjeklj za zajnteresowanje w sumje z sercem nje jest zle bo sprawdzalam tylko latego ze strasznje sje trzepotalo ale to bylo dokladnje rok temu . Teraz jak robjlam holtera to juz czulam sje dobrze no ale nadszedl dlugo oczekjwany czas badanja wynjk calkjem jak nje moj na tyle na jle potrafjlam cos tam zjnterpretowac wedlug jnnych wynjkow w jnternecje . odczytac njkt nje odczytal bo odebralam w rejestracj a wjzyta u lekarza tak jak mowjlam moze we wrzesnju . srednje teno 87 najwyzsze 176 mysle ze tak wysokje tetno chyba bym czula dlatego mowje ze wynjk badan jak nje moj. wydaje mj sje ze moj problem z sercem to maly pjkus w porownanju do twojego , wjec nje bede szczegolnje sobje zawracala glowy przed czasem. wejde najwyzej na rejon moze cos mj powjedza a potem dopjero jak przyjdzje czas do kardjologa tobje zycze spokoju j zdrowka a jnnym pozytywnego rozwjazanja problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
jde powalczyc z akumulatorem dostalam obszerna jnstrukcje do podlaczenja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś lepiej... Zmówiliśmy sie z przyszłymi sąsiadami na wtorek na rozmowe w sprawie prezesa, naszych mieszkań i adwokata, zobaczymy co wymyslimy i jakie decyzje wiekszosc podejmie, bo niektorzy zaczynaja mysleć o wycofaniu sie z umów... nowej decyzji z banku jeszcze niemamy:( Mój akumulatorek tez dzis słabiutko i na noc go wziełam do domu żeby bardziej nie zmarzł:)) do niedzieli moze mu sie polepszy:)) miłego wekendu dziewczyny, duzo zdrówka, ciepła i uśmiechu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
Wjtam j o samopoczucje dzjs od rana pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
czyzbym wszystkjch wystraszyla ? zakladam druga opcje .. ze wszytskjm sje poprawjlo j nje macje na co zrzedzjc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
...Witam wszystkie zrzędy....mam zły nastrój..i najchętniej schowałabym się w mysią dziurę:(...a jutro😭..rany..szkoda gadać😭 Inna...jak tam z tym ciepłem u Ciebie? Lepiej czy tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana...
dobre chociaż i to...a u sąsiadek? Ale nie odpuszczajcie, bo na nastnepną zimę znowu będziecie marznąć. Doprowadźcie sprawę do końca, niech zrobią tak jak powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie się ciepło superbabki. Ana, łap ode mnie na jutro mnóstwo pozytywnej energii. Trzymam kciuki i czekam na Ciebie z dobrymi wieściami! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zamiar
Ana TRZYMAJ SJE j odezwjj zaraz po , bo troche brakuje tu nam tamtej ANY , njekjedy zrzedzacej ale wcjaz jdacej naprzod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inna 🖐️ Ana dzisiaj właśnie ma wizytę. Pewnie przyjdzie nam jeszcze poczekać na jakieś wieści. Oby wszystko poszło pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×