Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość echhhh...
wtf1 pol godzinki temu ... ale nic nie stoi na przeszkodzie by zaraz to powtorzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hmmmm @@@@@ ... nie wiem jak można tu kogoś na tyle źle potraktować aby mieć uraz ... trzeba mieć dystans że to tylko net no i odrobinę zdrowego rozsądku a tragedii być nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
Nie wrzucam wszystkich do jednego worka,ale stałam się bardzo ostrożna.Długo zbierałam się po ostatniej wirtualnej znajomości:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf1
@@@@@#$% Zaufaj ponownie, a przynajmniej spróbuj. echhhh... Co teraz robisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
Bo znów poczułam ten fajny dreszczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf1
@@@@@#$% Dawaj! Ja też to czuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@.. dreszczy jest fajny i ta świadomość że się podnieca inna osobę i można ją posterować do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john z otwocka
@@@@@#$% - niestety wiem o czym mówisz, ja już też nie raz się naciąłem, ale nie tyle żby mnie ktoś skrzywdził ale na całą masę podszywaczy i ludzi którzy pożywkę mają z tego, ze zrobią człowieka w balona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john z otwocka
a są ludzie, których kręci takie wzjemne podniecanie przez neta... z wymianą zdjęć - ale z zachowaniem 100% dyskrecji... chociaż tyle przyjmeności wobec ponurego faktu posiadania oziębłej partnerki/partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
No właśnie,ta świadomość,że się podnieca druga osobę jest najfajniejsza:) Co wtedy czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john z otwocka
satysfakcję i również podniecenie wywołane tym faktem ;) a u mnie dodatkowo, potwierdzenie, że mogę kogoś podniecić i to z moją żoną jest coś nie tak, że seks jest jej zupełnie obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf1
@@@@@#$% Podniecenie! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
Podniecenie jasne.Ale to podniecenie narasta stopniowo coraz bardziej....pojawia się dreszczyk,potem motyle mmmm te lubię najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf1
echhhh... Ty to chyba teraz bardzo zajęta jesteś? ;) Nic nie piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dziwne ... ja czułem podniecenie oglądając ale jakoś nie miałem frajdy aby czuć że oglądająca się podnieca, ... doświadczenie pokazuje że panie mniej podnieca oglądanie masturbujących się facetów, i jeżeli to robią to raczej aby im sprawić frajdę i dlatego ze podnieca je ze są oglądane ... tak że panowie nie łudźcie się że robicie takie wrażenie na pannach próbując urwać sobie małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
i to jak czuje,ze płona mi policzki i kreci w głowie....wiem wtedy że dłuzej nie wytrzymam,że muszę sie zaspokoić:)To jest fantastyczne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@@@#$% - mnie w ogóle strasznie kręci sam fakt, ze ktoś masturbuje się dzięki moim słowom, tekstom, zdjęciom... niezmiernie mnie to podnieca a jużmarzę żeby móc się masturbować przy kobiecie w realu i żeby ona też to robiła patrząc na mnie ;) niekoniecznie zaraz seks... echhhh - czyżbyś jednak wzięła się do dzieła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a największe podniecenie jak można sterować tą druga osobą , jak ona w pełni realizuje polecenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dziwne ... ja czułem podniecenie oglądając ale jakoś nie miałem frajdy aby czuć że oglądająca się podnieca, ... doświadczenie pokazuje że panie mniej podnieca oglądanie masturbujących się facetów, i jeżeli to robią to raczej aby im sprawić frajdę i dlatego ze podnieca je ze są oglądane ... tak że panowie nie łudźcie się że robicie takie wrażenie na pannach próbując urwać sobie małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@@@#$% - mnie w ogóle strasznie kręci sam fakt, ze ktoś masturbuje się dzięki moim słowom, tekstom, zdjęciom... niezmiernie mnie to podnieca a jużmarzę żeby móc się masturbować przy kobiecie w realu i żeby ona też to robiła patrząc na mnie ;) niekoniecznie zaraz seks... echhhh - czyżbyś jednak wzięła się do dzieła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
no mialam male zamieszanie - w koncu praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
Czasami trudno ,szczególnie z tym zdrowym rozsądkiem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtf1
echhhh - to może się teraz rozluźnij nieco? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@ zdrowy rozsądek jest tu niezbędny i konieczny, inaczej może się to wymknąć spod kontroli a nie ot chodzi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ma być tylko przyjemna odskocznia i spędzenie czasu, czasem tylko rozmowa , tak jak teraz, a czasem coś więcej;) ale rozważnie i odpowiedzialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
no wlasnie nie daja mi ;) straszny ruch sie cos dzis u mnie zrobil.. przedziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×