Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

i teraz patrzą na Ciebie jak z nami piszesz... tylko nie wiedzą o czym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
echh, a zdażyło Ci się, że któryś z kolegów z pokoju przyłapał Cię na takiej zabawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
wtf1 a co ja sama mam w domu zrobic... tu przyjemniej sobie dzien umilac ;) a moj luby - nie dosc ze mieszka osobno to w delegacje wyjechal i wroci po weekendzie czy mam go przy sobie? - oszalales... - by bylo slychac ;) a paluszkow nie sluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
hehe... w moim pokoju 3 mezczyzn (w tym 1 to szef-niestety jakas klucha wiec jak bezplciowiec) myslisz ze daloby sie cos takiego ukryc na jakichs... nie wiem... 30 m2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh... Ty uważaj, by Ci jakiś klient tych paluszków ...nie wylizał! W domu, owszem sama, ale pod wspomnienia można się pogłaskać. Co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh... Wibrator w domu, a nie przy sobie :) Czy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
I w tym momencie zaczynam żałować, że pracuję w pokoju sam. Ile bym dał za taką koleżankę w pokoju jak Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
wspomnienia to nie to samo co adrenalina i przyjemnosc w danej chwili... wylizal jak wylizal... oni sa skorzy do pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz - czyli oni wiedzą? Nie no, teraz to mnie całkiem intrygujesz... proszę, opowiedz więcej bo na razie rzucasz jedynie hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu jest odpowiedź dla @@@@@#$%. Szuka w necie adrenaliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
nie moge pisac.... jak skoncze to sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
zonaty - czekam na kawał z puzonistą i hydraulikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh... Parę pytań jeszcze do ciebie :) W czym Ci klienci chcą ci pomagać? Co teraz kończysz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
jak ktorys zauwazy ze sie bawie to czesto dostaje propozycje czy mogb by sie dolaczyc... zabawe... przynajmniej powoli koncze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
o prosze,panowie sie podkrecaja z powodzeniem jednak dalej.mozna sie wlaczyc ponownie,czy tu juz karty rozdane? na ilu z was czekac bedzie w domku pachnaca,napalona kobieta,ktora z namietnoscia kontynuowac bedzie na jawie te fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę... a cóż to za biuro obsługi? No i opowiedz dokładnie jak to robisz że obsługujesz klienta i się masturbujesz...chyba faktycznie za dużo fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
biuro obslugi to to nie jest... ale klienci i tak sie zjawiaja... przy kliencie sie nie dotykam - bez przesady... nie robmy z tego basni... no chyba ze chcesz... to moznaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu - raz jeszcze przejrzałem co pisałaś w tym topiku. No, kobieta z temperamentem z Ciebie! Tak bez gry wstępnej? Raczej rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hydraulik dostał wejściówkę do filharmonii i było solo na puzonie .... no i hydraulik patrzy, patrzy jak puzonista mocuje się z suwakiem puzona i w końcu zagaduje sąsiadkę z fotela obok ... pani, pani ... to się musi dać wyjąć, ja hydraulik jestem i nie takie rury rozłączałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
wszystko w mysl powiedzenia ,,nigdy nie mow nigdy,, moja ochota na seks jest potezna i oby mnie nigdy nie opuszczala.do tego owszem temperament i wyobraznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sg - kwintesencja kobiecości! Pozazdrościć Twojemu mężczyźnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×