Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość echhhh...
echh... Was dzis tez tak roznosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o umowę czy formalizmy - chodzi o bezpieczeństwo... ja mogę wytrzymac i taką znajomość bez perspektyw ale bardzo chętnie się spotkam jeśli tak się rozwinie sprawa - część kobiet tak naprawdę bardzo boi się zdradzić w realu i chce mieć pewność że taki delikwent nie będzie potem nagabywał itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
ide sie przewietrzyc... troche ochlody i papieros moze pomoga... ale i to nic pewnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh... Lepiej inaczej się rozluźnij i...zdaj relację ;) John - przecież piszę, że "dla jaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
Oj ja muszę uciekać:(Szkoda,bo było ciekawie.Zaglądnę jeszcze ale sporo później;) Papierosek,tego mi chyba też potrzeba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
Witam wszystkich, bardzo fajny temat. Pozwólcie że się przyłączę... Z tym udanym związkiem w realu, a fascynacją flirtowania przez net jest jak w tym dowcipie, co mąż mówi po kilku latach małżeństwa do żony: Aśka jesteś świetną kobietą, bardzo ładną, seksowną, świetną w łóżku, po prostu niczego Ci nie brakuje, żebyś Ty tylko jeszcze obca była :D Żonaty58, a jak leci ten dowcip o puzoniście i hydrauliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam inne "przedmioty" zamiast papierosa do włożenia do buzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Nowych o niestety żegnam już poznanych:) zapraszam ponownie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
Może kiedy najdzie mnie ochota,skrobnę na @:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@#$%
duża ochota na coś fajnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
A masturbację w pracy jak najbardziej popieram i praktykuję. Bardzo dobrze robi na odstresowanie i ogólne rozluźnienie-pomimo udanego sexu w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
no spokojnie spokojnie... nie za czesto bo sie znudzi... mysle ze czestotliwosc raz na godzine - poltorej to i tak niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
zaraz masturbujesz... to takie brzydkie slowo... czasem tylko glaszcze.. czasem masuje... a czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
poza tym... normalnie nie mam tu takiego ruchu i rzeczy do robienia jak dzis... wiec co tu robic.. tym bardziej ze w spodnicach chodze wiec i dostep ulatwiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
Ster... no czego nie wiesz... czase... zamaczam paluszki w feromonach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
echh no to masz przewagę nad facetami, jeśli chodzi o dostęp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh... Ostatnio było o 11:30, to teraz pora na kolejne głaski ;) Zdaj relację, mrruuu...:) I jeszcze ta spódniczka! Rozpływam się w ustach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh - powiedz jaki masz charakter pracy i w jakim miejscu pracujesz? No i opowiedz bardziej dokładnie w jaki sposób się głaszczesz albo i coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
hmmm.. wiecej nic nie powiem procz tego ze mam czesty kontakt z klientami :) w moim pokoju - hmmm... ze 4 osoby (3 facetow) paluszki... feromony.. dlatego tak intensywny zapach erotyzmu wisi w powietrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh... Czuję, że zjedziesz się po bandzie jak przyjdziesz do domu :) Masz wibrator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×