Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość echhhh...
a kto powiedzial ze utrudnony? nie chodze w spodniach - no chyba ze na narty :) rajstop tez nie nosze - za bardzo mi sie z kalesonami kojarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w zime pod spódnicą musisz mieć nieźle gorąco, jak tylko masz tam bielizne i pończochy. No chyba, ze mieszkasz w ciepłym kraju i nie jest to PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
sprawa gustu - spokojnie (przynajmniej tak mi sie wydaje) luzna atmosfera - chodzi mi o to ze nie szokuje ich to juz tak bardzo - a zaden nie"naskarzy"bo i tak by im szef nie uwierzyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh... szkoda, ze nie nosisz rajstop - no to ja chcę taką koleżankę jesli pozwoliłabyś mi sie masturbowac przy Tobie i razem z Tobą... a oni co? tylko spytali czy pomóc i Ty odpowiedziałaś, ze nie i poszli? Ja bym chociaż maila do Ciebie napisał czy to co widziałem to dobrze widziałem i chętnie też bym sobie pomasował przy Tobie wacusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
zonaty hehe... dobre... wtf... najpierw trzebaby ja nosic... wiesz... jak jest cieplo jezdze na rowerze.. ale jak sie ochlodzi to uruchamiam auto - wiec nie mam gdzie specjalnie zmarznac... w pracy mam ogrzewanie - w domu tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
john... boja sie pisac - bo maile sluzbowe i ogolnie jest podglad na ich monitory :) na moj nie :) hehe - a powinno byc chyba na odwrot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nosisz krótkie spodnice i bez bielizny? WTF????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... nie ma to jak uroki cywilizacji :P w lecie klima zima centralne ... a ludziska na prowincji w piecach muszą palić a lecie wodę ze studni dla ochłody ciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
nie takie krotkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
echh a w jakim mieście pracują takie gorące kobiety jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
nie wiem... poszukaj ich :) ja na zachodzie PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh... bez jaj z tym podglądem, zawsze można tak zrobić żeby napisać, a maila każdy ma niesłużbowego, znając Twój słuzbowy można napisać nawet nie z pracy - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
wtf... spodnica jasna (kawa z mlekiem) luzna bluzka na naramkach - biala i szpilki w kolorze ultramaryny (podobnie jak niewielkie dodatki) a lokalizacji nie podam... :) niech ekscutujace zostanie tylko forum... przeciez i tak sie nie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie ..trochę mi was żal, jak tak czytam te opisy Waszych doświadczeń i Waszych partnerek....cóż życie nie wszystkim daje po równo... ale pamiętajcie że zawsze można to zmienić:) ja zmieniłem 5 lat temu i nadal jest zaje-iście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
pewnie na dzikim zachodzie... zonaty-masz rację, wszystko opiera się na fantazji, wić faktycznie to nie ma znaczenia. Pytanie tylko, czy chcemy kupić te fantazje, które sprzedaje nam "echhh", czy je negować i podważać, co zniechęci echh do dalszych wypowiedzi i zakończy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
zonaty :) to goraca kobieta.ona nawet w grudniu na gole nogi mini zaklada i bez majteczek. w koncu i wilka zlapala,czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhhh - Ty mi kogos przypominasz ze sposobu pisania i ten brak bielizny. No i nie pracujesz w PL. Wolisz uzywac słowo "bielizna" czy "majtki"? Czy jest to dla Ciebie obojętne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhhh...
spokojnie - na droge mam czarna skorke... :) nie zmarzne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WilkSyty
echh, w takim stroju i bez majtek, chyba nie przyjechałaś do pracy na rowerze? Choć nawet przy nie wiadomo jakiej dodatniej temperaturze w szpilkach raczej ciężko pedałować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×