Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Gość igram
"Ale ściema, ehhh ..." Przeciez to jasne ze wszyscy tu sicemniaja..i wszyscy udaja ze wierza;) a dziewczyny w kapciach i ciepłych slafrokach robia na drutach i od czasu cos tam wpisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słychać jak ślizga się w pochwie ... jego pchnięcia są powolne ale zdecydowane... mocne pchnięcie i powolne wycofanie, mocne pchnięcie, i wycofanie... to za dużo dla Ciebie, wkłądasz rękę między nogi, czujesz go w sobie, jego dłonie ciepłem obejmują twoje pośladki ... kilka ruchów paluszkami i znów uderzasz czołem w monitor... syczysz z rozkoszy żeby nie wrzeszczeć... cipka faluje na jego twardości... onto wie, czuje, i teraz już mocno cię rżnie szybko i głęboko, jego biodra z plaskiem obijają się opd Twojego jędrnego tyłka i teraz to on wariujej wbiajać swój tryskający pal w Twoją cipeczkę... potem wyślizguje się z Ciebie a dłonią rozciera po twoich udach wyciekającą spermę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ściema,
a właśnie że nie, bo na szydełku - a Wy przestańcie już tak ubarwniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ściema,
jasne jasne :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie posmiejcie panowie i tak najlepiej wmowcie sobie ze nie ma na swiecie interesujacych seksownych kobiet.bedzie wam sie spokojniej zylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Sprawa:0 ależ sa sam z kilkoma takimi sie spotykałem:) tylko ze nawet one tak ostro nie odważały sie w pracy:) po pracy i..owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Sprawa tu masz prace w domu:) to moze i tak robisz;) ale czy chce Ci sie tak stroic do.........komputera?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd rozumiem,ze adres podales swoj,bym dala sie jednak przekonac do wyslania interesujacych cie zalacznikow...czy sie myle. nie zamierzam nikomu nic udowadniac.jestem tu,poniewaz obecnosc jeszcze kilku osob bardzo mnie podkreca.nie sa natretni,wulgarni,obrzydliwi,do tego ciekawie opisuja swoje przezycia i fantazje. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałęm wsumie nie wiem po co...napewno nie z myślą o Twoich załącznikach...chyba ze ze swojej strony.. Nie chce abys myślała ze chce jakiegoś udowadniania, super podniecająco się mi się Was czyta i jest ok..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Spawa :) Buzka:) przecież ja tez w tym uczestniczę;) i o zabawę tu chodzi:) aj najbardziej podoba mi sie twój sposób myślenia o sexie:) jest wiec ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo żeście zaczęli jakąś debiliadę - jedni fantazjują inni mówią prawdę, każdy może to sobie po swojemu przefiltrować, ważne że zanim nie zaczęliście dobrze się tu bawiliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie! niestety praca bardzo ogranicza :P hehe w palarni powiedzial tylko - nieziemska istota... i dostalam buzi w sutki, musniecie paluszkami... pozniej ludzie doszli.. echhh... myslalam ze mnie zaraz rozsadzi i bede musiala go powalic... wizje jakie zrodzily mi sie w glowie nie nadawaly sie do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.nie nadazam. igram,chyba cie nie lubie jednak.jakis atak wyczuwam,albo prowokujesz po prostu. i nie rozumiem-to ty oooddd sobie czytajac moje posty wyobrazasz ze mam niedbale zawiniete walki na rozczochranych wlosach,nieladna twarz i jeszcze tragiczniejsza figure owinieta brudnym podartym workiem...i wystajace z gumowych flip flopow czarno/zolte dlugie paznokcie.. zdycham ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd nie wiem... nie sadze ;) ale sciema - oczywiscie ze masz racje... siedze w podomce, mam tluste zwiazane wlosy i przez ciebie pomylily mi sie oczka... teraz musze pruc bo sweterek mi sie rozjedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john - nie mam jak - pisze z telefonu caly czas... a nie bede sie az tak rozpisywac... ale jak zasiade przed kompem - mam nadzieje ze jutro - to streszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd jakos nie przepadam za igraszkami w takich miejscach... raczej z czym innym mi sie kojarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki mam takie pytanie co do bezmajteczkowych przygód, czy zdarzyło Wam sie coś takiego ze ktoś zauważył, a Wy tego niehciałyscie, tzn poprostu przypadkiem, np powiew wiatru, upuszczony długopis itd..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
nie rozumiem-to ty oooddd sobie czytajac moje posty wyobrazasz ze mam niedbale zawiniete walki na rozczochranych wlosach,nieladna twarz i jeszcze tragiczniejsza figure owinieta brudnym podartym workiem...i wystajace z gumowych flip flopow czarno/zolte dlugie paznokcie.. zdycham ze smiechu 14:29 [zgłoś do usunięcia] echhhh... oooddd nie wiem... nie sadze ale sciema - oczywiscie ze masz racje... siedze w podomce, mam tluste zwiazane wlosy i przez ciebie pomylily mi sie oczka... teraz musze pruc bo sweterek mi sie rozjedzie a ja WAS DZIEWCZYNY baaaardo lubie i cenie:)) za... wdzięk i bezpretensjonalność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john - do jutra :* oooddd przeczytaj sobie moja wczorajsza historie to sie dowiesz czy ktos zauwazyl... nie wiem - kilka stron wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×