Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

Witajcie też włąsnie skojarzyłem rudą...z pewną osobą w trójmiasta, która znikneła z forum bez słowa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stoję tak samotnie przy kuchennym stole. Zapach herbaty wypełnia nozdrza i wzbudza wszelakie przyjemne wspomnienia. Za oknem zwykły, szary dzień. Podejdź do mnie, obejmij mnie. Całuj namiętnie w usta. Oprzyj o ten cholerny stół i zrób ze mną, co tylko chcesz. Masuj przez bluzkę moje piersi, które pozazdrościły ustom i też dopominają się dotyku. Zdejmij ze mnie bluzkę, zerwij ze mnie stanik. Przygnieć mnie swoim ciałem do tego drewnianego stołu. Chcę ci czuć na sobie, w sobie, obok siebie. Chcę odwdzięczyć wszystkie twoje starania, zmierzające do obustronnego zaspokojenia. Chcę uwolnić cię od ciuchów, całować każdy skrawek twojego ciała i poczuć, jak twardy jesteś pod wpływem mojego dotyku. A tymczasem pieść mnie. Nie zapomnij o łechtaczce, pieść moje wargi. A potem wejdź we mnie powoli, delikatnie. Chcę poczuć, jak doskonale tworzymy jedność, jak doskonale mnie wypełniasz. Zwiększ swoją prędkość. Chcę drapać cię po plecach, jęczeć i krzyczeć z rozkoszy. Poczuć się taka malutka wobec świata, zatopić się w tej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++40++
Witam wszystkich w ciepły jesienny dzień :) Kuchenne szaleństwa są bardzo miłym wspomnieniem i tematem do snucia opowieści. Szczególnie użyteczny jest stół u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! chyba mylicie fakty drodzy koledzy - uwielbienie do Trojmiasta ma sprawa a nie ja :) ja jestem z innych rewirow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka podeslala mi oferte pracy jaka znalazla wlasnie w necie: Poszukiwana dyspozycyjna Pani ze znajomością "francuskiego" do sprzątania biura. Oferty ze zdjęciem i oczekiwaniami finansowymi. Praca 1 - 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferta jak najbardziej ciekawa :) echhhh... - kolor, długość włosów, wysoki wzrost, nie tylko ja widać miałem takie skojarzenia i do końca nie jestem przekonany czy to aby nie ta sama osoba tylko z małą zmyłką dla niepoznaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm sliczna sukieneczka, mam nadzieję że jak zwykle nic pod nią...:) usiądź wygodnie rozchyl nozki tak delikatnie pomasuj uda od wewnetrzej strony......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. no wlasnie... czasem zastanawiam sie na czym moja praca polega ;) poniewaz to jest moja najczestsza czynnosc gdy siedze przy biurku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh szkoda ze to zdjecie to nie Twoje oj chętnie bym Cie zobaczył myślę ze nie tylko ja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...masując uda podwin spodniczke wysoko tak zebyś mogla zobaczyć myszkę.....niedotykaj jej jeszczę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×