Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

echhh, była tu kiedys taka "ruudaaa", po otrzymaniu kilka moich fotek sprzetu :) była zauroczona, szkoda ze to nie Ty...a moze się mylę? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd - super ale sie mylisz ;) no to jak?opowiecie cos czy mam po filmikach chodzic? :P czas pokazac suteczki kolegom bo pomysla ze sie obijam ;) a sukienka oddaje dokladnie... wrecz uwypukla wszelkie wzgorza i goliny dokladnie opina piersi - choc nie jest obcisla to jest bardzo przyjemna ;) widac gdzie koncza sie zebra i zaczyna brzuszek - widac nawet wglebienie pepka, kosci biodrowe... a z tylu... ;) hmmm.. dokladnie ksztalt posladkow rowek miedzy nimi te dwie dziurki nad posladkami na plecach jest akurat troche luzna i zwezana dopiero na wysokosci talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie taka mala ;P
wiec chyba jasen jest ze nie mam bielizny - za bardzo by sie odznaczala ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho,... echhh ;) gubisz się w matactwach ;) not o na dzisiaj dla zapracowanych Pań: jest luźniejszy dzień (np. środek długiego weekendu kiedy to większość ludzi jest na urlopie)... zamykam drzwi i ujmuję Cię w talii, czuję ciepło Twojego ciała przez cieniuteńką bluzkę, przyciskam Cię mocno do siebie i całuję namiętnie... szlaeńczo, lizę i przygryzam Twoje uszy... popycham Cię na biurko, obejmujesz udami moje biodra i opanowuję się żeby nie rozerwać bluzki, rozpinam guziczki i sięgam do tyłu aby zdjąć stanik. Ujmuję w dłonie Twoje piersi a potem je liżę i namiętnie całuję, Ty rozpinasz mi spodnie, nie ma czasu na grę wstępną, chcę Ciebie natychmiast. podciągam spódniczkę, moja dłoń przesuwa się wierzchem kolana po delikatnej rajstopce ku kroczu, czuję wilgoć a gdy tylko tam docieram odchylasz głowę do tyłu jakby to najmniejsze dotknięcie powodowało przypływ ogromnej przyjemności. Okazuje się, że nie masz majtek. Rozrywam rajstopy i przede mną już tylko wilgoć Twojej rozchylonej szparki. Ściągam bokserki i ujmuję sztywną pałkę w dłoń a potem wsuwam ją w Twoją ciepłą mokrą otchłań. Powoli ale zdecydowanie po sam koniec. Zaczynam Cię coraz mocniej posuwać, ugniatam, całujęTwoje piersi, szyję, uszy, usta, oplatasz mnie mocno udami, to mnie podnieca łapię je od spodu, da delikatnośc rajstop i pod nimi Twoje gorące uda, mocno przyciskam do siebie i rytmicznie wpycham w Ciebie swojego kutasa, który wypełnia Twoją pochwę. Patrzymy sobie w oczy w tym akcie, nasze spojrzenia są wyuzdane i pełne szaleństwa... w końcu nie wytrzymuję, nie powstrzymam tego! W spazmach orgazmu staję na palcach i nadziewam Cię mocno aż popychając wgłąb biurka. Czujesz jak mój kutas pulsuje w TWojej cipce. Jeszcze kilka mocnych pchnięć i wiem, że jesteś blisko. Wychodzę z Ciebie i klękam. Kładziesz uda na moich barkach a ja wsuwam dwa paluszki w cipeczkę, które masują wnętrze tuż nad wejściem do dziurki a mój język i usta delikatnie ale intensywnie zajmują się łechtaczką. Zlizuję też Twoje soczki pomieszane z moją spermą wypływającą z muszelki. Zaciskasz mocno uda i syczysz żeby nie krzyczeć kiedy orgazm ogrania Twoje ciało. Twoja cipeczka tak pieknie faluje w skurczach. Kiedy jest po wszystkim zlizuję resztę wyciekającej spermy i daję Ci namiętnego całusa... nasze soki mieszają się ze sobą pomiędzy naszymi językami... czas sięogarnąć i wracać do pracy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john no troche sie pogubilam ale to nie z erotycznego ;) no niezle niezle suteczki stwardnialy jak na rozkaz :) ooddd zdjec to ja mam duzo ;) ale nie udostepniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry a u mnie dzis bylo pierwszy raz odczuwalnie zimno.moze dlatego nie moglam sie rozkrecic.za to papierki zrobione. o widze,ze sie chyba popsula lekko panujaca tu mila atmosfera. ci od leona..zawodowcy..juz zwliali,ale to slodkie ze sie tak odnalezli. pewno duzo dla siebie znacza. john juz mi cieplej :) milo,ze ktos odczul moja nieobecnosc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawo... wszyscy tu tęsknimy... ;) cieszę się, że udało mi się Was rozgrzac... Echhh... ja poważnie mówię, nie wzdycham ;) A tak w ogóle to obiecałaś nam gorącą relację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzis cieplo zapakowana od dolu ;) ale za to mam gleboki dekolt,takze piesccie dzis piersi. :D draznienie sutkow tak czy owak wysyla bodzce w dol :P..moze sie rozpakuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy mniej niektórzy bardziej ...chyba należę do tej drugiej grupy ... mimo że nie sledze tak dokładnie wątku bo do podobnych zabaw mało mam tu okazji niemniej brak Ciebie sprawia że jakoś tu pusto ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 czy twoj stary alpinistyczny sposob na rozgrzewanie obejmuje swoim zakresem rowniez cos poza konczynami...i czlonkiem? :D jak tak,to poprosze.mow tylko jaka mam obrac pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hmmm Sprawa ... jeśli o mnie chodzi to zwykły banał ... kiedy zimno potrzebna jak największa wspólna powierzchnia styku :) wtulić się najbardziej jak się da a rączki rozgrzewać w miejscach gdzie najcieplej ... można na łyżeczkę i z tyłu sięgać dłońmi pod staniczek czy do majtek ....i ćwiczyć ruchomość stawów w paluszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa gustu.... pozwól stanąć za Tobą i wymasować Ci kark... a potem zsunąć dłonie niżej... pod ubranko... pod staniczek i pomiędzy dwa wyprostowane palce wziąć twardnejące sutki... a potem ująć piersi w całe dłonie... i czekać na Twoją reakcję... gdbyby była słaba to wesprzeć się pocałunkiem w szyję i uszka, które można by penetrować językiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawo... już nago? no dobrze.... zatem wiążę Ci tę opaskę, przywiązuję ręce nad głową do ramy łóżka... czekasz naga i "niewidoma" a ja patrzę...sycę się Twoim nagim ciałem... słyszysz że się rozbieram, slyszysz szelest ubrań, szczęk sprzącki paska...nie czujesz dotyku, nie wiesz kiedy następi....dotykam Twojego kolana dłonią... podskakujesz lekko zaskoczona.... dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muskam Twoje udo delikatnie, jednym palcem przesuwam nim nad Twoim wzgórkiem łonowym i wędruję wyżej i przemykam między piersiami które już prężą się spragnione dotyku, aż do szyi.. brody ust opieram swój palec na Twoich ustach, obrysowuję nim Twoje wargi i wsuwam go lekko do środka, rochylasz usta i oplatasz mój palec pragniesz go i ssiesz zachłannie jakby to był mój penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjmuję go i całuję Cię w usta pozwalając Ci poczuć ich smak i miękkość niczym więczej Cię nie dotykam mokry od Twojej śliny palec wędruje niżej i opuszkiem dotyka lewego sutka, wypinasz pierś z sapnięciem znów zarysowuję kontury, tym razem brodawki i wędruję ku drugiej piersi by zrobić to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz, że siadam okrakiem nad Tobą, coś znów dotyka Twoich sutków ale tym razem coś większego i gorącego to mój twardy penis swoim czubkiem pozwala poznać się Twoim piersiom, wijesz się i pragniesz jak najmocniej przystawić je do mojej męśkości czujesz jak przysiadam nad piersiami i ich sterczące suteczki drażnią coś miększego to moje jądraschodzę niżej i mój penis spoczywa na Twoim brzuchu rozgrzewając go swoim ciepłem a ja masuję Twoje piersi całymi dłońmi ugniatam je raz mocniej, raz jedynie muskam a potem wpijam się w nie pocałunkami pochłaniając całe brodawki jak dziecko ssące piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×