Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

Masturbacja w pracy

Polecane posty

czytac moge caly czas (prawie) no ale wlasnie z pisaniem dzis gorzej jutro chyba tez ale mam Was na oku :P czujcie sie podgladani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunett____
echhhh uwazaj na swoja cipke bo mam na nia ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo opuszczacie sie dzis widze zamiast spuszczac.:P john,myslalam,ze choc ty jakas poezja bedziesz kusil 58 sandalki wyjatkowo w moim guscie:) co do wkladania reki mam pewne obawy,ale paluszek..albo dwa :D no chyba,ze czujesz dzis poruszenie w spodniach.wtedy caly program.:D jak remoncik? igtam,jak nieziemsko jestes dzis ubrany?ale ze szczegolami :P ruda ja rowniez niecierpliwie jak panowie czekam na opis.czuje ze zaszalalas totalnie ;) no daj sie rozmarzyc jakby to bylo z nieznajomym.... zona,++40++ udowodnimy jakos (zwlaszcza johnowi),ze nie tylko opis rudej jest w stanie zmoczyc mu bielizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... Sprawa ...a o górniku było apropo witania w progu ... remont na ukończeniu sprzątam i przeprowadzam się w weekend :) ...poruszenia jeszcze nie było bo Ciebie nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igtam fuj. tu masz fajniejszych.widzialam na zywo .poruszaja sie jak rasowe modelki na tych szpilach.... http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,9494684,Faceci_w_szpilkach_podbijaja_swiat.html?order=najstarsze&v=1&obxx=9494684 polecam teledyski :) 58 jestes przeslodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Spraw :0 czemu fuj? przecież Ty zapewne na szpilkach:) Chciałem żeby było sexownie:) bo co może byc seksownego w stroju faceta? jak zwykle do pracy garnitur mam , koszule, dobre buty. to możne byc ciekawy opis dla Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no widzisz nie wiem czy dorównam nimkom, ale miło mi, cieplej od kiedy weszłaś, a może dlatego że dłonie w spodniach grzeję ... jak myślisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igram wiesz,szpileczka na nozce kobiety to rodzaj afrodyzjaku.rozumiem,praktykuje i popieram. jesli na meskiej to tylko u ,,kazakow,, :) zle mi sie link i tak wkleil 58 mysle,ze delikatne pocieranie spodni w kroku,to efekt podniecenia a nie zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... mnie też ... przecież co przeszkadza żeby przy starych alpinistycznych metodach było też ciut przyjemności na przykład w trakcie myślenia o Tobie i o Tym jak tez możesz być czy jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,idzmy do parku znajdzmy zoledzia,, :D:D wlasnie w reklamie na rmf 58 piszesz tak,nozki jakos tak same z siebie dosc znacznie rozsunely sie od siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, czy dzisiaj już były jakieś masturbacje? :P:P a wogóle jak z waszymi majteczkami?, na swoim miejsciu? tzn w torebce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej :( faceci w szpilkach :( moze w pomalowanych paznokciach z damskimi ruchami i makijażem na twarzy? :((( no weźcie,,,, miało być podniecająco a nie obrzydliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
Spraw czyli Freud maił racje mnie sie tez wszystko z.duuuuu.....pą kojarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooddd wszystko w toku :P majtek brak nawet w torebce a stanik zaraz zerwe bo zbyt intensywnie drazni moje sutki przy ruchu najmniejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no widzisz a tam tak cieplutko a jeśli troszkę tu już jesteś i czytasz więc pewnie i całkiem wilgotno, nie ma to jak te wilgotne i cieplutkie zakamarki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
z tym facetem na szpilkach zart ,żeby laski sprowokować:) sprawa gustu jesteś niezastąpiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa...mmm niezle a jestes w spodniczce? czy spodnie..Pewnie koledzy z pracy maja niesamowute widoki, jeszcze brak stanika i sterczace sutki :) no kobieto do dzieła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze-kazaky to zespol taneczno-wokalny. sa niesamowici a nie obrzydliwi.w orientacje seksualna nie wnikam. po drugie-...................stracilam watek.to przez 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
buuuueee SPRAWA :) pewnie ze sie MARNUJESZ!!! DAJ NAMIAR WSZYSCY TAM PRZYJEDZIEMY:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... o tym właśnie mówię o tej specyficznej, ciepłej, roztaczającej niesamowity zapach wilgoci, która powoduje dziki rozstrój hormonów u facetów będących w pobliżu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj sama.. faktycznie się marnujesz, no to rozchyl lekko nózki ja się zajmę tymi plisami :P:P. To co moze zobacz co Twoje paluszki potrafią..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...panowie,w takim tempie to ja kilka razy dochodze...sex potrzebuje ruchu.nawet jesli uprawia sie go z wlasna dlonia. :) kto oblize paluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×