Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nadarine

Zawstydzona czy to normalne?

Polecane posty

Od jakiegos czasu spotykam się z cudownym męzczyzna i nie wiem dlaczego ciągle czuję sie przy Nim potwornie spięta... czy to jest normalne? On jest całkowicie zrelaksowany a ja nie potrafie tak jak On. Jak poradzic sobie z tym niewygodnym uczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak długo się spotykacie? Bo to dla większości normalne uczuci które z czasem ustępuje...może po prostu potrzeba ci więcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vector y
iść do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam nie powinien tak pomyśleć, przecież to naturalne uczucie jeśli kogoś dobrze nie znamy. Przecież nie tak łatwo nie nagle przed kimś otworzyć i czuć swobodnie jak przy starym znajomym, na wszystko potrzebny jest czas - powinien to rozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ot..co...
tez sie kiedys spotykalam z kims przy ktorym czulam sie caly czas spieta. myslalam, ze z czasem to minie i bedzie normalnie, ale nie minelo i nic z tego nie wyszlo. po prostu to nie bylo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedzi... Mam nadzieje ze to jest to,i oby wyszlo tak jak mowisz karla=) :* Pozdrawiam, i dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila_starssss
ja mam tak przy swojej kolezance która strasznie mi się podoba... ona na luzie i wogle a ja przy niej wogle nei mogę wyluzować:O jestem kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila_starssss to straszne uczucie prawda? Chcesz to przelamac a nie ma takiej szansy.... Ja sie czuje tak glupio ze szok!! Dzisiaj wieczorem znowu sie z Nim spotkam i znowu nie bede wiedziala jak mam z Nim rozmawiac :( Aaaaaaahhhh!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila_starssss
no ze wszystkimi rozmawiam smieje sie zartuje :O jak jestem z nią zatyka mnie od srodka czuje się żałośnie bo nie wiem o czym mam mówić chociaz chciałabym jej tyle powiedziec ehhhh ... chociaz ona mówi że tylko ze mną można tak pomilczeć i niby jest to cudowne jednak mimo wszytsko ja sie głupio czuje ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może gościu jest typem
wampira energetycznego, zrób test czosnkowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×