Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna89

mój facet zakłada konta na portalach randkowych !

Polecane posty

jesteśmy razem prawie 3 lata, jakiś czas temu odkryłam , że ma konto na sympatii, z nikim nie korespondował, tylko oglądał profile .. a dziś zaglądam na pocztę a tam , konto na e-darling ..;/ no wściekła jestem niemożliwie ..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvims
Grzebiesz mu w poczcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, sam mi dał hasło do poczty ,żebym mu e-maile z allegro sprawdzała .. nie wchodziłam w wiadomości, ale tytuł wiadomości brzmi jasno " Założyłeś profil na e-darling" .. i druga " oto link aktywacyjny do Twojego konta na e-darling"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfb
Porozmawiaj z nim o tym . Wydaje mi się że to sygnał że coś może być nie tam. Mój facet zaczął wchodzić na czat i szukała tam czegoś, czego mi widocznie brakowałó. Po jakimś czasie mnie zostawił.. Nie chcę Cię straszyć i nie twierdze że u Ciebie też tak będzie, ale wydaj mi się że może być coś na rzeczy. Najlepiej spytać w prost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfb
Ty się z nim spotkaj i w cztery oczy porozmawiaj. Możesz zadzwonić i bez nerw powiedzieć że musicie poważnie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfb
A jak zacznie zrzucać winę na Ciebie to znaczy że ma coś na sumieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
Ojej, niedobrze cos u was:( Pogadaj z nim co sadzi o waszym zwiazku, czy czegos mu brakuje itd. A jak powie, ze nie, to sie spytaj w jakim celu w takim razie zaklada konta na portalach randkowych? jesli szuka znajomych, to dlaczego nie zaloguje sie na jakis formu tematycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzimy się dopiero za tydzień , zadzwoniłam i powiedziałam najmilej jak się da, że musimy porozmawiać, o pewnej ważnej sprawie, .. i że najprawdopodobniej będę u Niego jeszcze dziś .. Zdziwił się bardzo, zaczął pytać dlaczego, ale .. nie wiem coś z tel mam .. zasięg tracił .. to powiedziałam, że zadzwonię później i wyjaśnimy sprawę na spokojnie, a póki co miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
Dlaczego dopiero za tydzien sie widzicie, a jednoczesnie powiedzialas, ze mozesz przyjechac nawet jeszcze dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mieszka 70 km ode mnie, .. mieszkaliśmy u Niego 2 lata a teraz z powodów osobistych wróciłam na jakiś czas do domu .. nadal jednak pozostaliśmy w związku .. widujemy się co weekend, wiadomo praca obowiązki .. ale gdy coś się dzieje.. 2 h .. i jestem u Niego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
rozumiem... No to facet ma teraz o czym myslec, po tym Twoim telefonie./ Wiadomo jak oni reaguja na termin: musimy porozmawiac, czy powazna rozmowa i tym podobne... Moze sam nawet do Ciebie sie odezwie wkrotce? Albo zacznie niszczyc slady... zachowalas sobie jakies dowody ze swojego odkrycia? sprawdz jego maila czy czegos juz nie skasowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i k**a nawet poustawiał wymagania co do partnerki .. hah, jakiego ma być wzrostu, wyznania, .. i takie tam .. no i wszystko poustawiał w.g mojej osoby .. ma taką dziewczynę, to po co szuka drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
jestescie, czy jak?! Zachowujecie sie jakbyscie chcialy, zamiast znac prawde, dac im do reki narzedzie jak sie wytlumaczyc w razie czego!!! "Pogadaj z nim" - on juz wie, ze wiesz, moze sie wykrecic, zrzucic wine na Ciebie, w przyszlosci byc ostrozniejszym!!! Trzeba uwaznie OBSERWOWAC I SLEDZIC nie ma sensu rozmawiac z kims kto Cie oszukuje trzeba zobaczyc jak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowody? wydaje mi się, że po tej rozmowie on wie co mam na myśli, i już przygotowuje sobie wypowiedź a raczej monolog, żebym tylko wzięła winę na siebie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
Jak i jaka wine moze zrzucic na nia? co Ty opowiadasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lds,cV DASSAD
Bo widocznie obecna mu sie juz znudzila... albo ma wytlumaczenie w razie czego ze nikogo nie szuka, bo przeciez Ciebie opisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka........p
Skoro spełniasz wymagania bo ustawił kryteria wg Ciebie to może też załóż konto i napisz do niego... jeśli potraktujecie to z jajem to może Wam wyjdzie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straciłaś z nimmmm
dziewictwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
a co taka niedobra dla niego jestes, ze musi poszukac sobie kogos na zastepstwo z wygladu podobnego, ale z innym charakterem? a moze to jakas ustawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
Skoro on wie, ze masz haslo do jego konta to ja durny musi byc, zeby na tym mailu rejestrowac sie na portalach randkowych??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
No to nie doczytalam. Coz, glupiej postapic nie moglas, szczerze mowiac. Teraz bedzie sie bardziej kryl i dowiesz sie co najwyzej po latach. Teraz pewnie siedzi obmysla przekonujace wyjasnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie durny, tak jakby chciał , żebym to zobaczyła .. żebym walczyła o Niego, bardziej się starała o związek, czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
to co radzisz? .. założyć konto, podszyć się pod jakąś pannicę .. i sprawdzić drania? Tak bym radzila (i to po dluzszym czasie) , gdybys juz nie przewalila sprawy. Za pozno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straciłaś z nimmmm
dziewictwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
No po co mogl to zrobic to nie wiem.. Moze szuka pretekstu do zerwania? Jak sie ukladalo ostatnio miedzy wami? ile macie lat? jestescie dla siebie pierwszymi partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×