Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna89

mój facet zakłada konta na portalach randkowych !

Polecane posty

Gość Jak dla mnie to głupota
Po co chcesz blokowac? tzn Twoja sprawa,ale nie kumam :D ja bym albo szukala cierpliwie tego 0,01% szansy (keylogger, w razie zalozenia nowego konta proba zagadniecia - inteligentna) albo kazala mu spadac na bambus. Bez odwrotu. Jakiej reakcji oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike_maruda
głupi pomysl z tym blokowaniem,zalozy sobie nowy mail nowe konto a ty nie bedziesz wiedziec co jest grane,a on ci oczy zamydli,tylko bedzie sie lepiej pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
To byla ironia, ze sie nie skapnie :) co z Wami? Nie widzicie nachalnej, chamsko ewidentnej, sztandarowej ironii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
Albo sie nie kapnie, ze mu cos zablokowala, w koncu to wywalil do kosza. Moze ma nowe bez logowania i szczesliwie korzysta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci uwielbiają odwracać kota ogonem, więc mogłabym się spodziewać każdej odpowiedzi. Nie wiem czy oczekiwałabym jakiejkolwiek odpowiedzi, po prostu powiedziałabym i dała mu czas do namysłu. Nabroił niech naprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike_maruda
jezu,ogarnij sie koles zaklada konto po 3dniach tzn ze sie rozglada za nowa,jest jak malpa,nie pusci galezi dopoki nie znajdzie nowej,z toba nie zerwie dopoki nie zarwie,kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
Wlasnie o to chodzi, Bieu. Dalabys mu czas do namyslu i niech poprawia. Niech Cie przekonuje. Jesli jest nieglupi, to Cie przekona. W koncu chcesz uwierzyc jego slowu i nie masz dowodow. I chcesz uwierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! przeczytaj ta historie na kafeterii: "Temat" Romans internetowy męża-szok, gdy to odkryłam - co czułście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VHS*
Może napisz mu maila na to konto pryw, do którego znasz hasło i użyj w nim tych linków do jego randkowych profili. Wiem z doświadczenia, że gadka z taką zakłamaną szują nie ma sensu. Więc krótko i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytałam się na spokojnie, czy szuka nowej partnerki. A on- o co mi chodzi? to mu mówię, że w jakimś celu konto na e-darling przecież założył. On mi na to, że może kiedyś założył .. a potem rozmowa się urwała.. i chyba tel wyłączył .. dla mnie sprawa prosta, nie będzie mnie oszukiwał, założył tydzień temu, a on do mnie, że nie pamięta.. szok ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×