Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna89

mój facet zakłada konta na portalach randkowych !

Polecane posty

Gość Jak dla mnie to głupota
Ale wie ze tam wchodzisz? Bo mi moj ex tez kiedys podal, ja nigdy nie wchodzilam, az raz po 5 latach (ah moja kobieca intuicja) weszlam i wykopsalam go z domu Jak mail byl swiezy, mogl nie zdazyc usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera pousuwał, ale istnieje takie coś jak folder Kosz i tam były, a nowe się pojawiły, to nie zdążył pewnie przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
moze myslal ze z kosza znika samoczynnie i tam nie zagladasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
To chyba sama sobie podwazylas swoja teze, ze zostawil je specjalnie, zeby dac Ci cos do zrozumienia, nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pogadała wprost
gdyby to było jedno konto, to jeszcze można uwierzyć w jakieś tam wyjaśnienie... bo może coś chciał sprawdzić, bo może szukał kogoś konkretnego (myśmy w pracy raz takie założyły bo kolega miał i chciałyśmy go sprawdzić ;) )... Ale skoro to już drugie... to już według mnie poważna sprawa. A może i na sympatii ma, tylko inne, więc na to stare się nie loguje - nie przyszło Ci to do głowy? Ja bym nie owijała w bawełnę tylko wypaliła z grubej rury, że wiem o tym, że założył konto, że to już nie pierwszy raz, więc to świadczy o tym, że jednak coś się dzieje. Bo niestety, ale dla mnie to jasna sprawa jest - facet po prostu zaczyna poszukiwania kogoś nowego... Pisałaś o wyprowadzce - czy on tamto konto założył przed Twoją wyprowadzką czy po niej? Nie mieliście żadnych problemów? Czy te sprawy osobiste przez któe się wyprowadziłaś miały coś wspólnego z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfb
Mała, ja Ci doradzać nie chcę i mówić co masz robić. Ja tylko na Twoim miejscu nie traciłabym nerw i czasu na szpiegowanie, bo na pewno by Cię to dużo kosztowałó. Wolę szczerą rozmowę chociaż może bardziej zaboleć. Ale powiedzieć prosto w oczy o co chodzi i czy to koniec czy o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, wyprowadziłam się, ale nie z powodu kłótni czy czegoś takiego, straciłam pracę w tym mieście, a dostałam nową u siebie w miejscowości, On wrócił do rodziców na jakiś czas, by zaoszczędzić na auto i takie tam. A konto założył jakoś 3 dni po moim wyjeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
A co do szczerych rozmow z parnerem, naprawde nie radze, moja przyjaciolka byla z facetem kilka lat, planowali slub, zdradzil ja, rozstali sie. Z nowa kobieta - sielanka, obficie dokumentowana sweet fociami na NK i FB. Wybralysmy sie kiedys na koncert, a tam niewierny ex obsciskuje namietnie jakas blondyne, lizu lizu, tance przytulance i takie tam. Dodam, ze "next" byla dorodna szatyna, o jakies 10 lat starsza od blondyneczki. Przyjaciolka postanowila ostrzec swoja nastepczynie (nie wiem, po kij jej to bylo, no ale ma juz taki charakter). Zrobilysmy pieknej parze kilka pieknych foci na dowod i wyslalysmy maila. Zamiast spodziewanych podziekowan, przyjaciolka dostala zjebke (najpierw od exa, pozniej od next) i kategoryczny zakaz prob niszczenia ich zycia. Po prostu next zamiast wysluchac, co ma do powiedzenia, odbyla "szczera rozmowe" z partnerem, a ten jej "szczerze wytlumaczyl", ze jest niewinny. Musial miec niewatpliwy talent krasomowczy, bo zdjecia obrazujace lizanko wyszly wysmienicie, choc z polpietra robione, a swiadkow bylo 4 (i my). Teraz szczesliwa para planuje wesele, a kolezanka rozwija swe zainteresowania fotograficzne, robiac zdjecia zab, kwiatkow, zabytkow , a i od czasu exa z jakas panna (bo mamy wyjatkowe szczescie dosc czesto go spotykac, jak na osobe z innego miasta. Dlatego ja postanowilam, ze gdy mi "moj" odwali jakis numer, najpierw bedzie male sledztwo, a "ewentualna szczera rozmowa" znacznie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
Aha. Moze zrobilysmy z psiapsiola blad, zesmy wyslaly maila bez foci :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie tu głupota.. racja .. widzimy się w przyszły weekend , do tego momentu dam mu szansę , będę bacznie śledzić Jego poczynania na tym serwisie.. ale jak coś mnie tylko zaniepokoi, to jadę biorę resztę swoich rzeczy i pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha jedź do niego, opierdol go, zacznij wrzeszczeć jak nienormalna, potem się popłacz jak głupia. :o Na pewno go do siebie zachęcisz :o Nie lepiej powiedzieć: "Kochanie, bardzo mnie krzywdzisz tym ,że zakładasz konta na portalach randkowych. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
takze NIE szczerym rozmowom, bo nie wiadomo, czy naprawde beda szczere wariant 1) facet jest szczery i niewinny (przypadkiem kilknal w e-darling i mu sie wyslalo, haha, ale zalozmy) wariant 2) facet jest szczery i winny, chce odejsc wariant 3) facet jest winny, nie chce odejsc a) "nagle" olsnilo go, jaki blad popelnil (spotykane w romansach, z zyciem gorzej) - mowi prawde, przyznaje sie do bledu b) nie chce odejsc w tej chwili, ale gdy nadarzy sie wygodna okazja... tymczasem niech zostanie jak bylo (najpowszechniejszy wariant) Co mozna stracic? - czas na dupka - zaufanie - mozliwosc do odkrycia jego zdrad (bedzie sie lepiej kamuflowal, bedzie ostrozniejszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to głupota .. racja niestety racja .. nie, nie pojadę, - krzyczeć, płakać, .. kiedyś tak robiłam, byłam w tym mistrzynią wręcz.. teraz pokazuję mu , że dojrzałam .. nie chcę walczyć, chcę wierności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
"Kochanie, bardzo mnie krzywdzisz tym ,że zakładasz konta na portalach randkowych. " Jakiej pragniesz odpowiedzi? Wybierz prosze najbardziej przekonujaca : 1) nie zalozylem! jestes wredna, podejrzliwa i szpiegujesz mnie! jesli sie rozstaniemy, to z TWOJEGO powodu. Ja mam sie tlumaczyc? JA?! Ja NIC NIE ZROBILEM! 2) to Twoja wina, bo mialas za malo czasu dla mnie - zrobilem to, zebys poczula zazdrosc, zaczela sie bardziej starac 4) kolega poznal tam jakas dziewczyne, zakochal sie, wydaje sie jednak, ze robi mnie w bambuko, wiec 5) tak, z glupoty zalozylem, ale zrozumialem, ze Cie kocham, chce miec z Toba 5 dzieci, psa, kanarka, maly domek w lesie. Wiec go wyrzucilem ("ale mialem szczescie! gdybym zdazyl kupic ten telefon i wyslac eske, juz byloby po mnie!") - nieslusznie sie czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-malejczarnej
moja droga,jesli facet zaklada taki profil to chyba zeby chodzic na randki,zdjecia mozna ogladac znajomych na nk,sama chcesz sie chyba przekonac,ze nic sie nie stalo...pewnie faktycznie nie sadzi ze siedzisz na jego poczcie,stad brak czujnosci,pewnie myslal ze od razu zrobisz awanture jak zobaczysz...faceci sa wygodni pewnie szuka kogos jak ty,ale blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
4) kolega poznal tam jakas dziewczyne, zakochal sie, wydaje sie jednak, ze robi mnie w bambuko, wiec zalozylem tam konto, wszystko w ramach kolezenskiej pomocy, a Ty mnie od razu podejrzewasz! Moze faktycznie w naszym zwiazku jest cos nie tak! nie ufasz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfb
Załóżył konto trzy dni po tym jak się wyprowadziłaś.... dla mnie wszystko jest jasne. Wszystkiego dobrego życzę kochana, trzymaj się !! Bądź silna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
4) robi GO w bambuko, of course :D 5) chcialem tylko sie posmiac z tych zalosnych palantow zakladajacych konta na e-darling, Ty jestes miloscia mego zycia, przeciez widzisz, ze to Ciebie opisalem jako wymarzona partnerke :) :) :) Nie oszukujmy sie, kobieta mowiac o szczerej rozmowej nie ma nadziei na to, ze on powie "jestes nudna, brzydka, stara, zle gotujesz, znudzilo mi sie, chcialbym poszalec, do widzenia", tylko wlasnie dobre wytlumaczenie lub wiarygodne przyznanie sie do winy okraszone krokodylimi lzami "szczerego" zalu. Pozniej troche pofocha, ale przestanie, pelna dumy,ze oto wybral ja! Ja! i znow ma swoj "szczesliwy" bezpieczny zwiazek (na zlosc "zyczliwym" kolezankom i babkom z kafeterii, ktore same musza miec smutne zycie, skoro chca je komus zepsuc, zepsuc udany zwiazek, a on, po tej zdradzie - do nastepnej - przeciez jest taki dobry, cudowny, taaak sie stara...) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_wwww799
okazja czyni zlodzieja, po co zakladac konto,jak sie nie chce chodzic na randki? jakos to dla mnie nielogiczne zamiast sie drzec na faceta,dyplomantycznie sprobuj sie wypytac o co chodzi,oczywiscie bez przyznawania sie ze wlamujesz sie na jego konto :D --------------------------------------------------------------------------------------- www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
Po wersji 1 mozna powiedziec : sklamalem, bo wiedzialem, ze od razu zrobi sie z tego dym. Ale skoro juz znasz prawde... (kolejne wersje do wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
Po wersji 1 mozna powiedziec : sklamalem, bo wiedzialem, ze od razu zrobi sie z tego dym. Ale skoro juz znasz prawde... (kolejne wersje do wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to głupota
"zamiast sie drzec na faceta,dyplomantycznie sprobuj sie wypytac o co chodzi,oczywiscie " masz jakies propozycje? moje to: "co sadzisz o kontach na-edarling"? "co sadzisz o facetach oklamujacych swoje kobiety?" "co sadzisz o facetach ktorzy maja kobiety, z jakiego powodu zakladaja konto na e-darling"? Na pewno sie nie skapnie :D niestety innych pomyslow nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skapnie się.. ale na litość Boską nie można sobie na takie rzeczy pozwalać .. pousuwam mu to wszystko zaraz .. poblokuje i koniec ... a niech zrywa .. i niech wie, że to przez Jego głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelineNY
pokaz jego konto na sympatii napisze do niego czy chce sie umowic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pogadała wprost
Załóżył konto trzy dni po tym jak się wyprowadziłaś.... dla mnie wszystko jest jasne. Dokładnie, dla mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym pogadała wprost
Po co chcesz blokować cokolwiek? Daj spokój, nie zachowuj się jak dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×