Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MałaCzarna89

mój facet zakłada konta na portalach randkowych !

Polecane posty

nie przewaliłam , napisał co się stało, o co mi chodzi? a ja obróciłam w żart i powiedziłam, że myślałam , ze został tatusiem.. ale jednak nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
" no właśnie durny, tak jakby chciał , żebym to zobaczyła .. żebym walczyła o Niego, bardziej się starała o związek, czy co ?" Widze, ze juz sie nie musi tlumaczyc, znalazlas mu juz gotowe wyjasnienie. Po czyms takim sie nie walczy, a kopie w doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
Jesli ma troche mozgu moze i tak bedzie ostrozniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nigdy kolorowo nie było , ale .. ale do jasnej cholery jak coś jest nie tak, to się siada i rozmawia, a jak się nie dochodzi do porozumienia to się ludzie rozstają .. a nie jakieś zakładanie profili na randkowych stronach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
Troche to dziwne, ze uzyl TEGO maila... albo a) jest debilem b) ciebie ma za debilke c) stracil czujnosc d) byl pijany zakladajac je pkt d) moze sie posluzyc tlumaczac sie metnie...:D moze tez powiedziec, ze sprawdzal cos dla przyjeciela.... albo ze sprawdzal ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilem nie jest, wręcz przeciwnie .. cholernie inteligentny facet ;/ .. mnie za debilkę nie ma , konto zakładał o godzinie 15 , pijany nie był więc na pewno .. co do czujności .. to może być to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
Tylko niestety obie strony musza miec takie podejscie. Zauwazylam, ze ludzie wola odejsc, kiedy juz maja pewnosc, ze nie odchodza w samotnosc a zamieniaja jedno mile gniazdko na drugie. Czasem tez jest tak, ze w zwiazku nic sie nie psuje ani nie jest nie tak. Po prostu inna osoba fasynuje bardziej, albo ma sie ochote na odmiane. Sadze, ze nie masz co gadac z facetem, bo raczej sklamie. Czy Ty logujesz sie tak sobie na kontach randkowych? Cos w nim dojrzewalo albo juz dojrzalo. Skad wiesz, ze poprzednio tylko ogladal? Moze od razu kasowal wiadomosci. Moze zadna mu sie nie podobala na tyle, by napisac. Mysle ze nie maja sensu zwiazki gdzie faceta trzeba trzymac za raczke lub pilnowac aby nie zdradzil. Wiedzac, ze jestes z nim nie z jego prawdziwego wyboru, a bo nie zdazyl, nie dal rady Cie zdradzic. Zastanow sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfb
Jak dla mnie to głupota podszywać się pod kogoś innego. Szkoda Twoich nerw kochana. Nie lepiej na spokojnie sobie to wyjaśnić i wiedzieć na czym się stoi i jaki miał w tym cel ?? A Ty teraz chcesz bawić sie w detektywa ?? Obrzucać go dowodami je śli je będziesz miałą niż szczerze porozmawiać... Zrobisz oczywiście jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
...jak grubymi nicmi jest szyte Twoje tlumaczenie jego postepowania. Normalny, zdrowy psychicznie czlowiek, darzacy zyczliwoscia swoja polowke, kiedy mu cos w zwiazku nie odpowiada, rozmawia o tym, czy zaklada konto na portalu specjalnie po to, zebys je tam zauwazyla, uwazajac, ze warto wywolac awanture, a moze rozstanie? Adrenaliny mu brak czy jak>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz, on żadnego z tych kont nie skonfigurował do końca, nie wrzuca fotek, nie podaje numeru tel do weryfikacji .. Co do opcji, gdzie można się opisać albo partnera to ogranicza wszystko do minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
jh- na spokojnie....? na czym sie stoi? :D kolezanka powyzej ma racje... ludzie szukaja na zakladke... zeby nie odejsc w samotnosc, bo to wiekszym srednio sie oplaca.. a tak to z lozka to lozka sie idzie, niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0000
do lozka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, ten człowiek, właśnie tak ma.. ciągle potrzebuje adrenaliny .. jak mu zrobiłam niemałą scenę o konto na sympatii , to ani razu od temtej pory się tam nie zalogował .. jest bo jest, zresztą za chwilę zajmę się chyba usunięciem .. ale na litość boską, ja będę usuwać a on tworzyć nowe profile .. co to ma być za zabawa, facet ma 26 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
jhdfb A dla mnie glupota sa Twoje rady. Powiedz, jak inaczej, niz obserwujac, sledzac, wyjasnic to zachowanie? Jest mozliwosc (jak dla mnie, jakies 0,01%), ze facet jest niewinny i cos mu chwilowo odpalilo. Jest, duzo bardziej realna mozliwosc, ze chce zdradzic. (Moze zapomnial ze dal haslo do maila albo autorka z niego rzadko korzystala i stad slad.) Czy taki czlowiek, w ukryciu planujacy zdrade, jest wiarygodny? Jaka mozna miec pewnosc, ze nie sklamie? A jesli sklamie (jesli jest inteligentny, to wiarygodnie, zwlaszcza dla zakochanej kobiety), to z kim, przepraszam, chcesz wyjasniac czy zdradza, czy nie? Z babcia Zosia? Jakaz to szczera rozmowa, kiedy jedna osoba klamie? Myslisz, ze zdradzajacy faceci, kiedy w dodatku nie zlapano ich na goracym uczynku i chce sie uwierzyc, tak o sie przyznaja do prawdy, jesli brzmi ona "znudzilas mi sie, i chcialem w spokoju znalezc sobie partnerke, nie martwiac sie, co bede gotowal i gdzie mieszkal w tym czasie i nie rezygnujac z bzykanka"? Raczej nie, robia wszystko zeby sie wybielic, a Tobie podobne lykaja jak ges ziemniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfb
" Zauwazylam, ze ludzie wola odejsc, kiedy juz maja pewnosc, ze nie odchodza w samotnosc a zamieniaja jedno mile gniazdko na drugie. Czasem tez jest tak, ze w zwiazku nic sie nie psuje ani nie jest nie tak. Po prostu inna osoba fasynuje bardziej, albo ma sie ochote na odmiane." ZGADZAM SIĘ Z TYM W 100% . Tylko podszywanie się na tych portalach uważam za bardzo chu*** pomysł. Ja bym tak nie zrobiła, 89 zrób jak uważasz. Ale jak sama mówisz ma wszystko do minimum w tych profilach to nie będzie podejżane jak do niego zaczniesz zagadywać?? To głupie jest w/g mnie, ale Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
Pytanie brzmi, czy nie majac numeru tel i zdjec mozna sie kontaktowac z innymi uzytkownikami tego portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mając zdjęć można, ale jak się nie poda numeru tel to nie, nie pozwalają na to. Weryfikują każdą osobę z imienia i nazwiska , by chronić swoich użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
Nie powinna do niego zagadywac, tylko jesli potrafi inteligentnie opisac tak jak on lubi, wstawic cudze wystrzalowe foty i podac miejsce zamieszkania nieodlegle od niego. Lub po prostu zainstalowac keyloggera w kompie, bedzie wiedziec z kim i o czym rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
moze jeszcze nie kupil randkowego telefonu albo zaczal sie logowac i stchorzyl w chwili weryfikacji i teraz szuka takiego gdzie nie trzeba podawac danych :P OBSERWOWAC BACZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
Tak, ale musisz go najpierw znalezc, ja nie pomoge, bo kiedys szukalam dla mojego przyjaciela, ale to byl stary model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam GO , zaczął logowanie .. a tu weryfikacja .. i donk.. zajrzałam, nie podał, żadnego numeru telefonu .. On jak mu się utrudnia w ten sposób sprawę to się szybko nudzi i rezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
Mozesz tez kupic taki keylogger , bo zewnetrznych (USB, przejsciowki - tansze) nie polecam, bo sa latwo wykrywalne Keylogger to taki program, wirus w gruncie rzeczy, jesli sciagniesz plik musisz sprawdzic czy antywir go wykrywa... ech w ogole poczytaj dokladnie tylko nie zostaw ciasteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W zadnym razie ! Wy glupie
Mozesz tez kupic taki keylogger , bo zewnetrznych (USB, przejsciowki - tansze) nie polecam, bo sa latwo wykrywalne Keylogger to taki program, wirus w gruncie rzeczy, jesli sciagniesz plik musisz sprawdzic czy antywir go wykrywa... ech w ogole poczytaj dokladnie tylko nie zostaw ciasteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zyzinka
ja odeszłam od faceta, właśnie ze względu na te portale randkowe oczywiście zwalał na mnie, co ja robiłam na tych portalach ? że go znalazłam, a ja nie robiłam nic ;P sam przyszedł (był i nadal jest na kilku) miałam okazję poznać jego ciemną stronę - nie życzę nikomu ponad dwa lata okłamywał mnie tacy faceci mają zaburzenia emocjonalne, i nie ukrywajmy są zwykłymi tchórzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się porobiło, nie chcę szpiegować .. wolę szczerość .. ale skoro się nie da,. będę bacznie czekać, przyczajona.. a jak tylko nie daj Boże zrobi jakąś głupotę .. to the end .. i to on nie ja będzie żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, i On wie bardzo dobrze, że znam Jego hasła, do wszystkich e-maili .. gg nawet mi do konta bankowego podał .. wie , że znam doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDZIE JESIEN
BO TO CIUL JEST I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×