Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martynka_lat_17

Mój facet nie ma dla mnie czasuuu.

Polecane posty

Gość Martynka_lat_17

Mój chłopak (19 l.) jest w klasie maturalnej. I praktycznie NON STOP się uczy. Oczywiście, rozumiem to i to, że możemy się spotykać tylko w weekendy. Ale... Kiedy byłam u niego w sobotę (byłam troszkę obrażona, bo w piątek uczył się i nie miał czasu nawet pogadać 5 minut!) przeglądałam sobie jego książki. On twierdził, że uczył się jakiegoś tam tematu z fizyki (teoria)... W książce była to JEDNA STRONA. Mogę zrozumieć wiele, ale nie to, że ktoś uczy się JEDNEJ STRONY 8 godzin! On twierdzi, że uczył się tylko tego... A później zaczął się motać... I w końcu się obraził, że jest w klasie maturalnej, żebym mu nie przeszkadzała... Źle sie z tym czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym była zła. Poza tym to wyjątkowo pilny chłopak, który się tylko uczy.. ja mogę zrozumiec wiele, ale bez przesady . Nawet nie ma po co się uczyc zbyt długo, bo potem człowiek jest zmęczony i wiedza już nie wchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka_lat_17
Mnie też dziwi, że aż taki z niego kujon... Ale on musiał mnie oszukać. Nie mógł się uczyć jednej strony od godz 16 do północy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
Jeśli nie odpowiada takie zachowanie , to z nim zerwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobrze że się uczy
ma przed sobą przyszłość a takich jak ty są miliony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgfd
nie ma ochoty z toba spedzać czasu = nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeene
Martynko a Ty nie powinnas wiecej czasu w domu spedzac przy pomocy mamie i nauce. Juz taka ostra z Ciebie panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddddddddddddddd
Twoj facet to nie facet tylko chlopak he he. Skoncentruj sie na nauce tak jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×