Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agatka1586

jego praca jest wazniejsza ode mnie

Polecane posty

Wiem lepiej jest kiedy facet ma dobra prace , dobrze zarabia niz siedzi w domu i nic nie robi.. Owszem wlasnie moj Marcin ma zapewnione dobre zarobki, jest na wysokim stanowisku, ciesze sie razem z nim z jego sukcesow . Natomiast jest jedno ale.... zaczelam zauwazac nie od dzis , ze ta praca stala sie jego dzialaniem nr 1 , czyms co pochlania go calkowicie ... Kiedy probuje rozmawiac z nim o naszej przyszlosci , on zupelnie nie widzi sensu mowienia o tym , bo teraz ma inne sprawy na glowie i to nie czas , wiec przestalam naciskac bo nie chce go zmuszac do niczego. NA ta chwile ja mieszkam jeszcze w innym miescie bo studiuje ostatni rok i pracuje, ale rozgraniczam sprawy zwiazane z praca od naszych. Zle sie czuje z tym ze jestesmy ze soba juz dosc dlugo a nic sie nie zmienia , nie mamy zadnych planow ani nic . Czasem kiedy chcemy spedzic wspolnie weekend , on nagle dzien lub dwa przed ze nie moze bo musi pracowac . rozumiem to , musze rozumiec , ale juz tyle tego sie nazbieralo , ze czuje sie jakas odepchnieta , malo wazna. w dodatku kiedy teraz postanowil wybrac sie na szkolenie bez problemu dostal tydzien wolnego, tak mi zrobilo sie przykro , bo dla mnie nie wziolby tego wolnego , a tak na prawde nigdzie jeszvze razem nie wybralismy sie na zadna wycieczke(oczywiscie uwazam ze warto poszerzac swoje umiejetnosci ) . rozwniez od razu wykluczam to ze moze miec jaies kochanki, nawet nie ma stycznosci w parcy z kobietami , a czas spedza tylko w pracy . Prosze o jakos porade , bo troche sie w tym pogubilam , nie wiem jak z nim rozmawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×