Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

no to standardowo... jaka pooda u Was? :D u mnie przyjemnie, ciepło, słonko świeci :) jak na początek jesieni to glancuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to setki życzę! 😘 a nawet litra :P hehheh ;) kiedy miałaś? wczoraj? a który temat masz na myśli konkretnie? być może gdzieś jeszcze wisi, ale nikt nic nie pisze to zleciał na dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baki baki:) a dziekuje , wczoraj mialam:) na kaca najlepsza praca wysprzatalam cale mieszkanie , i siedze durnia walam;) zapowiada sie ciekawa sobota , troche w telewizji jest wiec mysle ze nudno nie bedzie .. Jak dlugo jestes czarny:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no domyślam się o czym :) tylko który? bo zdaje się więcej ich było :D ten na życiu erotycznym sie jeszcze trzyma, ale nikt nie pisze... czyli jest zgodnie z powiedzonkiem "wąchać to wszyscy chcą a pierdizeć nie ma komu" :P a ja znowu do 11 spałem :D bo w tygodniu wstaje przed 7 i musiałem nadrobić spanie ;) byłem sobie na działce, wziąłem aparat, trochę fotek porobiłem... teraz tylko je zgrać i zobaczyć co wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie... ja taki zamulony chodziłem przez te parę dni że massakra :o ale od piątku jest całkiem kozak pogoda, więc od razu człowiek lepszy humor ma ;) to Ty jednym słowem dobra w łóżku jestem - potrafisz spać i spać :P hehe ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhee tak tylko ze jak spie za dlugo to tez nie dobrze . pare dni temu poszlam spac o 22 .. wstalam o 6 z rana poszlam sie napic i dalej do 12 , o dwunastej zjadlam kanapke dalej do 20 po 20 wstalam na pol godziny i co rana .. masakra chodzilam jak neptyk ...nastepnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to jesteś lepsza ode mnie :P tyle że ja nie tyle że śpię dużo co mój czas na sen jest przesumięty o parę godzin w stosuku do reszty ludzi :D przynajmniej w wakacje tak było, że chodziłem spać po 3 i spałem do 11 albo i dłużej... ale za długo to też spać nie moge bo mi potem łeb pęka nie wime czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jakoś nie umiem... chociaż ostatnio sie nauczyłem złazić z kompa o 1, ale zanim się wykąpię, do wyrka trafię... wstając o 6.45 jestem i tak na wpół trup :D no to chyba dobrze że siedzą cicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie praktyki odbywam, bezpłatne co prawda, ale co chwila coś przebąkują, że może mnie potem zatrudnią :) a tak normalnie to robię studia inżynierskie, tylko że aktualnie wakacje mam jeszcze :) ostatni semestr - pól roku mi został tylko ;) a Ty co porabiasz? długo mieszkasz w UK? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol ja mam w szufladzie czekoladę jeszcze od Wielkanocy :P z zającem i kurczakami na opakowaniu :D haha nie wiem jakim cudem się uchowała... może się skusisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej starej? :D data ważności jest do marca 2012 :P więc czeko jest raczej ok, ino opakowanie nie na czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw gardzisz a teraz chcesz? phi! 💤 jak byś byłą głodna to byś zjadła a nie wybrzydzała o! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem glodna, tylko nie jem byle czego :classic_cool: wiec dawaj dawaj z ta herbata i czekolada, czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsem, ja nie Caritas ;) chociaż łapówkę w postaci buziaka malutkiego w policzek byś dała... to nic nie kosztuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×