Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

prawda i jak sprawa sie ma? wiesz juz cos? zdrowia zycze i tobie i Twojej siostrze - wszystko bedzie dobrze, wierze w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne są wszystkie osoby z rz
chodziło o pisanie w rozprawce, jakich zwrotów można używać, ale już napisane. Dzięki i tak ;* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co pomaranczko:):):) bylam zaspana i nie zakumalam od razu:) Lady love ..... dowiedzialam sie ze polozyli ją na neurologie . Lekarze powiedzieli ze to nie wstrzas mozgu . Podaja jej bez przerwy kroplowki . Ma pekniety oczodol , plus cos w glowie sie dzieje nie za dobrze . Ale zadnych krwiakow na szczescie nie ma . Najgorsze jest to ze ten chlopak zajebany parszywiec od 5 dni ma ja w dupie i wymiguje sie ze telefon mu sie zepsul . a najgorsze jest to ze ja wiem ze to nie prawda bo juz od jakiegos czasu jej unika , nie wiem o co chodzi. Ale zeby normalnie zalatwil sprawe ale tu chyba jaj w spodniach brakuje ... Lekarze mowia ze do piatku wypisza ja , jak wszystko bedzie dobrze . Leczenie oczodolu do 4 tygodni ma prawo sie krecic w glowie , ma odpoczywac .. nie wiem jak z glowka .. ehhh kurwa dojebalam , nie powinnam byla o tym pisac ale wczoraj to caly dzien mialam zaplakany , zasnac nie moglam bo siedzialam tutaj i plakalam w trakcie . Ale nastawilam sie ze musi byc dobrze ! ! innej obcji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne to i prawdziwe
Prawdazawszeciezaboli współczuje Ci naprawdę ..Będzię wszystko dobrze , dobra dziewczyna z Ciebię Trzymam kciuki Ten znaffca to twój facet?? lączy was coś , bo tak miło ze sobą piszecie i on cię tak broni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) coś mnie nadal choroba trzyma, nie mogłem usiedzieć z tyłkiem na wykładach na tych twardych ławkach uczelnianych :/ ehh dobrze że już w domu jestem ;) prawda - uszy do góry! 🌻 musi być dobrze, nie ma bata :) smutne to i prawdziwe - nie żebym się uważał za nie wiadomo kogo, ale ja potrafię z każdym sobie fajnie pisać pod warunkiem, że mogę liczyć z jego strony na to samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne ale prawdziweeeee
przeciez wszyscy widzą ze ci sie prawda podoba .nie zaprzeczaj . Bo aż bije od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda- 3maj się dzielnie dziewczyno. Siostra dojdzie do siebie 🌼 Dzisiaj na forum jeden osobnik podniósł mi ciśnienie...tak się nabuzowałam,że byłam bardzo niesympatyczna i stwierdziłam,że koniec z udzielaniem się w innych tematach. Nie pierwszy raz ktoś próbuje wyprowadzić mnie z równowagi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kolorowe, ja tez mam taka nadzieje;) mnie tez czesto wyprowadzaly lachudry z rownowagi a teraz sie z nich smieje i nawet jak pytaja o cos to nie odpowiadam , ignor dla chamskich pomaranczek:) ewentualnie pocisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoloroweKredki - hej 🖐️ :) powiem Ci, że nie ma się co denerwować... tutaj jest pełno ludzi. którzy robią to specjalnie i tylko się karmią tym, że ich wyzwiesz, wkurzysz się, zniżysz do ich poziomu... wcale nie warto sobie nimi zaprzątać głowy tylko ominąć szerokim łukiem :) smutne ale prawdziweeeee - niby co ode mnie bije? co takiego widzisz? ;) sam chętnie poczytam i może się znów czegoś ciekawego o sobie dowiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze nie ma tak krwiaka, cale szczescie! zobaczyc nim sie obrocisz juz bedzie zdrowa jak ryba :) coz, na temat facetow moze sie nie wypowiadam.. gnojek i tyle wiecie, dzisiaj jestem tak zmeczona jak nigdy.. spalam popoludniu z 4 godziny i dalej mnie muli.. dziwnie sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady - witaj 🖐️ :) a ja nadal z choróbskiem walczę... zrobiem sobie gorącą herbatke z cytrynką i tak siedzę choć powinienem leżeć ;) a i czosnku się najadłem przed chwilą, myslałem że się zapalę przez moment :P ale co tam... i tak sam śpię :D a zdrowie najwazniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda - noo masakra tu jakaś... co się z jakąś dogaduję dobrze, to zaraz mnie tu chcą z nią swatać od razu... co za ludzie noo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×