Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

O wszystkim i o niczym ! ! ! zapraszam

Polecane posty

Taka mala non problem.Przecież na całej kafe nie biegasz.Wbijasz swój nick i już masz swój temat.Odnalazłem swoje tematy co 3 lata temu zakładałem oczywiście pod innym nickiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania hmmmmmmmmm dziewczę hoze pyta grzecznie Ty arogancko odpowiadasz.Masz coś z Taką malą na pieńku?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna nocą grudniową
ludzie jakie pozwy za ściaganie?? po to jest strona chomikuj żeby ściągać zgodnie z prawem, na jeden dzień mieć w swoim komputerze a potem wrzucić sobie na płytkę i schować ja tak robię z audiobookami http://chomikuj.pl/?page=464440 ściągnęłam ich i wysłuchałam sporo jeśli chodzi o umieszczanie plików na chomikuj to też można spokojnie, tylko trzeba je zabezpieczyć hasłem (a hasło można podać każdemu) chomikuj jest w pełni bezpieczne, mają tam nawet program partnerski, który pozwala dorabiać, na tym że ludzie ściągają, więc na litość boską nie wypisujcie bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna nocą grudniową
dodam jeszcze, że konto na chomikuj jest przydatne z różnych względów, można tam mieć rodzinne zdjęcia czy ważne pliki przechowane http://chomikuj.pl/?page=464425 więc nie gadajcie, że to nielegalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laskaaaa
taka mała jest bardzo fałszywa. nie raz podjudzała temat albo pisała spod pomarańczowego. fakt ten wyszedł w praniu. Prawda24- uważaj na nią,bo powiem Ci że pisała w tym temacie spod pomarańczowego i jest fałszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli w tym wypadku tylko Ipla najbezpieczniejsza jest ??Jakoś nigdy nie miałem ochoty na płatne filmy,poza tym za dużo czasu nie miałem.Teraz czas niby mam lecz ograniczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laskaaaa
prawda24-zwróć uwagę w przebiegu dzisiejszej dyskusji jak pisały pomarańczowe a później ona zaczęła. co ja będę tłumaczyć. wiem że ona co jakiś czas cię obraża a ty nawet o tym nie wiesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania hmmmmmmmmm dziewczę hoze pyta grzecznie Ty arogancko odpowiadasz.Masz coś z Taką malą na pieńku? Sam sobie odpowiedziałes .. Ja nie bede w ogle sie odzywac bo jak sie odezwe to zaraz ze mnie robia arogancka gowniare ;] nie bede przeszkadzaj kredki wyslij gg na emaila .. jak mozesz dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka Mala rozładowała napiecie a Ty fochy Aniu strzelasz.Wyluzuj.Przecież to tylko cafe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cie w ogle Duchu nie rozumiem .. Co to ma byc , ma moim temacie jest burdel na kulkach , znaffca sie wkurwil bo robi sobie ktos syf a potem pyta mnie jeszcze co bym zrobila gdyby tematu nie bylo GOWNO bym zrobila zesrala sie w kiblu i spuscila wode .. a potem mi wygaduja ze to ze mna jest problem .. Dajcie mi spokoj .. Poprostu nie bede sie pchac tam gdzie mnie nie chca czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie wierz pomarańczce tylko czekają na to aby sklocić obenych tutaj.Już to przerabiałem na swoich tematach Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jutro Ci wyślę :) musiałabym najpierw założyć profil na gg :P Buźka Kochana :* ja też znikam...papapap 🖐️ cześć wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laskaaaa
właśnie,że nie oszukuję :O szanuję prawdę24- pomogła mi w jednym temacie :O chcę się odwdzięczyć prawdzie24 :O zresztą ona sama wie,że powinna uważać za Małą,bo kiedyś była dla niej chamska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laskaaaa
ale to nie moja wina! prawda24 obraziła się ale z powodu syfu na topiku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×